0

@Mat_Cat raczej nie ale może się mylę

0

@czar007 ja mogę przegrać te dwa mecze a wygrać całą resztę i na pewno będziemy mistrzem. Po drugie nie ma takiego klubu jak Athletico . Widać masz bardzo malutką wiedzę sportową a dużo do powiedzenia

0

@Ghotti zależy ile masz do Wiednia. Ja mam z 350 km to się nie opłaca stawać hehe

0

@Ghotti raczej nie chyba poprostu lubią jeździć. Troche pograją w jakieś karty trochę pogadają ale większości czasu jadę nocą więc sobie śpią

0

@czar007 o polonista się znalazł. Jakbyśmy był taki dóbr z polskiego to byś zdanie zaczynał z dużej litery haha. Napisałem o SF gry a nie o ogrywaniu ogórków. Padła bramka po rzucie rożnym a czepiałeś się że nie potrafi KOEMAN ich przygotować a więc ma większą wiedzą niż Ty.

0

@Ghazul3293 haha nie jest Firpo to akurat Cię fantazja poniosła. Widziałeś jak grał w Betisie? Nie mówię o YouTubie tylko o pełnych meczach. To powiedz dlaczego pozbyliśmy się takich graczy jak Ci dwaj plus miranda na przykład. Odpowiadam bo się tu nie nadają za słabi są. Alenia to samo.

0

@Ghotti w tamtym roku miały 5 i 10 lat i w tym lecimy poraz kolejny .14 h jazdy i jestemy na miejscu a pogoda pewna na 100 procent . Któregoś razu jechałem 12 h 550 km w Polsce nad morze i pogoda i woda do d...

0

@Ghazul3293 @Mat_Cat jakby coś z nich mialobyc to już by było. Narzekają wszyscy na Dembele na Firpo na Semedo byli narzekanie na Lucasa Digne a wy chcecie zawodnikowi którzy u nas się złapali i odpadli

0

@kaamil1910 jakby kontuzja była wynikiem nie głupoty to szkoda a tak to mi obojętnie @Hakiru nie cieszę się z problemów tylko głupoty tak jak napisałem koledze wcześniej

0

@Ghotti ja jadę na Chorwację prawie 1200km .przystanki tylko na siku i jedzenie ewentualnie. Dodam że z dziećmi.

0

@Stasik91 redtube ;-)

0

@amanter proszę cię my mamy się wzmacniać a nie ściągać co popadnie ro samo tyczy się Mirandy i Cucurelli

0

@ObiektywnyKibic121 i bardzo dobrze.

0

@Krisgum wtedy zgarnia wszystko kapitan grzmot

0

@czar007 widzisz kolego i wczoraj padła bramka ze stałego fragmentu gry tylko nie pisz że nie bo się skompromitujesz tylko. Czyli popatrz koeman jednak jest ok.

2

@mejsinio to ten już rozumu nigdy nie znajdzie nawet

2

@Lucassito ty jesteś normalny? Bo jak czytam takie komentarze to normalnie scyzoryk w kieszeni sam się otwiera

0

@czar007 nie no super. Nie wiem czego ty oczekujesz od młodych chłopaków. Jesteśmy w finale PK na drugim miejscu w lidze i mamy realne szanse na mistrzostwo ale wam zawsze będzie mało i źle.

1

@Mily166 nie skoro jest słaby to siedzi .trzeba odwiedzić Bartka żeby oddał ze swoich pieniędzy za ten transfer

0

@czar007 jak chcesz się doczepić to się doczepisz zawsze nawet u waszego kochanego pepa czy xaviego. To kibicuj legii bo jest najlepsza

26

Ale co niektórzy i tak będą tutaj gadać że Koeman jest zły.

1

@barney21 można zawsze się spóźnić do pracy i powiedzieć że się zaspało

0

Rozwalimy Guardioli skład. Bierzemy Garcię i Aguero

0

@MESSIah16 ale że co inny klub niż ten który jest kilkanaście lat na topie nie może wygrywać. Gdyby twój klub z twojej wioskizwczal wygrywać byłbyś zły?

4

@Abominacja uuu podpisałeś sobie wyrok takim komentarzem.

0

@FC1899Barca ile to już lat minęło

0

@Deeespacito o kurde fakt już po 18:00 a ja się nie kapnąłem. Dzięki stary.

4

Jaki sens miało oddawanie suareza bo stary żeby wziąć teraz aguero. Żadnego. Ja wiem inny zarząd ale skupmy się na napastniku który pogra u nas przynajmniej z 5lat

0

@Janas11224 daj spokój jest wielu dużo lepszych

0

@Kibic1998 nie ale blisko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?