Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Super bo jest przeciętny
0
@FutbolToMagia a to dziwne bo ostatnio porównywali i ma takie statystki jak boski Johan
4
@FutbolToMagia proszę cię ,koeman wie ale woli grać słabszymi żeby przegrywać tak ? I żeby wylecieć z pracy tak?
4
@FutbolToMagia dlaczego dla koeman skoro widzi że ma lepszych od niego to puig siedzi proste
5
@BarcaInfo nie wierzę sędzia chyba z Madrytu. Gość sam macha głową a ten dostaje czerwo
0
@Yosemite widziałeś gdzie grają zawodnicy z Luksemburgami? Ja zerknąłem i na prawdę grają w fajnych klubach i to grają a nie siedzą na ławce
44
@Coutinho007 ale połowa ludzi dalej będzie gadać puig najlepszy tylko pytanie co on robi w repce skoro gra co 5 spotkan po 10 min
0
@FCBurza Chelsea lub Man Utd z Bruno Fernandesem
0
@Kgorecki2500 ja chciałem de ligta i de jonga
0
@Tomek_TF z tym że ten artykuł jest z przed 7 lat i nie wiadomości co się z nim dzieje ale mimo wszystko trochę szok
0
@MaaNDooG i to wszystko przez covid
0
@Oskar00 Polsat to złodzieje
0
@tristan87 piękne zachowanie jak na obrońcę ładnie wybił do boku
0
@JohnnyBarca i jak to Portugalia wygrają 1:0
0
@Volk powiem krótko reprezentacji się nie stawia
0
@messi564 daj mu czas jest w miarę młody
0
Zaczyna się .kolejki przed biedronką ,idą święta a te głąby wprowadzają limity ale do kościoła mogę iść.
1
@Rust_Cohle frytki z piekarnika to podróba frytek. A druga sprawa jeszcze mrożone. Tylko samemu obrać ziemniaki i na oleju to są frytki.
1
@dge21 dla mnie mogą na każde rozgrywki mieć inny model a kupię i tak tą kora mi się będzie podobać najbardziej
0
@ferdas_rawa jak nie wniosłem? stwierdziłem że należysz do osób tylko stekajacych a jak zaczyna sie lepiej w Barcelonie to nagle Ci Koeman pasuje. Typowe zachowanie połowy osób na rambli.
24
@Esio to ja covida mam chyba od 6 lat bo moja kondycja to tragedia
1
@Yosemite był kozak ale R10 wciąga go do nosa haha
1
@ferdas_rawa tak samo jak twój tylko narzekanie i nic więcej prawdziwy kibic wspiera a ty jesteś zwykłym stękaczem Ci by nie było to zawsze będzie źle
1
@Coutinho007 kurde za 10 mln to jeszcze powinniśmy bilet mu opłacić żeby napewno tam dotarł
4
@ferdas_rawa nie chce mi się czytać twoich wypocin do końca bo już po pierwszym zdaniu stwierdziłem że bzdety a to osiągnął że zaczyna robić się z tej zbieraniny zespół a to patrząc na sytuację już duże osiągnięcie
0
@ElDiego pierwsze słyszę żeby było napisane Granada a mówić Grenada.edit sprawdziłem i chyba odwrotnie tak jak mówisz po polsku granada a po hiszpańsku grenada
0
@q1 przy bramkach myślę tak samo jak Ty pierwszą jego błąd druga od jego złego wybicia zaczął się młyn
0
@fikos też się zastanawiam. Dlaczego Grenada jak jest przecież Granada
0
@matirix20 okej dzięki zwrócę uwagę na niego
3
@izabella Ty tak na serio? Czy piszesz z nudów? Znasz się na piłce czy tylko żal dupe ściska że Lewandowscy coś osiągnęli? a ty w domu siedzisz i kasę z ZUS pobierasz czy może bardziej cię boli że Lewandowscy córeczki nie pokazali ?