Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto to jest wogole?
0
@Art ja bym brał ps5 już
0
@xVENUMx antenę do tv podepnij xd
0
@barcakamil otwarte tylko zależy ile ma się lat to od danej godziny można wejść. Do 16:00 pod opieką rodziców. Od 16 normalnie i nie ma limitu osób
1
@RKS1979 czyli idealny wiek na barce
0
Lubiłem go bardzo ale przestałem jak zagrał dla tych mierd z Madrytu
0
@escarabajo akurat nas filmy nie interesują tylko same mecze filmy to na netflixie można oglądać
0
@LuisSalvano w tym przypadku wyklucza filmik totalnie debilny a nie śmieszny
0
@escarabajo ja pier..... niedługo każda liga będzie na innym kanale i za każdy trzeba będzie płacić ok. 40 zł i abonament za tv będziemy płacić 400 zł
0
@Rewolucja123 odrazu to samo pomyślałem. Messi po odejściu Lusika stracił Felix zyskał
0
@chudymc bo to byś poczuł jakbyś nie spał cały dzień plus całą noc i rano jakbyś wypił to byś poczuł tak na 30 min że oczy stają Ci demba ale zmęczenie szybko wraca
0
@escarabajo a gdzie będzie?
4
@LuisSalvano nie wiem co w tym śmiesznego to jest debilne
0
@Encore Lewy, Buffon, ibra
4
@DonMatteo901 wyszło ładnie ale fuksem bo widać jak patrzy do tyłu na partnera a tu nagle ocknął się że piłka z przodu
0
@rayan_7 skoro postawiłeś tzn. Że tak ma być nigdy się nie wybiera wcześniej
0
@barcelonaLM ale o co ci chodzi? Jest zwycięstwo młodym składem? Jest. My zespołem Pepa nie będziemy nigdy. Nigdy nie będziemy klepać i grać ładnej piłki. My mamy wygrywać. Polska biało czerwoni.
0
@kuz a piłkarze odejdą za darmo do Realu i będziemy wielbić Madryt a tfu
1
@Edoss a ja mam androida i jest spoko
0
@NeroTFP ale to nie było 10 lat temu tylko 14
0
@PawkoFCB nie no wiadomo są wyjątki @Artsssfc wydaje mi się że jakbym miał własną działalność to i tak święto bym poświęcił i został z rodziną a w tygodniu poprostu dłużej bym pracował żeby to nadrobić
0
@Artsssfc dzisiaj święto dzisiaj się nie pracuje przecież
0
@Rastafarnianin tak mało maków jest? Myślałem że będzie kilkaset tysięcy
1
@Homeopata8989 pasowałby idealnie do nas
1
@mr_robot powiem Ci grubo pojechałeś ale myślę że 95% ludzi z Tobą się nie zgodzi
0
@Janiama ale niestety tylko w treningu
0
@kamilop to jakbym był trenerem w takim klubie i prosił o gracza który praktycznie jest za darmo a powiedzieli by mi że nie bo mają innego na oku to odrazu bym odszedł bo to ja jako trener ustalam skład i jestem rozliczany z wyników
0
@tristan87 chyba jest chory. Zielak talent miał 6 lat temu teraz musiałby grać jako lider a gdzie on jest liderem? Jak on nawet Napoli nie potrafi pociągnąć. Jest za słaby psychicznie albo poprostu umiejętnością i bo treningu może robi bajeczne rzeczy.
0
@Michal_2003 twardziel
6
@kamilop chyba się nie rozumiemy depaya chce trener a nie prezydent i to chyba jest najważniejsze