0

@Triv44 ja chce zwycięstwa city w LM

0

Bartomeu i piłkarze to jednak mają kupę szczęścia że kibice dalej na stadion nie wejdą bo by ich zjedli chyba

0

@cules100pro no to masz ligę włoską jeszcze tam dziadków biorą z chęcią

0

@cules100pro jasne Arsenal, Napoli, Milan lubi starszych i doświadczonych

0

@cules100pro i Dest

0

@cules100pro przestań wzięli by go jeszcze za ładnych parę baniek

1

@FC1899Barca a teraz powiedz ile Messi strzela i asystuje kiedy jest awans

0

@cules100pro Busi za darmo za zasługi?

1

@Tom1964 jakim trzeba być debilem żeby pozbywać się jednego z najlepszych bramkarzy po jednym słabszym meczu? Cały sezon najróżniejsza forma każdy go chwali

15

@LaRoja nie wierzę on musi być madritista i chce żebyśmy ugrzęźli na dnie na lata

0

@FafitFCB i jeszcze nawet koledzy nie potrafią mi podać piłki

3

Najlepsze : przez tą kompromitacje będzie rewolucja w Barcelonie
Najgorsze : to jest to że w ogóle ten mecz się odbył i wyszliśmy na boisko

1

Tak sobie myślę te koszulki są tak samo h... jak nasze zaangażowanie. Następny sezon będzie nasz bo mamy prześliczne koszulki

1

@BarcaInfo nie wierzę w to. Zwolnią trenera i na tym się skończy i ewentualnie sprzedadzą ze 3 piłkarzy w podeszłym wieku

0

@Statistics a pamiętasz jak krisztijano płakał po Lyonie? Pewnie ty panienko razem z nim

24

@Statistics won. Real odpadł tak dawno że nawet nie pamiętam kiedy to było

0

Geri powiedziałem wszystko co chciałem usłyszeć nie odnoszę się do trenera czy piłkarzy. To jest jednoznaczna odpowiedz Bartek Adios.

0

@Kireczkowaty przychodzą lepsze i gorsze czasy. Teraz przyszedł czas na zmiany i tyle. Za dwa lata będziemy znowu na topie zobaczysz i dalej będzie rywalizacją między nami. Tak będzie zawsze.

2

Ni rozumiem decyzji trenera Puig i Rakitic rozgrzewali się od 45min i na boisko nie weszli to po co trener im kazał się grzać tym bardziej że Puig mógł sobie pograć żeby zbierać doświadczenie

0

@FCBeSeM może już w grupie?

0

@Pawlak1992 bo jakby był dwumecz to by nas oszczędzał a tak mówią strzelimy w jednym odrazu

0

@KSSniper remis

0

@Repcak22 ja już tyle pierdolnołem że więcej nie zniosę

0

@barteq super kiedy po odbiór?

0

La rambla huczy???

1

@TheGoldenEleven pięknie napisane

0

@itmustbejoke dobre, ja jak przyjdą jechowi to porozmawiam z nimi o moim Bogu

2

Browar się chłodzi motyle w brzuchu na samą myśl. Zawsze wierzę nigdy nie narzekam. Całym sercem z Barcą. Nie ważne kto zagra i jak zagra ważny awans za 2 miesiące nikt nie będzie pamiętał w jakim stylu jeśli wygramy LM oczywiście poza Madrytem hehe

0

@Objectivo wiem że może drażnić ale teraz pomyśl w drugą stronę cały czas jest tylko Messi nie uważasz że to jest też już trochę przesadzone? Pytam bez żadnych uszczypliwości oczywiście

0

@Objectivo dlaczego Messi znowu? a nie może być Luisito? Albo Antek? A po drugie są zachwyty bo jest w top 5 zawodników na świecie a my Polacy powinniśmy być dumni że mamy takiego grajka a nie narzekać na niego. Ja tam chcę żeby lewy strzelił dzisiaj ze 2 albo 3 bramki ale Barca ma to wygrać i koniec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?