0

@ForcaMilosz a kiedy my zaczniemy sprzedawać zamiast oddawać? Zostawcie dwóch pokazując że za darmo to tylko w ryj można dostać i to nie zawsze a wkoncu może zmieni się nasza taktyka transferowa

0

@Batys depay młody był 4 lata temu ale w porównaniu z naszymi zawodnikami można tak o nim powiedzieć

0

@Encore 1,4 na Holandię to poprostu rozdają za darmo pieniądze.

0

@fenix1983 i jak zostanie mam nadzieję że opaski nie założy. Zasługi to nie wszystkich.

2

Może będzie tak że Leoś zostanie na rok wygramy puchary i podpisze nowy kontrakt i zakończy karierę w naszym kochanym klubie

0

@Keson można zawsze polecieć do Manchesteru

0

@Janas11224 tylko pytanie czy przez ten rok dalej będzie się przykładał? Czy może poprostu będzie na boisku? Tego nikt nie wie

0

@Tridente2015 ale nie gadał głupot na temat Barcy

23

Mam nadzieję że jeżeli Messi zostanie to nie założy opaski kapitana przez ten cyrk.

0

I to jest pożegnanie. Można odejść z klubu na tarczy. Dzięki Ivan.

2

@kielon93 na początku nie miałem później już tak. Po pierwsze ja grałem za darmo a to jest ich praca więc tak naprawdę powinni zjawić się w klubie rano a wyjść wieczorem. I nie mów że mają rodziny bo ja też idę do pracy i nie ma mnie 10h.

7

@kielon93 tak buduję się relacje. Ja np. zawsze byłem dużo wcześniej na treningu. Pogadaliśmy, wywiesiliśmy siatki pograliśmy w dziadka

0

@Ghotti byle za niego zapłacili

0

@patry295 bo dawali plasterki na nos i karty z piłkarzami

5

@dzajo89 trzeba być w temacie kolego. Powiedział albo Sevilla albo zostaje do końca kontraktu

1

Dziękujemy Rakieta! Mimo większości osób które go krytykowały( oni nie znają się na piłce) to ja zawsze miałem do niego wielki szacunek.

1

Transfer za darmo. Każdy by tak chciał. Szejk niech daje kase i koniec.

0

@blaugrana1980 a gdzie gwiazda Benzema?

1

@ryba84 a przepraszam Iniesta co zrobił? I jakoś sezon graliśmy dalej. Mógł też powiedzieć tylko prezydentowi i zachowali by to dla siebie a po sezonie by ogłosili. Rozwiązań jest mnóstwo tylko trzeba pomyśleć a nie podejmować decyzje bo przegrałem. Uwielbiam Messiego za jego grę ale jego zachowanie jest dalekie od ideału

0

@Dani13 możemy my a co nie masz w skarpecie 15mln euro?

4

@Sherem z trzeciej strony był na to czas ale Messi go przespał

0

@Fabik87 dlaczego my nie możemy złożyć takiej oferty?

0

@FCMichalo haha myślałem że piszesz o top 4 w Polsce

2

@DaPi powiem że ma potencjał nawet większy niż mbappe

3

@sedziaoxford to mógł powiedzieć w czerwcu że ma dość i po sezonie odejdzie. Iniesta jakoś potrafił zwołać konferencję i powiedział że to jego ostatni sezon. I przestańcie biadolić o tym że może odejść. Kasę niech szejk wykłada i może brać Leosia

0

No to się zmieniło w Barcelonie. Rozdawnictwo zawodników trwa dalej a później płaczą że nie mają pieniędzy na transfery

7

No i super nie trenuje nie dostaje kasy. Więc cały rok może siedzieć dalej w domu. A jak przyjdzie po miesiącu na trening to po wiedzieć że jest zawieszony w prawach zawodnika i dziękuję za tyle lat pięknej gry.

0

@koziar zacząłem bo głupoty piszesz do innych

0

@yoli no nie ma więc jak nie chce tu grać to niech jakiś klub zapłaci odpowiednią kwotę i może odejść. Proste. My Dembele też za darmo nie wzieliśmy.

0

@koziar a ty się nie odzywaj więcej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?