Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzisiaj oby coś zagrał i strzelił
0
@ElKamil jestem kibicem Barcy i każdy jej mecz to dla mnie święto i nie narzekam . Bo nie można być cały czas na topie. Przyjdzie i czas na barce
0
@Dani13 ile by nie przegrał jest w finale PK i ciągle jest w walce o mistrzostwo Hiszpanii więc twoja teoria jest o dupe rozbić
0
@paweldunajecfcb jak nie dajesz rady to pisz pomogę:-)
1
@ElKamil nie podoba się na stronę białych zapraszam a nie stekasz tutaj
3
@NaFazieHitman ale panie kolego jakim składem. Jakim młodym składem. Na to patrzmy.
0
This is Barca Panie trenerze
13
@Dani13 może tak grzeczniej do trenera.
0
@RosjaninBut ciężko powiedzieć niby to dalej cou i jak mam w pamięci jak on grał to chce zostania ale glowa czasami mówi żeby sprzedać
3
@itmustbejoke i będą mówić że to nie było na czerwo. Masakra
0
@Lionel_Messi10 może groźnie to zabrzmiało ale raczej napisałem to z uśmiechem na twarzy
0
@Lionel_Messi10 a co cię to interesuje skoro chce to znaczy że ma
1
@Cwaniak4 może covida chciał wykaszlec
0
@eckov narazie to gonzalez ewentualnie zaczął pukać dziewczynę. Puka to Moriba narazie do pierwszej drużyny
0
@Stagiryta popisać się nie popisał ale co mógł zrobić skoro nie jest szybki . Bale ma odpowiedni gaz i to wykorzystał. Bartek musiał by stać na 30 metrze żeby go zatrzymać ale Barca tak nie gra a Bartra nie został obdarzony szybkością od bozi
0
@tbas niech grosika albo peszke wezmą taniej będzie
0
@Koni8M szkoda że się do tych dresików przykleili
0
@tbas na spokojnie ja wiem ze mówią że nie ma sezonów przejściowych ale co mają powiedzieć prasie . I tak każdy wie że mamy taki sezon a wszystko co uda sie zdobyć to tylko na duży plus ale szkoda być tak daleko a nie wygrać
0
@Ingiel No to dziękuję bardzo idę pracować gdzie indziej
1
Relacje z Ansu jesteśmy jak rodzina. Czyli rośnie nam nowe pokolenie amigosow. Lubię takie rzeczy pójdą za sobą w ogień ma boisku. Druga sprawa zobaczcie skoro może agentem być ojciec beż doświadczenia to po co im te darmozjady agenciki. Brawo Ilaix
1
Real stawia na odegarda haha cały czas go wypożyczając bo u nich nic nie gra
1
Akurat Ci co zrezygnowali to sami sabotażyści. Boją się pokazać oficjalnie
0
@Cwaniak4 myślę że w grudniu
0
No porypalo by ich . Po pracy może sobie mówić co chce
0
@KrystianR bo Bartomeu to debil był. Skończyło się rozdawnictwo
0
@Sergio87 nie prawda, każda wygrana białasów boli
0
@Yoshi94 haha serio, byłem w pracy i na szybko czytałem i odpisywałem haha
0
@MeMyselfAndI przyznam że nie widziałem tej sytuacji
0
@Yoshi94 akurat przy 2:0 już Liverpool by miał awans kolego. @zuo999 No tak to gdybanie. Mieliśmy Vidala i Paulinho tocsie ich pozbyliśmy a casemiro to akurat jest cham i gra ostro a nie jest to oznaką charakteru
0
@katalonczyk2404 udam że tego nie czytałem