Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barca_Big_Moment widze Artur dalej sobie robi co chce
3
Kto powiedział że musi grać w pierwszym składzie
1
@Greenalley ale co chłopak 15 lateni czy max 16 może wiedzieć o projektach. Druga sprawa ptzy Bartomeu nie trzeba było mieć wiedzy żeby się domyślać że to wszystko to syf
1
@grubiorz ale olmo nie wrócił a to że gra dobrze gdzieś nie znaczy że będzie grał dobrze tu. Przykład Deulofeu grał dobrze daleko ale jak wrócił to padaka
0
@lukas10 dlatego lepiej odpuścić haalanda a wziac depaya plus aguero będą się uzupełniać
5
Z tym Norwegiem to trochę kino. Tak działa właśnie agencik Mino wszystko to żeby pokazać innym że rozmawiają ze wszystkimi a kaska pójdzie w górę.
6
Mbappe nie odejdzie z psg zapomnijcie o nim i o hallandzie. On ma managera sępa i pójdzie tam gdzie będzie miał więcej kasy. Niech biorą depaya i aguero za darmo
0
Szkoda bo lubię jak nim Messi kręci
0
@Feniks_37 @masik86 ale miałem do tego innych wykonawców którzy byli kwiecie wieku
1
@tom9001 to nie w przypadku Raioli u niego każdy cent ma znaczenie
0
Ma dużo czasu więc zrobi dobrą muskulaturę i będzie to nasz Adama Traore
0
@Nieznajomy zauważyłem haha
1
@Nieznajomy a to fakt ale czasami lepiej dać lagę niż taka stratę jak przy bramce
1
@draxidox a zielu super? Między innymi dzięki niemu przegrywamy
2
Z tym Helikiem to naszego kołcza naprawdę ponosi
0
To jest nawet mało śmieszne chyba że do Barcelony B
7
@DonMatteo901 mnie nigdy ten bramkarz nie przekonywał i za takie pieniądze to miałbym 3 bramkarzy w kadrze z czego ten pierwszy nie bylby gorszy niż ten Włoch
2
@xVENUMx jadę tylko pisz gdzie
3
Szczerze to taki Dortmund dla niego teraz byłby idealny więc starać się go wcisnąć żeby zmniejszyć kwotę hohlanda
1
@FutbolToMagia jak firmowe i pjanic pójdą razem za 30 mln to będzie super
1
@Kgorecki2500 nie ma streszczeń czy e-booków?
0
@Borneo aaa widzisz dobrze ze piszesz bo nie skumałem;-)
1
@Yosemite widać zdolna młodzież również
0
@FC1899Barca ale nie rozdawali pieniędzy na prawo i lewo a nasze dzieci będą dymać żeby to odrobić
1
@Kgorecki2500 to lektury czytacie w tych czasach?
0
@Rewolucja123 święte słowa. Dla nich to ten Konrad powinien grać w pierwszym zespole. Zachowauja się tak jakby buli na każdym treningu i meczu i widzieli jak ona gra. Jednak Koeman jakby nie patrzył jest trochę mądrzejszy niż nasi trenerzy ramblowcy
0
@Zoker No i podsumowałem najlepsi haha
3
Ciekawe czy z kontuzja Roberta to nie ściema. Szwaby nie chciały żeby Robert grał z Anglią więc dogadali się z naszymi oczywiście za odpowiednią sumę żeby ogłosić że Robercik ma kontuzję . Prezes boniek zresztą powiedział żeby nie siać paniki że za 5 czy 6 dni Robert będzie gotowy. Śmierdzi mi tu na kilometr.
0
@Borneo nie ma kogoś takiego jak de light
0
Super bo jest przeciętny