0

@escarabajo no nie mów że goli strzelał mało

7

Ja mimo wszystko zaproponawlbym Luisowi obniżenie zarobków o połowę i zostanie zmiennikiem. Zresztą Busiemu też. Tacy zmiennicy na słabszych rywali to złoto a jeżeli by nie chcieli to wtedy dałbym im wolna rękę do zmiany klubu

1

@Kwiatek67 wystarczająco dużo i już przezywalem porażki więc jestem pewny

6

Po tak ciężkim sezonie i wielkiej klęsce w piątek czas pokazać wszystkim że Barca to mój klub. Idę zrobić tatuaż z logiem Barcy na ręce. Visca El Barca!

0

@DaPi nie myślę że to inny klub

0

Co by nie było będę mu kibicował za to że reprezentował nasz klub.

1

@prodigy jak się zgodzi to luz jak nie to się żegnamy

0

@barteq daj mu czas może ma jakiś pomysł

0

Na sprawdzonego van den Beeka nie mają a interesują się niby jakimś młodym łepkiem który zagrał raptem kilkanaście spotkań. Co za brednie.

0

A co wy myśleliście że nagle wyrzucą 8 chłopa z drużyny? Powiedzcie wtedy kto by wtedy grał? Byśmy Barca B grali którzy nawet nie awansowali do drugiej ligi?

1

@Graczdari jakoś w canal plus nie muszę dopłacać do oglądania ligi angielskiej czy ligi mistrzów w piłkę ręczną

0

@pazio23 kto to Taa?

1

@Recha_0684 i to jest podsumowanie całej rozmowy. Kibic tylko Barcelony nie interesujący się piłką ogląda mecz Bayern PSG hehe

1

@martee @matiibal Polsat to złodzieje nie ogląda się na ich kanałach nic. Płacić abonament i na dodatek płacić za to że chce się oglądać piłkę nożną lub walki. Złodzieje.

1

@K0stek nie na widzę dziada ale chyba Muller. Pracował wszędzie przez 90 min

0

@Prezesso ney teraz do Bayernu pójdzie za Coutinho

4

@Azglahal nie rozumiem tego jak można być kibicem FC Barcelony a nie interesować się piłką

0

@van Baster ja tam nawet za 25 lat będę pamiętał jak grali. Nie mów że Suareza będą pamiętać z jednego meczu z Bayernem jak przez kilka lat nastrzelal prawie 200 bramek. Będą mówić jeden z najlepszych napastników w historii ale jak zacznie strzelać fochy to nie będą kgo szanować

0

@VenoM dla mnie. Wiadomo każdy ma swoją opinię. Moim zdaniem 40mln albo zostaje nawet jako zmiennik

0

@chavez ale Polacy będą się cieszyć że Polak zdobył LM. A może zagra np. Navasowi odnowi się kontuzja a Sergio Rico dostanie czerwoną kartkę i wchodzi Bułka

0

4 Polaków zdobyło LM w tym 3 bramkarzy i 1 zawodnik z pola. Mam nadzieję że dzisiaj Lewy trochę to wyrówna a Bułka obejdzie się smakiem

0

@Jaca27 jestem za całym sercem Z Lewym

0

@VenoM pozbyć się możemy tylko za godziwe pieniądze

0

@rainyy oczywiści że 2

0

@VenoM no nie ale zamiast 25 goli strzeli 15. To mało jak na rezerwowego do rotacji? Ale Messi jest więc nie ma tematu.

1

@Encore dla mnie to głupi jest ten co tak myśli. Nie każdemu angielski jest potrzebny do życia.

0

@VenoM jak mam go oddać za 20 mln to lepiej niech zostanie, jak dla mnie się przyda bo gwarantuje mimo wszystko sporo bramek i asyst.

0

@van Baster skoro mu nie zależy i chce by jego nazwisko było zszargane na koniec kariery mimo że jest ikoną klubu to proszę bardzo. Zrobi ktoś tak raz i uwierz mi że następny już 10 razy się zastanowi i skończy się stawianie warunków klubowi

0

@VenoM nie zasługuje ale dalej czekam kogo tam postawisz jak oddasz za pół darmo

0

@VenoM no na pensje nie ma jak ten debil dawał podwyżki w trakcie kontraktu bo grał dobrze i zasługiwał za to teraz połowa nie zasługuje a kontrakty takie że dwóch zawodników można by mieć na to miejsce a na dodatek oni nigdzie nie odchodzą bo im dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?