1

Wielki zawodnik. Uwielbiam go. Król Artur. Najważniejsze że strzelił realowi haha. Druga strona mógł przyjść do legii warszawa za takie pieniądze

2

Bardzo dobrze niech walczy.

0

@Sysia11 ale może ją wygramy

7

@BarcaInfo szkoda że nie ma 200 goli i 100 asyst. Troszkę zabrakło.

0

@Coutinho007 nie pochwalić zarząd tylko Puiga bo jest uparty bo zarząd chciał go wypchać

0

@masik86 skoro tak twierdzisz widocznie jesteś dobrym ekspertem

0

@Ghotti a unas nie biegał w presingu od obrońcy do obrońcy? Chyba tylko krytykujesz bo oni tak piszą ale spotkań to mało oglądasz

0

@RosjaninBut skąd wiesz ile w tym prawdy? Pismaki dużo piszą a 99 procent to kłamstwo więc powstrzymałbym się z taką tezą

0

@masik86 czyli do pierwszego młodzi na rotacje młodzi? Życzę powodzenia musi być jakaś równowaga

0

@Bulos11 oj żebyś nie odszczekał swoich słów. Silny z dobrym wejściem z drugiej lini jako zmiennikiem idealny na 30 minut lub na słabszych rywali do rotacji

0

@JaroCoach Garcia nie jest naszym zawodnikiem przypominam

1

@Culé10 no tak jednego sprzedali resztę chcą oddać faktycznie sprzedawanie

1

@Tales_Omletu 25mln jest wart w betisie a u nas jak będzie z to 5 mln

0

@drake1266 może wszystkich do Monachium naszych będziemy wysyłać i będą wracać odmienieni

5

@Michalak proszę Cię nie mów że nie wiesz po takim czasie

0

@Bagsik88 ale nie masz zmiennik kumasz to? W każdym meczu ma grać Roberto? A jak złapie kontuzji? Aha to przesuniemy tam kogo innego i dalej będzie stękanie

1

@mikael no i zostaniesz z prawym obrońca który jest pomocnikiem. Suuper transfer.

2

@matirix20 to że strzelił jedna bramkę nie czyni nikogo odrazu mistrzem.

0

@4Fabregas4 powiedzieć Ci jedno na zakończenie? Xavi był jeden i nikt inny nie jest w stanie go zastąpić. Artur źle się prowadził i zrobił wyjazd tyle w temacie i żaden trener ani taktyka nie zmienia jego zachowania.

0

@4Fabregas4 jako kto był wykorzystywany? Przecież grał na swojej pozycje więc nie rozumiem twojego pytania. W jakiej drużynie miał grać? Jakby zachowywał się jak Xavi to by grał jak on i grałby w drużynie zwycięskiej

0

@4Fabregas4 tak szczególnie jak jeździł na urodziny neymarka i pijany autem. To kim miał być a kim został to dwie różne sprawy

0

@4Fabregas4 ale kumasz że oddali Artura za furię siana a wart był 1/3 tych pieniędzy? @MarshallLAW z tym że byli wysmiewani bo grali 4-3-3 a my gramy z goła odmiennym ustawieniem

0

@4Fabregas4 czy zrozumiecie że pjanic nie przyszedł za furę siana?

1

Szczerze 3 trener co musi coś w tym być. Ale już wolałbym Puiga niż Alenie.

1

@Vito9 dembele bo cały czas leżał w szpitalu

1

Romek zmusił ich do biegania. Amigosi wyczerpani haha

0

@zadafcb termomix komuny

0

@Prezes_sycylijczyk może tą 5 wyrzucimy z 285 i zostanie 28 haha

1

@MemphisDepay00 legia miszczowie interesów

5

@MemphisDepay00 mielone zdecydowanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?