Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde i sam sport płacić 100zl plus normalny pakiet i sam tv 150zl najmniej trochę dużo do tego internet i 200zl pyknie
0
@Pawlusek Alba było powiedziane ze będzie gotowy na max 20 min
0
@jakub1906 wchodzi jak każda
1
@Hubso trzeba go do Monachium wysłać na sezon i wróci z inną głową
1
@marcinK0000 Napoli się nie stawia, Aston Villi, Alkmaar i Marsyli to są drużyny które zawsze spier.... kupon
1
W sobotę 3 pkt na bank. Jestem spokojny jak nigdy przed tym meczem.
0
Jak opinię macie o fifie 21? Dla mnie jest tak beznadziejna że głowa mała. Fifa 20 była mało realistyczna ale ta to już przechodzi wszystko. Nic tylko robić zwody sztuczki wogole zero gry piłkarskiej wszystko jak w cyrku. Ktoś chce kupić bo mam do sprzedania na ps4 używana 3 dni.
2
@Bananowysong szybkość szybkością ale mieć takiego grajka do rotacji na słabszych przeciwników typu cadiz czy levante nie widzę problemu
3
@MaTt_BarcaFan i za parę lat Sekielski z Vega będą robić filmy o lekarzach i covidzie
0
@Encore Yes of course haha
4
Zaraz się okaże że i tak zrobią że odejdą po sezonie bo cały czas kombinacje kiedy i zrobią głosowanie w marcu
12
Dobra decyzja z Pique i nie mówcie ze jest stary bo później takiego zmiennik mieć to skarb
1
@wonsz_w_pomidorach a oni za kim mają tęsknić za joviciem?
1
@Zip nie rozpędzaj się dopiero początek sezonu
0
@Foro najlepsze podsumowanie rozmowy
0
@Shvedu w managera to ty chyba grasz
43
Skąd oni biorą takie info aż się czytać takich bzdur nie chce
0
@Yoshi94 no widzisz sam mówisz że Dest nie na swojej pozycji więc moje zdanie jest takie że zagrał całkiem dobrze swoje z tyłu wyczyścił a wiadomo że Albą nie będzie bo nie jest lewonożny. A ja nie patrze na suche statystyki tylko na całokształt gry i trincao moim zdaniem fajnie się pokazał
0
@Yoshi94 no tak bo nie trincao nie strzelił hattricka a Dest nie miał przy tym trzech asyst to faktycznie przeciętnie jak na młodych zawodników co dopiero przyszli do klubu
1
@mikokarla może Pique chciał do Włoch nie lecieć bo boi się wirusa i tak sobie to wymyślił
1
@Varezq a ja myślę że musisz podszkolić się z przepisów. Słuszna czerwona kartka. Pozdro
0
@zibiku przecież Dest i Trincao zagrali poprawnie. Nie wiem co Ci się nie podobało. Fatimy i Pedrim trzeba z głową rotowac żeby ich nie przeciążyć i będą formie cały czas
4
@Shvedu widzę fachowca
25
Mamy fajna młodzież oby tylko się nie wypalili
15
@liberoFCB asensio z Realu też miał złote piłki zbierać a narazie to tylko zbiera od chłopców podających piłki
0
@Jakchcesz to druga sprawa poprostu go zlał ale po meczu mógł się zapytać kim jest bo nigdy o nim nie słyszał więc chyba trochę słaby jest
2
@BarcaInfo poczekajcie trafi wkoncu na twardziela i będzie płakał. Na fatiego miejscu bym spytał go kim on jest bo go pierwszy raz widzi
2
@VamosRakieta prawdziwy kibic Barcy zawsze wybierze mecz Barcy jaki by to nie był
1
@DonMatteo901 żeby za takie cwaniactwo nie wylądował w wieczystej Kraków
0
@bartekvisca w radiu przed chwilą powiedzieli ile osób zmarlo a z 80% z tych ludzi miało inne choroby więc tak naprawdę 20% tylko zmarło na covida