Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VenoM a ty w Barcelonie wystawisz kogo? Mogą brać ale muszą dać z 50mln.
0
@slayer bo się cackają z nimi jak jajkiem. Oznajmiam jesteś wystawiony na listę transferowa bo nie jesteś w planach klubu i nie zgłosimy Cię do rozgrywek. Chcesz to siedź rok na trybunach i za rok dowidzenia.
1
@Midast to City miało nam dopłacić ok. 20mln tak kiedyś czytałem
0
Do czego ten Bartek doprowadził żebyśmy nie mieli 50 mln na transfer. A ten Fabian Ruiz to już jest przegięcie pały i to maksa. To już wolę żeby został Rakitic i Vidal. Każdy mecz jaki oglądałem akurat Napoli to schodził bo był najsłabszym pomocnikiem
0
@VenoM nie mów chłopie że strzelając ponad 20 bramek i mając kilkanaście asyst gra źle. Większość klubów chciałaby takiego grajka.
7
@Kyman jakoś nie wierzę w takie kupony nawet jak widzę. Słyszałem że buki same wystawiają takie kupony żeby podpuścić klienta
0
@robsesh ale chyba dla początkującego to nie za bardzo
3
@BarcaInfo za Suareza liczą sobie ok. 20mln? Trochę słabo bo mimo wieku wydaje mi się że z 40 czy 50 mln powinniśmy wziąć biorąc pod uwagę że co sezon kręci naprawdę dobre liczby
3
@barcowy1899 do van den Beeka najlepiej i nie robić z niego nowego xaviego i iniesty
0
@pele1282 to jeszcze przetłumacz te ciekawe słowa
3
Będą czekać na Garcie aż ktoś im go weźmie wcześniej znając życie. To jak Lautaro do City do dawać odrazu Gabriela do nas
0
@Timishiru1337 zimne piwo meczyk i jak najmniej chodzić
2
@grubiorz może Griezman tam będzie grał a boki Messi i Dembele (może)
1
@Colon 149 metrów? Przecież całe boisko nawet tykę nie ma
0
@Fcbfan84 no to niech czekają inne kluby jak chcą ale przypominam że przez ten rok może się dużo zmienić Leoś powie zostaje do końca kariery
0
@RomanHoffer to akurat prawda. Już Pique bardziej powinien być kapitanem
3
Koeman od defensywy Larsson od ofensywy i ekspert od stałych fragmentów gry brzmi ciekawie
1
Nie ma co jechać po Messim tylko poczekać. Ja tylko powiem tak jeżeli odejdzie to straci dużo w oczach kibiców bo kapitan nigdy nie powinien uciekać kiedy źle w klubie.
2
Jak ktoś da z 400 mln to klub się zgodzi żeby odszedł
2
@Yanek Giggs pobity za rok będzie wspomnicie moje słowa
1
Na wp artykuł że Messi nie wymienił się z Davisem koszulka. Oczywiście komentarze że nie umie przegrywać itp. ale debile chyba nie wiedzą że uefa raczej nie zaleca wymiany koszulek więc te głąby po pierwsze co to pisały i te komentujące mogliby się najpierw trochę zainteresować.
7
Jak jest słaby to nic mu nie wniósł. Zresztą w każdej jego wypowiedzi widać że jest zły na Barce że nie został.
1
@DLFCB nie lubię Niemców a w szegolnosci mullera ale jak pomyślę o PSG to wolę Niemców i niech Polak wygra LM
0
@inViNcibl3 i wszystkich z filmu ukarać którzy kopali
1
@MessiUltras kolego dwa lata to on będzie syf czyścił a później będzie można oceniać dopiero
0
@marcin000019 masz rację nie nadaje się.... haha no już głupszej wypowiedzi nie wiedziałem
2
@Pawel1985 taa ale ich nie stać żeby jeszcze dopłacili z 200mln
0
@Bartunek dajesz biorę
0
@Bartunek a masz coś ciekawego?
7
@Bartunek z tym zwolnieniem żartowałem chciałem zobaczyć jak się zachowasz. Wróć proszę. Hehe.