Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BulaKG porusza się jak Pogba
0
@szkutnik91 trochę słabe foto
1
Tak popatrzyłem na tabalę i mamy strzelonych najwięcej bramek w lidze a większość narzeka że nie mamy napastników haha
0
@FCB24 Vamos Antek haha
5
@TSWKRK ja lubię i będę
4
@tbas to nie oglądaj. Może Araujo nie jest na 100 procent gotowy a płaczesz
0
@FCB24 ooo dobrze że Dembele nie marnuje haha . Na 10 sytuacji trafia może jedną
0
@AdiKingu96 ja to wiem od momentu od kiedy trzeba za to płacić. Płacić abonament i dopłacać żeby jeszcze oglądać złodziejstwo daj spokój. Ani złotówki nie dałem a w necie spokojnie później można zobaczyć wszystko
0
@msmsms ooo i znowu puig haha
3
@FCB24 po pierwsze czy to potwierdzone że gra? Po drugie czy statystyki ma złe? Po trzecie kto ma grać?
5
@dux a mi akurat Ibra się podobał i żałuję do dzisiaj że nie dano mu szansy jeszcze sezon
0
@BarcaInfo mógł trenować z herbem Barcy na piersi
0
@TaKeSe myślę że yet
4
@tomFCB też jestem przeciwnikiem przymusowych szczepionek
0
@normasubiektywna okej źle się wyraziłem wszyscy w Barcelonie
2
Proszę wszyscy chcą Koeman dalej a niektóre cymbały z tej strony i tak chcą nowego trenera.
0
@tom9001 wiesz co kończę bo piszesz takie bzdety. Każdy kocha pieniążki tylko mówię że nie zrobi różnicy Messiemu czy zarobi 50 mln czy 70 mln bo i tak ma życie ustawione on i cała jego rodzina a jakby muvtylko na tym zależało to by go tu nie było. Nara.
0
Komentarz usunięty
0
@greymid @Conradxc @tom9001 no czyli ma grać za darmo tak? W jakim wy świecie żyjecie. Porównałam, że jakby chciał to w tym waszym Paryżu już by byl dawno i zarabiał dwa razy tyle. Wy szefa nie pytacie czy da wam podwyżkę? Skoro Bartek to frajer to go doił proste. Nie tylko on bo wielu innych. To że napisałem że nie zależy mu na kasie to nie znaczy że całkowicie bo chyba dla każdego jest zrozumiale że za wykonaną pracę należy się wynagrodzenie. Tylko miałem na myśli że może mieć większe pieniądze jeśli tylko by to zapragnął ale jest dużo innych jeszcze rzeczy które są ważniejsze niż parę mln akurat w jego przypadku.
1
@Conradxc rozstać co ty gadasz? Widzisz jego statystyki, jego wpływ na grę? Jakby chodziło mu o pieniądze tylko i wyłącznie to już dawno byłby niewolnikiem szejków czy kogokolwiek innego . Podam Ci przykład pracujesz masz kasy w ciul że stać Cię na wszystko . Rodzina zadowolona masz przyjaciół, dzieci mają swoich przyjaciół.kończy Ci się umowa ale jesteś w pracy nie zastąpiony . Podpisujesz umowę na tych samych warunkach czy pytasz szefa o podwyżkę? Ja bym pytał i atakował bo wiem że mi da bo jestem najlepszy. Ja wiem że nie odejdę ale szef ma dylemat bo jak nie da to może odejdę sobie pomyśli. Ta samo jest z Messim . Ma lepsze i gorsze dni jak w każdej pracy . Miał kryzys chciał odejść a jednak jest i daje z siebie wszystko. I jego otoczenie jeat zadowolone też.
0
@krisdm a czytałeś że nie zależy mu na pieniądzach
1
@Krzeczo a dlaczego tak jest ponieważ nikt nie potrafi mu dorównać chociaż teraz widać że pedri dobrze się z nim rozumie i zaczyna to fajnie funkcjonować
0
@czar007 skoro tak myślisz. Narazie to nawet nasz prezydent Laporta wierzy w Koemana bo widzi że wykonuje dobrą pracę ale oczywiście dla Ciebie to nie wystarczy
1
@LeoMessi1994 wiem jak to jest z kobietami. Moja to mnie wkopała. Pojechałem do pracy wróciłem a ona oznajmiła że załatwiła salę i kamerzystę na wesele. Mówię ale ja zgody nie dałem a ona że za późno bo już przyklepane haha
0
@LeoMessi1994 hmm jakbma się dziewczynę to nie ma się teściowej. Po ślubie dopiero będzie teściową
0
@czar007 aha czyli nie opłaca się wygrywać w Hiszpanii bo tam grają przeważnie same ogórki. Lepiej żeby żaden zarząd nie kierował się twoim tokiem myślenia
3
@Xxxbarca4ever on nie ma go uczyć jak ma grać tylko bo to potrafi każdy piłkarz on ma przekazać im jak mają grać taktycznie pod jego wodzą
2
@FC1899Barca widać popijawa była niezła. Oczywiście nie żałuję im alko jest dla każdego
0
@adambądkowski93 a ja ci powiem że trafią na Dortmund albo Porto
0
@Mat_Cat raczej nie ale może się mylę