Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wielki zawodnik. Uwielbiam go. Król Artur. Najważniejsze że strzelił realowi haha. Druga strona mógł przyjść do legii warszawa za takie pieniądze
2
Bardzo dobrze niech walczy.
0
@Sysia11 ale może ją wygramy
7
@BarcaInfo szkoda że nie ma 200 goli i 100 asyst. Troszkę zabrakło.
0
@Coutinho007 nie pochwalić zarząd tylko Puiga bo jest uparty bo zarząd chciał go wypchać
0
@masik86 skoro tak twierdzisz widocznie jesteś dobrym ekspertem
0
@Ghotti a unas nie biegał w presingu od obrońcy do obrońcy? Chyba tylko krytykujesz bo oni tak piszą ale spotkań to mało oglądasz
0
@RosjaninBut skąd wiesz ile w tym prawdy? Pismaki dużo piszą a 99 procent to kłamstwo więc powstrzymałbym się z taką tezą
0
@masik86 czyli do pierwszego młodzi na rotacje młodzi? Życzę powodzenia musi być jakaś równowaga
0
@Bulos11 oj żebyś nie odszczekał swoich słów. Silny z dobrym wejściem z drugiej lini jako zmiennikiem idealny na 30 minut lub na słabszych rywali do rotacji
0
@JaroCoach Garcia nie jest naszym zawodnikiem przypominam
1
@Culé10 no tak jednego sprzedali resztę chcą oddać faktycznie sprzedawanie
1
@Tales_Omletu 25mln jest wart w betisie a u nas jak będzie z to 5 mln
0
@drake1266 może wszystkich do Monachium naszych będziemy wysyłać i będą wracać odmienieni
5
@Michalak proszę Cię nie mów że nie wiesz po takim czasie
0
@Bagsik88 ale nie masz zmiennik kumasz to? W każdym meczu ma grać Roberto? A jak złapie kontuzji? Aha to przesuniemy tam kogo innego i dalej będzie stękanie
1
@mikael no i zostaniesz z prawym obrońca który jest pomocnikiem. Suuper transfer.
2
@matirix20 to że strzelił jedna bramkę nie czyni nikogo odrazu mistrzem.
0
@4Fabregas4 powiedzieć Ci jedno na zakończenie? Xavi był jeden i nikt inny nie jest w stanie go zastąpić. Artur źle się prowadził i zrobił wyjazd tyle w temacie i żaden trener ani taktyka nie zmienia jego zachowania.
0
@4Fabregas4 jako kto był wykorzystywany? Przecież grał na swojej pozycje więc nie rozumiem twojego pytania. W jakiej drużynie miał grać? Jakby zachowywał się jak Xavi to by grał jak on i grałby w drużynie zwycięskiej
0
@4Fabregas4 tak szczególnie jak jeździł na urodziny neymarka i pijany autem. To kim miał być a kim został to dwie różne sprawy
0
@4Fabregas4 ale kumasz że oddali Artura za furię siana a wart był 1/3 tych pieniędzy? @MarshallLAW z tym że byli wysmiewani bo grali 4-3-3 a my gramy z goła odmiennym ustawieniem
0
@4Fabregas4 czy zrozumiecie że pjanic nie przyszedł za furę siana?
1
Szczerze 3 trener co musi coś w tym być. Ale już wolałbym Puiga niż Alenie.
1
@Vito9 dembele bo cały czas leżał w szpitalu
1
Romek zmusił ich do biegania. Amigosi wyczerpani haha
0
@zadafcb termomix komuny
0
@Prezes_sycylijczyk może tą 5 wyrzucimy z 285 i zostanie 28 haha
1
@MemphisDepay00 legia miszczowie interesów
5
@MemphisDepay00 mielone zdecydowanie