Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mat_Cat raczej nie ale może się mylę
0
@czar007 ja mogę przegrać te dwa mecze a wygrać całą resztę i na pewno będziemy mistrzem. Po drugie nie ma takiego klubu jak Athletico . Widać masz bardzo malutką wiedzę sportową a dużo do powiedzenia
0
@Ghotti zależy ile masz do Wiednia. Ja mam z 350 km to się nie opłaca stawać hehe
0
@Ghotti raczej nie chyba poprostu lubią jeździć. Troche pograją w jakieś karty trochę pogadają ale większości czasu jadę nocą więc sobie śpią
0
@czar007 o polonista się znalazł. Jakbyśmy był taki dóbr z polskiego to byś zdanie zaczynał z dużej litery haha. Napisałem o SF gry a nie o ogrywaniu ogórków. Padła bramka po rzucie rożnym a czepiałeś się że nie potrafi KOEMAN ich przygotować a więc ma większą wiedzą niż Ty.
0
@Ghazul3293 haha nie jest Firpo to akurat Cię fantazja poniosła. Widziałeś jak grał w Betisie? Nie mówię o YouTubie tylko o pełnych meczach. To powiedz dlaczego pozbyliśmy się takich graczy jak Ci dwaj plus miranda na przykład. Odpowiadam bo się tu nie nadają za słabi są. Alenia to samo.
0
@Ghotti w tamtym roku miały 5 i 10 lat i w tym lecimy poraz kolejny .14 h jazdy i jestemy na miejscu a pogoda pewna na 100 procent . Któregoś razu jechałem 12 h 550 km w Polsce nad morze i pogoda i woda do d...
0
@Ghazul3293 @Mat_Cat jakby coś z nich mialobyc to już by było. Narzekają wszyscy na Dembele na Firpo na Semedo byli narzekanie na Lucasa Digne a wy chcecie zawodnikowi którzy u nas się złapali i odpadli
0
@kaamil1910 jakby kontuzja była wynikiem nie głupoty to szkoda a tak to mi obojętnie @Hakiru nie cieszę się z problemów tylko głupoty tak jak napisałem koledze wcześniej
0
@Ghotti ja jadę na Chorwację prawie 1200km .przystanki tylko na siku i jedzenie ewentualnie. Dodam że z dziećmi.
0
@Stasik91 redtube ;-)
0
@amanter proszę cię my mamy się wzmacniać a nie ściągać co popadnie ro samo tyczy się Mirandy i Cucurelli
0
@ObiektywnyKibic121 i bardzo dobrze.
0
@Krisgum wtedy zgarnia wszystko kapitan grzmot
0
@czar007 widzisz kolego i wczoraj padła bramka ze stałego fragmentu gry tylko nie pisz że nie bo się skompromitujesz tylko. Czyli popatrz koeman jednak jest ok.
2
@mejsinio to ten już rozumu nigdy nie znajdzie nawet
2
@Lucassito ty jesteś normalny? Bo jak czytam takie komentarze to normalnie scyzoryk w kieszeni sam się otwiera
0
@czar007 nie no super. Nie wiem czego ty oczekujesz od młodych chłopaków. Jesteśmy w finale PK na drugim miejscu w lidze i mamy realne szanse na mistrzostwo ale wam zawsze będzie mało i źle.
1
@Mily166 nie skoro jest słaby to siedzi .trzeba odwiedzić Bartka żeby oddał ze swoich pieniędzy za ten transfer
0
@czar007 jak chcesz się doczepić to się doczepisz zawsze nawet u waszego kochanego pepa czy xaviego. To kibicuj legii bo jest najlepsza
26
Ale co niektórzy i tak będą tutaj gadać że Koeman jest zły.
1
@barney21 można zawsze się spóźnić do pracy i powiedzieć że się zaspało
0
Rozwalimy Guardioli skład. Bierzemy Garcię i Aguero
0
@MESSIah16 ale że co inny klub niż ten który jest kilkanaście lat na topie nie może wygrywać. Gdyby twój klub z twojej wioskizwczal wygrywać byłbyś zły?
4
@Abominacja uuu podpisałeś sobie wyrok takim komentarzem.
0
@FC1899Barca ile to już lat minęło
0
@Deeespacito o kurde fakt już po 18:00 a ja się nie kapnąłem. Dzięki stary.
4
Jaki sens miało oddawanie suareza bo stary żeby wziąć teraz aguero. Żadnego. Ja wiem inny zarząd ale skupmy się na napastniku który pogra u nas przynajmniej z 5lat
0
@Janas11224 daj spokój jest wielu dużo lepszych
0
@Kibic1998 nie ale blisko