0

@Coutinho007 @Bartas7VeB @AmigoBlancos dla mnie navas to knypek żadna z niego gwiazda. Na równi z Sirigu który tam bronił. Di Maria kiedyś może tak . Teraz tak to chyba tylko jako gwiazda TV a nie na boisku

2

Piszecie że w Paryżu gwiazdeczka są. Ja się pytam kto? Jest ich może max trzech. Neymar mbappe i verrati No dobra niech będzie brazol Marquinos. Reszta to średniej klasy zawodnicy tylko.

2

@AmigoBlancos kogo to interesuje? Pochwal się tym stronie białych

1

Jutro w gazetach dziennikarzyny będą pisać Neymar był już myślami w Barcelonie dlatego Paryż odpadł

0

@Persyfl było pytanie co bym zabrał więc reszta mnie nie interesuje

1

@Mario96w kup sobie zestaw w decathlonie żeliwne obciążenia i masz duży zakres dokładania sobie obciążenia a cena jest przystępną

0

@Persyfl pani mi wystarczy żeby się nie nudzić

0

@takisobiektos nie było go w Lechu wtedy? Tak strzelałem

1

@tristan87 tak ale tylko rękach tej pani

0

@DonMatteo901 Franek Smuda

0

Ma tyle pokoi że siedzieli po 6 w pokoju

0

@Emhyr przegrana realu

0

@Tomek54321 umtiti też miał iść na stół to woli szamanów w Arabii i dlatego jest cieniem samego siebie

0

@Tomek54321 to są zabiegi. Niech mu ja wytną i będzie po kłopocie a oni kombinują a nic z tego nie wychodzi

0

Następny do szamana jeździ? Poszedłby na operacje i byłoby po problemie

1

@Woland10 a i oddaje karne kolegom a CR 7 wali wszystko jak idzie

0

Może wróci do nas w innej formie jak trener, pan dyrektor lub ktokolwiek inny ale mam nadzieję ze wróci ten Diabeł

1

@El Plutoninho dlatego za Sevilla całym sercem

3

@Transu96 De Ligt prawdopodnie marzy o grze dla Barcelony. Jeśli Juventus nie awansuje do LM to jego przyjście jest bardzo prawdopodne. Trwają wstępne rozmowy z Juventusem (Mroziu, TVPisiory) :-)

0

@kkbarca i jakby nie patrzył wczoraj grało 7 wychowanków

1

@KamilZ Lewandowski

0

@koziar haha grubo

1

@HighestInTheRoom
1.Nakulma
2. Krychowiak
3. Na trzeciej pozycji stawiam na siebie
:-)

0

@PanteraCule a jak znaleźć otwarte hotele? Coś wiesz ?

0

@PanteraCule gdzie?

0

@Pawel13sz mu się nie podoba jego styl bronienia. Wielki sztywny drągal. Takie mam o nim zdanie. Nie twierdzę że jest słaby żeby była jasność ale są dla mnie lepsi GK od niego

0

@MarioVeB! I tak nie można nigdzie jechać

0

@amanter nie nadaje się za słaby jest

1

@CarloCule nie bo nikt nie potrafi zabrać nam piłki i liczą tylko na nasz błąd i kontrę

0

@BART97 Ciebie to się........ ;-) i twojego Ramosika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?