Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 @Bartas7VeB @AmigoBlancos dla mnie navas to knypek żadna z niego gwiazda. Na równi z Sirigu który tam bronił. Di Maria kiedyś może tak . Teraz tak to chyba tylko jako gwiazda TV a nie na boisku
2
Piszecie że w Paryżu gwiazdeczka są. Ja się pytam kto? Jest ich może max trzech. Neymar mbappe i verrati No dobra niech będzie brazol Marquinos. Reszta to średniej klasy zawodnicy tylko.
2
@AmigoBlancos kogo to interesuje? Pochwal się tym stronie białych
1
Jutro w gazetach dziennikarzyny będą pisać Neymar był już myślami w Barcelonie dlatego Paryż odpadł
0
@Persyfl było pytanie co bym zabrał więc reszta mnie nie interesuje
1
@Mario96w kup sobie zestaw w decathlonie żeliwne obciążenia i masz duży zakres dokładania sobie obciążenia a cena jest przystępną
0
@Persyfl pani mi wystarczy żeby się nie nudzić
0
@takisobiektos nie było go w Lechu wtedy? Tak strzelałem
1
@tristan87 tak ale tylko rękach tej pani
0
@DonMatteo901 Franek Smuda
0
Ma tyle pokoi że siedzieli po 6 w pokoju
0
@Emhyr przegrana realu
0
@Tomek54321 umtiti też miał iść na stół to woli szamanów w Arabii i dlatego jest cieniem samego siebie
0
@Tomek54321 to są zabiegi. Niech mu ja wytną i będzie po kłopocie a oni kombinują a nic z tego nie wychodzi
0
Następny do szamana jeździ? Poszedłby na operacje i byłoby po problemie
1
@Woland10 a i oddaje karne kolegom a CR 7 wali wszystko jak idzie
0
Może wróci do nas w innej formie jak trener, pan dyrektor lub ktokolwiek inny ale mam nadzieję ze wróci ten Diabeł
1
@El Plutoninho dlatego za Sevilla całym sercem
3
@Transu96 De Ligt prawdopodnie marzy o grze dla Barcelony. Jeśli Juventus nie awansuje do LM to jego przyjście jest bardzo prawdopodne. Trwają wstępne rozmowy z Juventusem (Mroziu, TVPisiory) :-)
0
@kkbarca i jakby nie patrzył wczoraj grało 7 wychowanków
1
@KamilZ Lewandowski
0
@koziar haha grubo
1
@HighestInTheRoom
1.Nakulma
2. Krychowiak
3. Na trzeciej pozycji stawiam na siebie
:-)
0
@PanteraCule a jak znaleźć otwarte hotele? Coś wiesz ?
0
@PanteraCule gdzie?
0
@Pawel13sz mu się nie podoba jego styl bronienia. Wielki sztywny drągal. Takie mam o nim zdanie. Nie twierdzę że jest słaby żeby była jasność ale są dla mnie lepsi GK od niego
0
@MarioVeB! I tak nie można nigdzie jechać
0
@amanter nie nadaje się za słaby jest
1
@CarloCule nie bo nikt nie potrafi zabrać nam piłki i liczą tylko na nasz błąd i kontrę
0
@BART97 Ciebie to się........ ;-) i twojego Ramosika