0

Dzisiaj oby coś zagrał i strzelił

0

@ElKamil jestem kibicem Barcy i każdy jej mecz to dla mnie święto i nie narzekam . Bo nie można być cały czas na topie. Przyjdzie i czas na barce

0

@Dani13 ile by nie przegrał jest w finale PK i ciągle jest w walce o mistrzostwo Hiszpanii więc twoja teoria jest o dupe rozbić

0

@paweldunajecfcb jak nie dajesz rady to pisz pomogę:-)

1

@ElKamil nie podoba się na stronę białych zapraszam a nie stekasz tutaj

3

@NaFazieHitman ale panie kolego jakim składem. Jakim młodym składem. Na to patrzmy.

0

This is Barca Panie trenerze

13

@Dani13 może tak grzeczniej do trenera.

0

@RosjaninBut ciężko powiedzieć niby to dalej cou i jak mam w pamięci jak on grał to chce zostania ale glowa czasami mówi żeby sprzedać

3

@itmustbejoke i będą mówić że to nie było na czerwo. Masakra

0

@Lionel_Messi10 może groźnie to zabrzmiało ale raczej napisałem to z uśmiechem na twarzy

0

@Lionel_Messi10 a co cię to interesuje skoro chce to znaczy że ma

1

@Cwaniak4 może covida chciał wykaszlec

0

@eckov narazie to gonzalez ewentualnie zaczął pukać dziewczynę. Puka to Moriba narazie do pierwszej drużyny

0

@Stagiryta popisać się nie popisał ale co mógł zrobić skoro nie jest szybki . Bale ma odpowiedni gaz i to wykorzystał. Bartek musiał by stać na 30 metrze żeby go zatrzymać ale Barca tak nie gra a Bartra nie został obdarzony szybkością od bozi

0

@tbas niech grosika albo peszke wezmą taniej będzie

0

@Koni8M szkoda że się do tych dresików przykleili

0

@tbas na spokojnie ja wiem ze mówią że nie ma sezonów przejściowych ale co mają powiedzieć prasie . I tak każdy wie że mamy taki sezon a wszystko co uda sie zdobyć to tylko na duży plus ale szkoda być tak daleko a nie wygrać

0

@Ingiel No to dziękuję bardzo idę pracować gdzie indziej

1

Relacje z Ansu jesteśmy jak rodzina. Czyli rośnie nam nowe pokolenie amigosow. Lubię takie rzeczy pójdą za sobą w ogień ma boisku. Druga sprawa zobaczcie skoro może agentem być ojciec beż doświadczenia to po co im te darmozjady agenciki. Brawo Ilaix

1

Real stawia na odegarda haha cały czas go wypożyczając bo u nich nic nie gra

1

Akurat Ci co zrezygnowali to sami sabotażyści. Boją się pokazać oficjalnie

0

@Cwaniak4 myślę że w grudniu

0

No porypalo by ich . Po pracy może sobie mówić co chce

0

@KrystianR bo Bartomeu to debil był. Skończyło się rozdawnictwo

0

@Sergio87 nie prawda, każda wygrana białasów boli

0

@Yoshi94 haha serio, byłem w pracy i na szybko czytałem i odpisywałem haha

0

@MeMyselfAndI przyznam że nie widziałem tej sytuacji

0

@Yoshi94 akurat przy 2:0 już Liverpool by miał awans kolego. @zuo999 No tak to gdybanie. Mieliśmy Vidala i Paulinho tocsie ich pozbyliśmy a casemiro to akurat jest cham i gra ostro a nie jest to oznaką charakteru

0

@katalonczyk2404 udam że tego nie czytałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?