Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MessiTheBesst ale i tak na nam CR strzelił
4
@LUPR kiedy trzeba będzie to dostanie co trzeba. Nie musi być karny ale np. przeciwnik nie dostanie karnego albo gwizdna spalonego którego nie będzie i powiedzą że oko kamery jest złudne
0
@kacperek_psg2006 powiedz mu że Barca nie jest nauczona grać na orlikach a oni tam właśnie grają, możesz powiedział też że w madrycie lał deszcz bo tam nawet słońce się chowa albo że ciężko się gra 11 na 12 od początku meczu , że grają lipna piłkę bo tylko walą na pałe do przodu i biegną bo piłka grać nie potrafią itp itd . Dużo można by pisać wiadomo głupoty wymyślasz jego to denerwuje że nie przyznasz mu że real wygrał
4
@ElPonczato to było piękne i to prawdopodobnie nie pierwszy raz stawał w obronie. @Esteban_ ja tak samo wylądowałem na kolanach i szkoda że Teraz Steven trafił w Trincao bo też leciało chyba w światło bramki
0
@damiano996 to nie jesteś prawdziwym kibicem Barcy. Bo taki wierzy do końca. Jak było - 13 PKT pisałem pewnie nie da rady teraz Barca musi i znowu nie wierzysz . Dopoki6jeat szansa trzeba w nich wierzyć każdy chce mistrzostwa z tych piłkarzy tak samo jak ty
0
@Hanok moriba jakby wsadził w 90 min to by była inna gadka albo Marek jakby w Trincao nie trafił
2
@Kettger dlatego wygramy puchar króla za rok la ligę i puchar króla a za rok potrójna koronę i Messi odejdzie do new Oldboys
0
@kuz dla mnie na dembele był a na brajcie jestem przekonany że w drugą stronę by gwizdnęli jakoś ramos lecący w drugą stronę niż pociągniecie koszulki dostal karnego
1
@whoocash19841 cały real dzida do przodu I tyle
1
@BigVu przecież to było pewne że Bayern ten mecz odpuści
1
@ptrx Santiago Burdello
1
@Nieznajomy No a my będziemy robić jak kibice wrócę na stadiony a my dalej przy pustych trybunach
1
Większość podniecała się Minguezą że musi grać teraz jak gra większość sieje panikę. Ja się pytam a kto ma zagrać? De jong ? To będzie narzekanie że gra w obronie zamiast w pomocy. Ludzia nie dogodzi
0
@eckov taa w każdym meczu realu jest taki kurs na karny
0
@karci0 wpisz sobie i zobacz ile ludzi umiera na inne choroby i nikt się tym nie przejmuje. Skoro nie obchodzi ich co robię że swoim życiem to niech odczepia sie z tym covidem bo dużo ludzi nie zagraża innym
0
@endriuuu2 ja mam dobry u mnie w domu święto już od rana i estrella damm sie chłodzi w lodówce na wieczór
0
@karci0 ale dużo osób nie dba o siebie i więcej umiera przez to niż na covida dlaczego nimi się nie zajmą?
1
@juliacicha aaa okej rozumiem
0
@arasz1819 ja mam prezesa w akademii który jest za białymi musimy wygrać żebym mógł z niego drzec łacha
1
@jordus100 dlaczego zły bardzo dobry . Dlaczego nie zadbamy o to żeby być w formie?
0
@Coutinho007 to nie jest 9 jak dla mnie
1
@LuisSalvano bo jest już trochę stary dwa lata temu jeszcze okej teraz już niech gnije w Paryżu
1
@FC1899Barca No Messi Busi Pique i Alba i na tym koniec
1
@juliacicha czyli będziemy płacić żeby poczytać info?
0
@jacobFCB ile sezonów i odcinków?oczywiście miał mindhunter
1
@Herato jak dla mnie trochę za stary jest na powroty. Mógł nie odchodzić to siedział sobie już że złota piłka a tak to nawet nasz polak rodak go wciąga haha
2
Powiem krótko jeśli nie wygramy to przegramy.
0
@czar007 ale Ty nie za mądry jednak jesteś kolega @Przystankers dobrze cię podsumował. A takie moje pytanie nie masz co robić na stronie białych? A może już psg? Bo tam twój kurduplowaty navasik broni? Dla mnie od tego navasa to nawet Skorupski i Drągowski jest lepszy
1
@kaamil1910 chyba twoje wietrzenie. Bo Dembek i Roberto akurat są nie do sprzedania
0
@Nazio87 ooo tak ja mam dzisiaj