0

@SmoothCriminal normalnie kryminał tego nie wiedzieć hehe przecież grali dłużej w europejskich finałach

0

Czyli Luis zostanie bo wie że będzie grał.

0

@tomas84 poczekaj to mecze towarzyskie i z przeciwnikami trochę bardzo przeciętnymi żeby nie powiedzieć że słabymi

1

Trochę śmieszne bo to chyba trener decyduje o tym kto z nim będzie współpracować

0

@szczepan-ink bo ich na kupno nie stać tak rządzili i wezmą na rok i niech nowy zarząd się martwi skąd wziąć kasę

0

@BarcaInfo coraz więcej tych pieniędzy. Kupimy go i tak za 50 mln plus zmienne na tym się skończy

0

@kamilop do zamknięcia haha

0

@VenoM jak o piątej to do 23 można oglądać

3

A my im vidala za darmo. Jeżeli to prawda to jesteśmy frajerami

0

@Gappeq haha jasne kupmy gwiazdę z trabzonsporu. Wszyscy napewno będą zadowoleni

0

@Pawlak1992 ale da a inni tego nie dadzą. Dobranoc

0

@Jacob94 tak myślisz że jakiś klub oprócz szejkow da mu z 40 mln?

0

@cchesterr43 teraz to Cię ponosi nawet jakbym w szafce miał to bym zerwał

0

@Pawlusek no to Ci tłumaczę kolego cały czas wszyscy konkretni już dawno zostali kupieni bo nasz zarząd śpi. Myślą identycznie jak ty oddać i nie nikogo nie brać. I będziemy mieli wzmocnieniem z 3 ligi hiszpańskiej. Tylko nie płacz później jak będziemy walczyć o udział w LM

1

Tak samo jak Neymar. I tak mbappe zostanie bo dadzą mu pieniążki

0

@Pawlusek myśleć to mają Ci w zarzadzie a nie czekać i oddawać zawodników tak jak Ty.chcesz oddawać pół składu i grać zawodnikami którzy nawet do drugiej ligi nie potrafili awansować .Powiem Ci dobre myślenie masz. Ja jakbym chciał zrobić rewolucję to już na pierwszy trening chciał mieć gotowy skład a nie w połowie sezonu.

0

@Pawlusek skoro oddajesz 2 obrońców środkowych, 2 pomocnikowi i napastnika to wypadałoby by kupić przynajmniej po jednym zawodniku na te pozycje i np. Eric Garcia, był van den Beek za dobre pieniądze do wzięcia a napastnik to nie wiem każdy dobry już został gdzieś kupiony np. Werner, Havertz

0

@Brosik no a kto jak nie mamy pomocników

0

@Pawlusek nie no fajny masz pomysł oddać i grać nie wiadomo kim bo w Barcelonie b jest Puig który zbawi całą Barcelone. Ty myślisz coś?

0

@Pawlusek no to faktycznie rewolucja tylko zamiast się wzmocnić to się jeszcze mamy osłabiać?

3

@Pawlusek dużo sprzedajesz a kto zostanie grać jak nikogo nie kupimy?

1

@KamilZ 1 października chyba

0

@kamilkrycha nie wiem czy wiesz ale właśnie Vidal jest jednym ze spokojniejszych ludzi poza boiskiem w drużynie a na boisku zmienia się w dzika który potrafi zarazić swoim zaangażowaniem i dla mnie to jest prawdziwy lider. Kolega wyżej dobrze podsumował ramos nadaje się idealnie tak? Haha

1

@Prezes_sycylijczyk jak będzie ostatni dzień to będzie święto

3

U nas jedynie Vidal mógłby być kapitanem ale akurat wypychają go z drużyny.

0

@ini_barca niech trenuje przecież niczym krzywdy nikomu nie zrobi tym

2

Zostaniemy z tym co mamy zobaczycie tylko jeszcze oddamy kilku za darmochę i taka będzie rewolucja

0

@Survier oj będziecie płakać jeszcze za nim. Dużo ludzi go nie docenia tak jak Ty widzę.

0

@adambądkowski93 bo są najlepszej haha proste

0

@Dior jaką szansę przecież on już udowodnił że jest jednym z najlepszych napastników. Chciałbym żeby został bo tyłu bramek i asyst nie dam żaden nowy napastnik. Tylko niech gra do rotacji z jakimś innym napastnikiem którego mam nadzieję że kupimy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?