0

Jak ikera szanuje tak teraz takie śmieci gada że szok. Leo nie trenuj już więcej po co czas marnować przychodź tylko na mecze bo masz talent. Może zawezmę się jeszcze i będę trenował to będę jak Ronaldo bo talentu u mnie nie ma ale ciężka pracą osiągnę to co on.

2

Taki fajny skład mamy nie za stary. Może coś ten Wuja z nas zbuduje

0

@barcelonaLM nie Norwegia tylko dwóch Norwegów

0

@Szpenser Świątek bo to Polka

0

@michaleu zakupić tabakę i wciągać do nosa

12

Niech gra będzie naszym wzmocnieniem xD

0

@Triv44 o rasizmie to jest na czasie teraz

1

@barcelonaLM spokojnie daj im tydzień lub dwa. Głupim społeczeństwem będzie się lepiej rządziło później

0

@arasz1819 nigdy nie zmienię zdania bo to jest grypa którą mamy od dziesiątek lat

3

@Piotr,1985 jaki rząd taki przepis

5

@AllBundy ale pisze od prawej strony

0

@Mat_Cat a poka mi gościa który pójdzie do lekarza z objawami grypy i lekarz nie stwierdzi koronowirusa i nie da kwarantanny

0

To wracaj i pokaż na co Cię stać

0

@PauCasals nigdy nie jest mowa o nieoficjalnych meczach. Takich statystyk nie wliczają. Messiemu też bramek z presezonu nie liczą do ogólnego rachunku.

0

@Mat_Cat bo wirusa nie ma. Powiedz mi dlaczego nagle nie ma grypy? Tak nagle zniknęła ta choroba? Przecież to jest grypa nazwana covidem.

2

@Pawel13sz dużo było fajnych ale chyba 6:2 dla Barcy

0

@darek60 po treningach widać że jest słabszy od innych na przykładzie

0

Lco ten Real ma tak dużo tych gwiazd? Ciekawe ile z tych 60 regularnie będzie grać najmocniejszych ligach

1

@azysko a tfu na stronę prześcieradeł się nie wchodzi

0

Są tu jacyś trenerzy z uefa B. Jakie były mniej więcej pytania na egzaminie wstępnym? Poproszę na priv ewentualnie jakieś podpowiedzi czego mogę się spodziewać

1

@mr_robot i jak później opowiadał że był tak zestresowany jak nigdy żeby strzelić i pomyślał że huknie z całej siły

0

@BarcaInfo to byłby świetny kapitan

1

@MesQueUnClub96 nagraj sobie i po problemie

0

@cules_ 3 - 4 piwka dziennie lub ok. 200ml wódeczki kolorowej tak bym to określił czy to dużo nie wiem

0

@Kengo przepiękny samochód

0

@PauCasals i nie były to oficjalne spotkania tylko towarzyskie

3

@Cwaniak4 jointa i pogra w fife 21

0

@escarabajo wiadomo każdy ma swoje zdanie i szanuje to. @dorszyk22 całkiem możliwe ale właśnie o to chodzi że teraz nie mogę go nazwać wiernym jednemu klubowi

0

@escarabajo tak myślę, to samo myślę o Xavim. Skoro tam może grać 90 min to tu mógłby 45min zagrać. A nawet więcej z jakimś elche czy levante. Dla mnie wierny jest ktoś kto jest całe życie w jednym klubie.

0

@DaPi zależy jak umalowana bo bez tapety na kolana nie powala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?