Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo no nie mów że goli strzelał mało
7
Ja mimo wszystko zaproponawlbym Luisowi obniżenie zarobków o połowę i zostanie zmiennikiem. Zresztą Busiemu też. Tacy zmiennicy na słabszych rywali to złoto a jeżeli by nie chcieli to wtedy dałbym im wolna rękę do zmiany klubu
1
@Kwiatek67 wystarczająco dużo i już przezywalem porażki więc jestem pewny
6
Po tak ciężkim sezonie i wielkiej klęsce w piątek czas pokazać wszystkim że Barca to mój klub. Idę zrobić tatuaż z logiem Barcy na ręce. Visca El Barca!
0
@DaPi nie myślę że to inny klub
0
Co by nie było będę mu kibicował za to że reprezentował nasz klub.
1
@prodigy jak się zgodzi to luz jak nie to się żegnamy
0
@barteq daj mu czas może ma jakiś pomysł
0
Na sprawdzonego van den Beeka nie mają a interesują się niby jakimś młodym łepkiem który zagrał raptem kilkanaście spotkań. Co za brednie.
0
A co wy myśleliście że nagle wyrzucą 8 chłopa z drużyny? Powiedzcie wtedy kto by wtedy grał? Byśmy Barca B grali którzy nawet nie awansowali do drugiej ligi?
1
@Graczdari jakoś w canal plus nie muszę dopłacać do oglądania ligi angielskiej czy ligi mistrzów w piłkę ręczną
0
@pazio23 kto to Taa?
1
@Recha_0684 i to jest podsumowanie całej rozmowy. Kibic tylko Barcelony nie interesujący się piłką ogląda mecz Bayern PSG hehe
1
@martee @matiibal Polsat to złodzieje nie ogląda się na ich kanałach nic. Płacić abonament i na dodatek płacić za to że chce się oglądać piłkę nożną lub walki. Złodzieje.
1
@K0stek nie na widzę dziada ale chyba Muller. Pracował wszędzie przez 90 min
0
@Prezesso ney teraz do Bayernu pójdzie za Coutinho
4
@Azglahal nie rozumiem tego jak można być kibicem FC Barcelony a nie interesować się piłką
0
@van Baster ja tam nawet za 25 lat będę pamiętał jak grali. Nie mów że Suareza będą pamiętać z jednego meczu z Bayernem jak przez kilka lat nastrzelal prawie 200 bramek. Będą mówić jeden z najlepszych napastników w historii ale jak zacznie strzelać fochy to nie będą kgo szanować
0
@VenoM dla mnie. Wiadomo każdy ma swoją opinię. Moim zdaniem 40mln albo zostaje nawet jako zmiennik
0
@chavez ale Polacy będą się cieszyć że Polak zdobył LM. A może zagra np. Navasowi odnowi się kontuzja a Sergio Rico dostanie czerwoną kartkę i wchodzi Bułka
0
4 Polaków zdobyło LM w tym 3 bramkarzy i 1 zawodnik z pola. Mam nadzieję że dzisiaj Lewy trochę to wyrówna a Bułka obejdzie się smakiem
0
@Jaca27 jestem za całym sercem Z Lewym
0
@VenoM pozbyć się możemy tylko za godziwe pieniądze
0
@rainyy oczywiści że 2
0
@VenoM no nie ale zamiast 25 goli strzeli 15. To mało jak na rezerwowego do rotacji? Ale Messi jest więc nie ma tematu.
1
@Encore dla mnie to głupi jest ten co tak myśli. Nie każdemu angielski jest potrzebny do życia.
0
@VenoM jak mam go oddać za 20 mln to lepiej niech zostanie, jak dla mnie się przyda bo gwarantuje mimo wszystko sporo bramek i asyst.
0
@van Baster skoro mu nie zależy i chce by jego nazwisko było zszargane na koniec kariery mimo że jest ikoną klubu to proszę bardzo. Zrobi ktoś tak raz i uwierz mi że następny już 10 razy się zastanowi i skończy się stawianie warunków klubowi
0
@VenoM nie zasługuje ale dalej czekam kogo tam postawisz jak oddasz za pół darmo
0
@VenoM no na pensje nie ma jak ten debil dawał podwyżki w trakcie kontraktu bo grał dobrze i zasługiwał za to teraz połowa nie zasługuje a kontrakty takie że dwóch zawodników można by mieć na to miejsce a na dodatek oni nigdzie nie odchodzą bo im dobrze.