0

Kto to jest wogole?

0

@Art ja bym brał ps5 już

0

@xVENUMx antenę do tv podepnij xd

0

@barcakamil otwarte tylko zależy ile ma się lat to od danej godziny można wejść. Do 16:00 pod opieką rodziców. Od 16 normalnie i nie ma limitu osób

1

@RKS1979 czyli idealny wiek na barce

0

Lubiłem go bardzo ale przestałem jak zagrał dla tych mierd z Madrytu

0

@escarabajo akurat nas filmy nie interesują tylko same mecze filmy to na netflixie można oglądać

0

@LuisSalvano w tym przypadku wyklucza filmik totalnie debilny a nie śmieszny

0

@escarabajo ja pier..... niedługo każda liga będzie na innym kanale i za każdy trzeba będzie płacić ok. 40 zł i abonament za tv będziemy płacić 400 zł

0

@Rewolucja123 odrazu to samo pomyślałem. Messi po odejściu Lusika stracił Felix zyskał

0

@chudymc bo to byś poczuł jakbyś nie spał cały dzień plus całą noc i rano jakbyś wypił to byś poczuł tak na 30 min że oczy stają Ci demba ale zmęczenie szybko wraca

0

@escarabajo a gdzie będzie?

4

@LuisSalvano nie wiem co w tym śmiesznego to jest debilne

0

@Encore Lewy, Buffon, ibra

4

@DonMatteo901 wyszło ładnie ale fuksem bo widać jak patrzy do tyłu na partnera a tu nagle ocknął się że piłka z przodu

0

@rayan_7 skoro postawiłeś tzn. Że tak ma być nigdy się nie wybiera wcześniej

0

@barcelonaLM ale o co ci chodzi? Jest zwycięstwo młodym składem? Jest. My zespołem Pepa nie będziemy nigdy. Nigdy nie będziemy klepać i grać ładnej piłki. My mamy wygrywać. Polska biało czerwoni.

0

@kuz a piłkarze odejdą za darmo do Realu i będziemy wielbić Madryt a tfu

1

@Edoss a ja mam androida i jest spoko

0

@NeroTFP ale to nie było 10 lat temu tylko 14

0

@PawkoFCB nie no wiadomo są wyjątki @Artsssfc wydaje mi się że jakbym miał własną działalność to i tak święto bym poświęcił i został z rodziną a w tygodniu poprostu dłużej bym pracował żeby to nadrobić

0

@Artsssfc dzisiaj święto dzisiaj się nie pracuje przecież

0

@Rastafarnianin tak mało maków jest? Myślałem że będzie kilkaset tysięcy

1

@Homeopata8989 pasowałby idealnie do nas

1

@mr_robot powiem Ci grubo pojechałeś ale myślę że 95% ludzi z Tobą się nie zgodzi

0

@Janiama ale niestety tylko w treningu

0

@kamilop to jakbym był trenerem w takim klubie i prosił o gracza który praktycznie jest za darmo a powiedzieli by mi że nie bo mają innego na oku to odrazu bym odszedł bo to ja jako trener ustalam skład i jestem rozliczany z wyników

0

@tristan87 chyba jest chory. Zielak talent miał 6 lat temu teraz musiałby grać jako lider a gdzie on jest liderem? Jak on nawet Napoli nie potrafi pociągnąć. Jest za słaby psychicznie albo poprostu umiejętnością i bo treningu może robi bajeczne rzeczy.

0

@Michal_2003 twardziel

6

@kamilop chyba się nie rozumiemy depaya chce trener a nie prezydent i to chyba jest najważniejsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?