Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SmoothCriminal normalnie kryminał tego nie wiedzieć hehe przecież grali dłużej w europejskich finałach
0
Czyli Luis zostanie bo wie że będzie grał.
0
@tomas84 poczekaj to mecze towarzyskie i z przeciwnikami trochę bardzo przeciętnymi żeby nie powiedzieć że słabymi
1
Trochę śmieszne bo to chyba trener decyduje o tym kto z nim będzie współpracować
0
@szczepan-ink bo ich na kupno nie stać tak rządzili i wezmą na rok i niech nowy zarząd się martwi skąd wziąć kasę
0
@BarcaInfo coraz więcej tych pieniędzy. Kupimy go i tak za 50 mln plus zmienne na tym się skończy
0
@kamilop do zamknięcia haha
0
@VenoM jak o piątej to do 23 można oglądać
3
A my im vidala za darmo. Jeżeli to prawda to jesteśmy frajerami
0
@Gappeq haha jasne kupmy gwiazdę z trabzonsporu. Wszyscy napewno będą zadowoleni
0
@Pawlak1992 ale da a inni tego nie dadzą. Dobranoc
0
@Jacob94 tak myślisz że jakiś klub oprócz szejkow da mu z 40 mln?
0
@cchesterr43 teraz to Cię ponosi nawet jakbym w szafce miał to bym zerwał
0
@Pawlusek no to Ci tłumaczę kolego cały czas wszyscy konkretni już dawno zostali kupieni bo nasz zarząd śpi. Myślą identycznie jak ty oddać i nie nikogo nie brać. I będziemy mieli wzmocnieniem z 3 ligi hiszpańskiej. Tylko nie płacz później jak będziemy walczyć o udział w LM
1
Tak samo jak Neymar. I tak mbappe zostanie bo dadzą mu pieniążki
0
@Pawlusek myśleć to mają Ci w zarzadzie a nie czekać i oddawać zawodników tak jak Ty.chcesz oddawać pół składu i grać zawodnikami którzy nawet do drugiej ligi nie potrafili awansować .Powiem Ci dobre myślenie masz. Ja jakbym chciał zrobić rewolucję to już na pierwszy trening chciał mieć gotowy skład a nie w połowie sezonu.
0
@Pawlusek skoro oddajesz 2 obrońców środkowych, 2 pomocnikowi i napastnika to wypadałoby by kupić przynajmniej po jednym zawodniku na te pozycje i np. Eric Garcia, był van den Beek za dobre pieniądze do wzięcia a napastnik to nie wiem każdy dobry już został gdzieś kupiony np. Werner, Havertz
0
@Brosik no a kto jak nie mamy pomocników
0
@Pawlusek nie no fajny masz pomysł oddać i grać nie wiadomo kim bo w Barcelonie b jest Puig który zbawi całą Barcelone. Ty myślisz coś?
0
@Pawlusek no to faktycznie rewolucja tylko zamiast się wzmocnić to się jeszcze mamy osłabiać?
3
@Pawlusek dużo sprzedajesz a kto zostanie grać jak nikogo nie kupimy?
1
@KamilZ 1 października chyba
0
@kamilkrycha nie wiem czy wiesz ale właśnie Vidal jest jednym ze spokojniejszych ludzi poza boiskiem w drużynie a na boisku zmienia się w dzika który potrafi zarazić swoim zaangażowaniem i dla mnie to jest prawdziwy lider. Kolega wyżej dobrze podsumował ramos nadaje się idealnie tak? Haha
1
@Prezes_sycylijczyk jak będzie ostatni dzień to będzie święto
3
U nas jedynie Vidal mógłby być kapitanem ale akurat wypychają go z drużyny.
0
@ini_barca niech trenuje przecież niczym krzywdy nikomu nie zrobi tym
2
Zostaniemy z tym co mamy zobaczycie tylko jeszcze oddamy kilku za darmochę i taka będzie rewolucja
0
@Survier oj będziecie płakać jeszcze za nim. Dużo ludzi go nie docenia tak jak Ty widzę.
0
@adambądkowski93 bo są najlepszej haha proste
0
@Dior jaką szansę przecież on już udowodnił że jest jednym z najlepszych napastników. Chciałbym żeby został bo tyłu bramek i asyst nie dam żaden nowy napastnik. Tylko niech gra do rotacji z jakimś innym napastnikiem którego mam nadzieję że kupimy