Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak ikera szanuje tak teraz takie śmieci gada że szok. Leo nie trenuj już więcej po co czas marnować przychodź tylko na mecze bo masz talent. Może zawezmę się jeszcze i będę trenował to będę jak Ronaldo bo talentu u mnie nie ma ale ciężka pracą osiągnę to co on.
2
Taki fajny skład mamy nie za stary. Może coś ten Wuja z nas zbuduje
0
@barcelonaLM nie Norwegia tylko dwóch Norwegów
0
@Szpenser Świątek bo to Polka
0
@michaleu zakupić tabakę i wciągać do nosa
12
Niech gra będzie naszym wzmocnieniem xD
0
@Triv44 o rasizmie to jest na czasie teraz
1
@barcelonaLM spokojnie daj im tydzień lub dwa. Głupim społeczeństwem będzie się lepiej rządziło później
0
@arasz1819 nigdy nie zmienię zdania bo to jest grypa którą mamy od dziesiątek lat
3
@Piotr,1985 jaki rząd taki przepis
5
@AllBundy ale pisze od prawej strony
0
@Mat_Cat a poka mi gościa który pójdzie do lekarza z objawami grypy i lekarz nie stwierdzi koronowirusa i nie da kwarantanny
0
To wracaj i pokaż na co Cię stać
0
@PauCasals nigdy nie jest mowa o nieoficjalnych meczach. Takich statystyk nie wliczają. Messiemu też bramek z presezonu nie liczą do ogólnego rachunku.
0
@Mat_Cat bo wirusa nie ma. Powiedz mi dlaczego nagle nie ma grypy? Tak nagle zniknęła ta choroba? Przecież to jest grypa nazwana covidem.
2
@Pawel13sz dużo było fajnych ale chyba 6:2 dla Barcy
0
@darek60 po treningach widać że jest słabszy od innych na przykładzie
0
Lco ten Real ma tak dużo tych gwiazd? Ciekawe ile z tych 60 regularnie będzie grać najmocniejszych ligach
1
@azysko a tfu na stronę prześcieradeł się nie wchodzi
0
Są tu jacyś trenerzy z uefa B. Jakie były mniej więcej pytania na egzaminie wstępnym? Poproszę na priv ewentualnie jakieś podpowiedzi czego mogę się spodziewać
1
@mr_robot i jak później opowiadał że był tak zestresowany jak nigdy żeby strzelić i pomyślał że huknie z całej siły
0
@BarcaInfo to byłby świetny kapitan
1
@MesQueUnClub96 nagraj sobie i po problemie
0
@cules_ 3 - 4 piwka dziennie lub ok. 200ml wódeczki kolorowej tak bym to określił czy to dużo nie wiem
0
@Kengo przepiękny samochód
0
@PauCasals i nie były to oficjalne spotkania tylko towarzyskie
3
@Cwaniak4 jointa i pogra w fife 21
0
@escarabajo wiadomo każdy ma swoje zdanie i szanuje to. @dorszyk22 całkiem możliwe ale właśnie o to chodzi że teraz nie mogę go nazwać wiernym jednemu klubowi
0
@escarabajo tak myślę, to samo myślę o Xavim. Skoro tam może grać 90 min to tu mógłby 45min zagrać. A nawet więcej z jakimś elche czy levante. Dla mnie wierny jest ktoś kto jest całe życie w jednym klubie.
0
@DaPi zależy jak umalowana bo bez tapety na kolana nie powala