0

@sewciu50 a źle gra? Antek gdyby był formie miałby hattricka w żadnym wypadku bym go nie sprzedawał

0

@Robert1603 o proszę a co Roberto takiego zrobił? Jestem bardzo ciekawy

0

Co Antek ma pecha dzisiaj to nie wierzę. Mimo wszystko zostawiłbym go przynajmniej do 70 min bo wierzę że w końcu mu wpadnie coś. Pedri tą piętką pozamiatał taki łepek a tak się bawi grając.

0

@kamyk_23 @FioletoweOczy ooo co to? Wasze wylewy poszły na marne? Zobaczcie jednak ma trener jaja i Leoś siedzi

0

@Bartosz85 neto chyba hahahaha

0

@FioletoweOczy za dużo nie biega to nie jest zmęczony to raz a dwa po czym ma być zmęczony jak jest to początek sezonu?

0

@MrCules tak, że jesteś ze strony białych i siejesz zamęt na śmiesznym portalu do kibicowania

0

@HypeR teraz ciebie wyobraźnią poniosła z tym kurtuła

0

Ja tam go rozumiem chciał grać nie ważne gdzie dlatego dla jasny sygnał nie chował się po kątach albo gram ale idę gdzie indziej.

0

@damian.09 ale on się tu zapisał niedawno więc co on może pamiętać

5

Wielki zawodnik i pozytywna osoba. Mówi prawdę bo ma jaja a niektórzy się tu oburzają. Wróć do Barcelony w jakiejkolowiek postaci.

3

@misiek4st chyba Ty

2

Nie ma Alby? To jest kryminał

0

@KrystianR dla mnie nie dlatego się śmieje bo ostatnio ramos chyba strzelił swoją setna bramkę i było napisane że to ramos najlepszy obrońca w historii

4

@Wossi61FCB a ja specjalnie z pracy się zwolniłem bo wierzyłem a wszyscy się ze mnie śmiali a ja wieczorem płakałem ze szczecia

0

@Tatazolwinia a ty byś chciał mieć samych nastolatków w drużynie?

3

Ostanie myślę że trochę oszukał na bank wolałby z Bośnia wygrać

0

O a najlepszy obrońca w historii Ramos jest za Pique? Jednak mamy lepszego obrońcę a wy narzekacie wszyscy a niego i zazdrościcie Ramosa. A tfu.

3

Co pjanic musi zrobić żeby być lepszym od Busiego? Dla mnie gra dobrze i powinien z jongiem tworzyć parę pomocy

0

@Mns21 czyli marzenia już można wyrzucić w kąt

2

Ramos nie jest najlepszym obrońcą!!! To że strzela bramki to na jego plus a połowę to i tak strzela z karnych. Trzeba popatrzeć na jego statystyki w obronie a nie w ataku bo jakby nie patrzeć to jest obrońca

0

@Coutinho007 mi nie przeszkadza tylko trochę słabo mówić o kimś że grał słabo jak zagrał parę minut @szymon6847 zawalił to Alba bo krył zawodnika nie od tej strony jakby on był pierwszy przed bramką a nie napastnik to by to wybił

0

@K23K tak tak same spalone

0

@Coutinho007 Lengleta??? Prowokujesz czy serio przecież Lenglet grał kilkanaście minutach

1

@NaFazieHitman raczej nie bo byłem w domu to widziałem @Hubso syn też ma kilka godzin ale 20 min lekcji i pół godziny czekania

0

@pluszek tak jak kolega napisał a za tydzień powiesz ale super ze Messi się odblokował w meczu z ruskimi

0

Mam pytanie do rodziców dzieci którzy uczą się zdalnie ile minut średnio trwa przykładowa lekcja online? U mnie syn siedzi zamiast 45 min to max 25min lub pytam co robisz czekam bo nie ma nauczyciela i lekcja poprostu sobie mija a nauczyciel na wagarach. Ja się pytam za co im płacą? Chyba zgłoszę to gdzieś.

0

@BoRoWieC mocny na odległość

1

@prucnalkam kendi podobno na lewej obronie będzie grał to raczej dostanie pedriego lub Griezmana

0

@Jordi10 i będziemy bo jak o messim i Ronaldo wszędzie jest to nie płaczesz. Lewy jest najlepszy i musisz się z tym pogodzić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?