1

@Barca_Big_Moment widze Artur dalej sobie robi co chce

3

Kto powiedział że musi grać w pierwszym składzie

1

@Greenalley ale co chłopak 15 lateni czy max 16 może wiedzieć o projektach. Druga sprawa ptzy Bartomeu nie trzeba było mieć wiedzy żeby się domyślać że to wszystko to syf

1

@grubiorz ale olmo nie wrócił a to że gra dobrze gdzieś nie znaczy że będzie grał dobrze tu. Przykład Deulofeu grał dobrze daleko ale jak wrócił to padaka

0

@lukas10 dlatego lepiej odpuścić haalanda a wziac depaya plus aguero będą się uzupełniać

5

Z tym Norwegiem to trochę kino. Tak działa właśnie agencik Mino wszystko to żeby pokazać innym że rozmawiają ze wszystkimi a kaska pójdzie w górę.

6

Mbappe nie odejdzie z psg zapomnijcie o nim i o hallandzie. On ma managera sępa i pójdzie tam gdzie będzie miał więcej kasy. Niech biorą depaya i aguero za darmo

0

Szkoda bo lubię jak nim Messi kręci

0

@Feniks_37 @masik86 ale miałem do tego innych wykonawców którzy byli kwiecie wieku

1

@tom9001 to nie w przypadku Raioli u niego każdy cent ma znaczenie

0

Ma dużo czasu więc zrobi dobrą muskulaturę i będzie to nasz Adama Traore

0

@Nieznajomy zauważyłem haha

1

@Nieznajomy a to fakt ale czasami lepiej dać lagę niż taka stratę jak przy bramce

1

@draxidox a zielu super? Między innymi dzięki niemu przegrywamy

2

Z tym Helikiem to naszego kołcza naprawdę ponosi

0

To jest nawet mało śmieszne chyba że do Barcelony B

7

@DonMatteo901 mnie nigdy ten bramkarz nie przekonywał i za takie pieniądze to miałbym 3 bramkarzy w kadrze z czego ten pierwszy nie bylby gorszy niż ten Włoch

2

@xVENUMx jadę tylko pisz gdzie

3

Szczerze to taki Dortmund dla niego teraz byłby idealny więc starać się go wcisnąć żeby zmniejszyć kwotę hohlanda

1

@FutbolToMagia jak firmowe i pjanic pójdą razem za 30 mln to będzie super

1

@Kgorecki2500 nie ma streszczeń czy e-booków?

0

@Borneo aaa widzisz dobrze ze piszesz bo nie skumałem;-)

1

@Yosemite widać zdolna młodzież również

0

@FC1899Barca ale nie rozdawali pieniędzy na prawo i lewo a nasze dzieci będą dymać żeby to odrobić

1

@Kgorecki2500 to lektury czytacie w tych czasach?

0

@Rewolucja123 święte słowa. Dla nich to ten Konrad powinien grać w pierwszym zespole. Zachowauja się tak jakby buli na każdym treningu i meczu i widzieli jak ona gra. Jednak Koeman jakby nie patrzył jest trochę mądrzejszy niż nasi trenerzy ramblowcy

0

@Zoker No i podsumowałem najlepsi haha

3

Ciekawe czy z kontuzja Roberta to nie ściema. Szwaby nie chciały żeby Robert grał z Anglią więc dogadali się z naszymi oczywiście za odpowiednią sumę żeby ogłosić że Robercik ma kontuzję . Prezes boniek zresztą powiedział żeby nie siać paniki że za 5 czy 6 dni Robert będzie gotowy. Śmierdzi mi tu na kilometr.

0

@Borneo nie ma kogoś takiego jak de light

0

Super bo jest przeciętny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?