1

@koziar to nie krytykuj innych za ich opinie

2

@koziar jak Ci się nie podoba opuść stronę. Dowidzenia

3

@gaq co zrobili Bartek i spółka to jedno a co robi Messi to drugie. Messi nasz idol i kapitan. Siedzi cicho na wakacjach i w domu. Mógł ogłosić swoją decyzję a nie kombinować. Dam Ci przykład Ramosa(choć go nienawidzę) ale ma jaja i to jest prawdziwy kapitan. @NGRonnie10 masz rację może odejść niech zapłacą za niego i jest wolny. Za darmo to można tylko w ryj dostać. Skończyło się oddawanie za zasługi. Ma kontrakt to niech płacą.

1

@itmustbejoke kolega ma rację Jordan pokazał jak się trzeba zachowywać. Messi jako lider powinien wyjść po meczu z Bayernem i powiedziec coś do kibiców. Jeżeli chcę odejść powinien wyjść i powiedzieć. Siedzi cicho i są tylko domysły. Boli mnie jego odejście bo nie w taki sposób mimo wszystko powinien to robić

1

@Kismeth Ronaldo legenda? Rok grania w tym klubie i legenda? Trochę przesadziłeś. Dobrze Puyol nie miał podrodze z zarządem? Mi się wydaje że Puyol skończył przez problemy z kolanami. A skończył karierę a nie uciekł gdzieś indziej. Skoro Messiemu tak źle niexh skończy granie w piłkę.

0

@Hosh bardzo fajny mi się podoba

0

Legia widzę formę trzyma z el. LM haha

1

@Janiama jeżeli odejdzie straci w moich oczach. Nie ma już chyba ludzi takich jak Maldini, Totti, Puyol itp. oni mają szacunek dla klubu na dobre i na złe

1

@daro22 Żak i młodzik

2

@BartArt podsumowanie w dwóch słowach

2

@daro22 klasyka. Jak zostałem trenerem wysłałem ten filmik do rodziców :-)

2

@Terminator4666 jak kupię ps5 to odrazu mogę sprzedać ps4

0

@cat_r37 a to że czas ucieka. Zaraz nowy sezon a my dalej w czarnej d...

0

@Lordzi Fifa 98

0

@Encore jak ma odejść to tylko za kasę więc mi obojętnie

1

@D10SLEO gdzie trener mówił że Antek ma być główna postacią jego projektu

2

Nie jarajcie się statystykami? Ktoś widział kilka spotkań Porto? Może on jest bardziej lewo skrzydłowym tam jak Firpo w Betisie. Tylko nie mówcie ze lepszy od Alby tylko czy nie jeszcze lepszego od tego Tellasa

0

@Hushovt tak i plus 100mln

1

700mln jak nie to dowidzenia

0

@prodigy dziękuję. Tak wiem że to bezsensu ale jak zrobisz tak z jednym czy z drugim zawodnikiem to trzeci już się nie zdecyduje na takie rozwiązanie i odejdzie żeby grać

0

@prodigy no to mu płacę i nie gra panie Kibicu

0

@BarcaInfo bartomeu miał videokonferencje

0

@inViNcibl3 wywiozą go na taczkach.

0

Ocho czyżby Bartuś bal się pokazać na Camp Nou? Zlinczowali by go kibice. Jego szczęście że mecze będą przy pustych trybunach najprawdopodobniej

0

@Lupercal przy tym zarzadzie nie stać na to i chyba przy obecnym rynku też

2

@BarcaFan17 nikt nie zastąpi Leo

5

@Triv44 chyba Ty bo ja będę za Barca. Jestem kibicem klubu a nie zawodnika. Teraz przykład leo idzie do Realu i kibicujesz Realowi? Dziękuję

2

To są ich kontrakty że może odejść za darmo za zasługi. Nosz ku..... nie ma innego klubu chyba na świecie żeby takie kontrakty dawał. Masz kontrakt zostajesz a jak nie chcesz to kasa i może iść. I nie mówię tu tylko o messim ale tyczy się to również Iniesty który tak odszedł a można było wziąć trochę milionów za niego

10

Jeśli odejdzie to straci w moich oczach dużo. Ucieka z klubu w najtrudniejszym momencie zamiast spróbować go podnieść i wtedy ewentualnie odejść. Takie jest moje zdanie.

0

@prodigy no wiem proponują mu nowe warunki jeżeli przyjmuje zostaje jeżeli nie jest wystawiony na listę transferowa i w czym problem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?