Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Oglądam betis Bilbao. Tragedia. Jak to są lepsze drużyny z la liga to ja wysiadam. Śmieją się ludzie s ektraklapy naszej ale wczoraj widziałem Śląsk-Podbeskidzie i dzisiaj zagłębie- Wisła to nasze mecze to aż miło się oglądało. Przełączam na Piast- legia lepiej
0
@betonito bo wola z dupa siedzieć w domu i się nie męczyć. Pójdzie na pole to będą nogi boleć albo jeszcze zimno będzie
0
@l0Messini nie na długo uwierz mi
0
Zrobiłby operacje i już by wracał do gry
0
Zobaczycie przyjdzie i Depay i Aguero oraz Garcia
4
Niech ta Barca jak najszybciej rezygnuje z tego syfu
0
@PuszkinFan No właśnie jego
0
Nocne spotkania Pereza niczym nasze nocne sejmowe z prezesem na czele.Perez uczy się od najlepszych. Się chowają jakby ktoś im zabronił rozmawiać w dzień. Real już nie wygra LM bo Perez stał się teraz wrogiem nr 1 a nie przyjacielem
0
@Tasde a czym to rozwala ligi krajowe? @skakun95 hehe No to trafiłeś z tym leniuszkiem
0
@skakun95 to opisz ją nam
0
@Danger204 ale inne wielki marki są też nie tylko te 12 zespołów. Zresztą dla mnie taki Arsenal czy Tottenham to żadna wielka marka
0
@kubusbarca11 ale chyba nie wierzysz w to że oni nie robią wała na kasę. Zresztą nikt mnie nie przekona do sprawiedliwości tej ligi. No tak dymane są bo muszą się podzielić z biedniejszymi to fakt nie zgarniają wszystkiego dla siebie te wielkie potęgi z Londynu na przykład bo te mniejsze kluby ich leją co roku
1
@Bobo25 wstawili u nas więc przeczytam haha
0
@Yoshi94 bo takich klubów nie jest 5 tylko cała masa jeżeli chcesz wiedzieć to Jak już napisałem Ajax ,Leicester, Porto ,Atalanta, Szachtar Donieck, Napoli , BVB czy nawet w tym momencie West Ham United z naszym Fabiańskim ale tak przecież połowa kibiców nawet nie wie o tym bo tak interesują się piłka że zatrzymali sie tylko na 10 klubach
0
@messiandiniesta 15 miejsc dla klubów pewniaków słabszych niż te których nie ma oraz większe pieniądze dla klubów pewniaków za sam udział niż dla 5 zaproszonych @SonBarcaGoku piecze to tylko to że słabszy zespół ma zagwarantowany udział a nie wywalczony na boisku tylko w biurach klubowych
1
@Pogba ale będzie tez taki hit jak Tottenham z Arsenalem . Słabo bo wolałbym np Ajax z Leicester bo na ten moment są lepsze. I jak to wytłumaczysz ? Dlaczego te zespoły nie mogą zagrać w SL ?
1
@DonMatteo901 myślisz że ci nowi nie robią wałów? Oni już na sam początek robią wał życia ustalając pieniądze między siebie i zapewniając udział swoim klubom wcale nie najlepszym w tym momencie
0
@Arn3th tylko szkoda ze nie będzie tam wszystkich drużyn tylko wybrane
0
@Bobo25 nie wchodzę na to gówno
0
@msmsms No właśnie nie słyszałem. Prosiłem kogoś wcześniej o link ale się nie doczekałem
0
@cules100pro a inne kluby maja swoich kibiców a oni pójdą za swoim klubem . Oni na stadiony przychodzą dla swojego klubu. To jak robia to dla Latynosów i Azjatów to niechc wypier..... tam sobie grać te mecze
0
@Ojciec5tkidzieci dla mnie Niemcy zawsze będą hiterowcami ale ogólnie uwielbiam słuchać o czasach 1 i 2 wojny światowej
0
@fcbfan1993 bo NBA jest amerykańskie, a tu chodzi o całą Europę. Niech sobie sobie super ligę w takim razie zrobi każdy kraj likwidując niższe ligi . Ciekawe to będzie jak z ekstraklasy naszej nie będzie spadał żaden zespół?
0
@Arn3th było by zabawnie bo ten mały klub ma swoich kibiców którzy wierzą cały czas że ich dostanie się na szczyt a w takim przypadku to będzie nie możliwe bo z góry przypisane zespoły beda tam grać
0
@koziar bezsens totalny, mogą być krótsze ale czas ma być zatrzymany jak w koszykówce
2
@msmsms taka ligę mogą zrobić sobie towarzyską. Dlaczego odrzucasz odrazu takie mniejsze kluby? Dlaczego ma tam grać Arsenal, Milan , czy inny jakiś slaby Tottenham ? Arsenal jest 9 w lidze gra słabo. Wolę oglądać takie Dynamo , Leicester, Ajax , Porto czy Atalanta np. niz twoje wielkie firmy beż formy.
1
@Bobo25 daj link bo jakoś nie wierzę w sprawiedliwość tej ligi
2
@gaq najważniejsze to jest to żeby kluby nie miały zapewnionego awansu z góry. Bo zobacz Arsenal jest 9 w lidze a ma tam grać. Sprawiedliwe? Nie. Takie Leicester na ten moment biję ich na głowę. Powiedzmy takie Juve będzie 5 w lidze. Dlaczego ma grać w SL skoro nie zasłużyli?
0
@Kinol Atalanta, Leicester, Lipsk
0
@Benz i dlatego to jest bezsensu. Tam mają grać najlepsze kluby a nie sredniak z ligi angielskiej rowniw dobrze można było wrzucić tam Granadę też daleko zaszli w lidze Europy