Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Shvedu po co Ci Onana? Na ławkę?
9
@rubbishartur kubo to zdrajca nie przypominaj nam jego
0
@Mihcim jak jeden zespół gra bardzo dobre zawody to drugiemu się nie chce. Dokładnie tak samo jak było z Bayernem. Więc jeżeli będziemy grali dobrą piłkę przeciwnicy zawsze będą słabsi
0
@escarabajo najlepsze : nie będziesz pisał więcej
Najgorsze : niestety tylko do następnego meczu
Ps. Pozdrawiam
5
@PeteR10 a dlaczego bo gra na swojej pozycji i Koeman jako jeden trener miał jaja żeby zmienić ustawienie a nie grać naszym DNA Barcy
0
@Mihcim bo Villarreal nie chce poprostu przyjechali postać 90 min jak czytam takie opinie to scyzoryk się otwiera
0
@Rudi35 identycznie jak my ze go nie zostawiliśmy
0
@Bobo25 w sumie tak tylko problem w tym że gimnazjum to kończyłeś Ty bo Ja do gimnazjum nie chodziłem. Tylko pytanie czy je skończyłeś?
0
Sergi nic na siłę. Z niewolnika nie ma pracownika.
0
@Bobo25 akurat mam odpowiedni wiek. Ty jesteś dzieciakiem bo wiesz że nie ma dobranocek. Za moich czasów były. Więc o 19:00 do łóżka i idź spać. Mamusia Ci zaśpiewa kołysankę.
1
@Nano22 w sumie jest za a nawet przeciw
0
@semafor niech da z siebie maxa 60 min i będzie super
1
@lucca87 tak to jest ze najpierw chcieli Desta i krytykowali że go nie kupują jak go kupili to muszą krytykować że go kupili. Poprostu taki naród la rambli.
0
@Majsteer takie samo zdjęcie zrobiłem tylko z drugiej strony trochę ręce im się pomyliły
0
@kiper09 Messi musi biegać jak Suarez nie ma innego wyjścia oddali dzika z przodu to musi być teraz następny @Bobo25 jak Ci się nie podoba nie musisz oglądać. Poprostu idź spać po dobranocce.
0
@BarcaInfo najwyżej się wymienimy z Bayernem jak będą słabo grali oboje
4
@xBoMBoWiECx nie ma topu każdego nienawidzę.
0
@MarioVeB! Dokładnie z Roberto jest tak samo jak kiedyś z Wawrzyniakiem na lewej obronie w reprezentacji polski grał cały czas a narzekali na niego i szukali cały czas innego a on i tak grał. HAHA
0
@maatiixx na bokach oborny
0
Za Busiego Pjanic i byłoby spoko
0
@Bobo25 dla mnie ale nawet zdjęcie zrobiłem jak linie wyrysowali i nie ma bata że zrobili to dobrze @RR no tak wiem od barku liczą
0
@Bartunek a śmierć można o szukać
0
@_Specjalista dla mnie był tak samo jak przy czerwonej kartce. Na powtórce wyrysowali linie tyle że obrońcy betisu lewej ręki czyli bliższej bramki a jovicia lewej czyli tej dalszej od bramki i do tej pory nie rozumie dla czegoś
1
@Criss18Barca bo to stękają same głąby które mało znają się na piłce
0
@Yoshi94 fajny jesteś to wytłumacz bo nie rozumiem. Pomożesz plisss
0
@wroner co to jest CPS?
0
Hmmm to my znowu kupujemy pomocnika i będziemy robić z niego obrońcę?
0
@Joshi no to akurat po sukcesie w LM i kolejnych kilku latach gdzie Barca rządziła w lidze hiszpańskiej. Ja lubię każdego zawodnika który przychodzi do klubu bo mam do nich szacunek. Nawet do wysmiewanego Douglasa, Gomes czy aktualnie Britewhita.
3
Wzmianka o Depayu mnie rozbawiła. Muszą sprzedawać graczy żeby mieć na transfer. Właśnie sprzedawać więc depaya się nie doczekamy bo my tylko oddajemy. Todibo była 25 już jest wymagane 15 mln. Kolejny żart.
0
@Joshi jak skrytykujesz go na forum to dla mnie znaczy że nie sznujesz zawodników swojego ulubionego kubu. Chyba że Barca nie jest tym klubem bo poprostu założyłeś konto jak Barca wygrywała a teraz Ci ciężko bo nadeszły ciężkie czasy