Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@koziar to nie krytykuj innych za ich opinie
2
@koziar jak Ci się nie podoba opuść stronę. Dowidzenia
3
@gaq co zrobili Bartek i spółka to jedno a co robi Messi to drugie. Messi nasz idol i kapitan. Siedzi cicho na wakacjach i w domu. Mógł ogłosić swoją decyzję a nie kombinować. Dam Ci przykład Ramosa(choć go nienawidzę) ale ma jaja i to jest prawdziwy kapitan. @NGRonnie10 masz rację może odejść niech zapłacą za niego i jest wolny. Za darmo to można tylko w ryj dostać. Skończyło się oddawanie za zasługi. Ma kontrakt to niech płacą.
1
@itmustbejoke kolega ma rację Jordan pokazał jak się trzeba zachowywać. Messi jako lider powinien wyjść po meczu z Bayernem i powiedziec coś do kibiców. Jeżeli chcę odejść powinien wyjść i powiedzieć. Siedzi cicho i są tylko domysły. Boli mnie jego odejście bo nie w taki sposób mimo wszystko powinien to robić
1
@Kismeth Ronaldo legenda? Rok grania w tym klubie i legenda? Trochę przesadziłeś. Dobrze Puyol nie miał podrodze z zarządem? Mi się wydaje że Puyol skończył przez problemy z kolanami. A skończył karierę a nie uciekł gdzieś indziej. Skoro Messiemu tak źle niexh skończy granie w piłkę.
0
@Hosh bardzo fajny mi się podoba
0
Legia widzę formę trzyma z el. LM haha
1
@Janiama jeżeli odejdzie straci w moich oczach. Nie ma już chyba ludzi takich jak Maldini, Totti, Puyol itp. oni mają szacunek dla klubu na dobre i na złe
1
@daro22 Żak i młodzik
2
@BartArt podsumowanie w dwóch słowach
2
@daro22 klasyka. Jak zostałem trenerem wysłałem ten filmik do rodziców :-)
2
@Terminator4666 jak kupię ps5 to odrazu mogę sprzedać ps4
0
@cat_r37 a to że czas ucieka. Zaraz nowy sezon a my dalej w czarnej d...
0
@Lordzi Fifa 98
0
@Encore jak ma odejść to tylko za kasę więc mi obojętnie
1
@D10SLEO gdzie trener mówił że Antek ma być główna postacią jego projektu
2
Nie jarajcie się statystykami? Ktoś widział kilka spotkań Porto? Może on jest bardziej lewo skrzydłowym tam jak Firpo w Betisie. Tylko nie mówcie ze lepszy od Alby tylko czy nie jeszcze lepszego od tego Tellasa
0
@Hushovt tak i plus 100mln
1
700mln jak nie to dowidzenia
0
@prodigy dziękuję. Tak wiem że to bezsensu ale jak zrobisz tak z jednym czy z drugim zawodnikiem to trzeci już się nie zdecyduje na takie rozwiązanie i odejdzie żeby grać
0
@prodigy no to mu płacę i nie gra panie Kibicu
0
@BarcaInfo bartomeu miał videokonferencje
0
@inViNcibl3 wywiozą go na taczkach.
0
Ocho czyżby Bartuś bal się pokazać na Camp Nou? Zlinczowali by go kibice. Jego szczęście że mecze będą przy pustych trybunach najprawdopodobniej
0
@Lupercal przy tym zarzadzie nie stać na to i chyba przy obecnym rynku też
2
@BarcaFan17 nikt nie zastąpi Leo
5
@Triv44 chyba Ty bo ja będę za Barca. Jestem kibicem klubu a nie zawodnika. Teraz przykład leo idzie do Realu i kibicujesz Realowi? Dziękuję
2
To są ich kontrakty że może odejść za darmo za zasługi. Nosz ku..... nie ma innego klubu chyba na świecie żeby takie kontrakty dawał. Masz kontrakt zostajesz a jak nie chcesz to kasa i może iść. I nie mówię tu tylko o messim ale tyczy się to również Iniesty który tak odszedł a można było wziąć trochę milionów za niego
10
Jeśli odejdzie to straci w moich oczach dużo. Ucieka z klubu w najtrudniejszym momencie zamiast spróbować go podnieść i wtedy ewentualnie odejść. Takie jest moje zdanie.
0
@prodigy no wiem proponują mu nowe warunki jeżeli przyjmuje zostaje jeżeli nie jest wystawiony na listę transferowa i w czym problem?