Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ForcaMilosz a kiedy my zaczniemy sprzedawać zamiast oddawać? Zostawcie dwóch pokazując że za darmo to tylko w ryj można dostać i to nie zawsze a wkoncu może zmieni się nasza taktyka transferowa
0
@Batys depay młody był 4 lata temu ale w porównaniu z naszymi zawodnikami można tak o nim powiedzieć
0
@Encore 1,4 na Holandię to poprostu rozdają za darmo pieniądze.
0
@fenix1983 i jak zostanie mam nadzieję że opaski nie założy. Zasługi to nie wszystkich.
2
Może będzie tak że Leoś zostanie na rok wygramy puchary i podpisze nowy kontrakt i zakończy karierę w naszym kochanym klubie
0
@Keson można zawsze polecieć do Manchesteru
0
@Janas11224 tylko pytanie czy przez ten rok dalej będzie się przykładał? Czy może poprostu będzie na boisku? Tego nikt nie wie
0
@Tridente2015 ale nie gadał głupot na temat Barcy
23
Mam nadzieję że jeżeli Messi zostanie to nie założy opaski kapitana przez ten cyrk.
0
I to jest pożegnanie. Można odejść z klubu na tarczy. Dzięki Ivan.
2
@kielon93 na początku nie miałem później już tak. Po pierwsze ja grałem za darmo a to jest ich praca więc tak naprawdę powinni zjawić się w klubie rano a wyjść wieczorem. I nie mów że mają rodziny bo ja też idę do pracy i nie ma mnie 10h.
7
@kielon93 tak buduję się relacje. Ja np. zawsze byłem dużo wcześniej na treningu. Pogadaliśmy, wywiesiliśmy siatki pograliśmy w dziadka
0
@Ghotti byle za niego zapłacili
0
@patry295 bo dawali plasterki na nos i karty z piłkarzami
5
@dzajo89 trzeba być w temacie kolego. Powiedział albo Sevilla albo zostaje do końca kontraktu
1
Dziękujemy Rakieta! Mimo większości osób które go krytykowały( oni nie znają się na piłce) to ja zawsze miałem do niego wielki szacunek.
1
Transfer za darmo. Każdy by tak chciał. Szejk niech daje kase i koniec.
0
@blaugrana1980 a gdzie gwiazda Benzema?
1
@ryba84 a przepraszam Iniesta co zrobił? I jakoś sezon graliśmy dalej. Mógł też powiedzieć tylko prezydentowi i zachowali by to dla siebie a po sezonie by ogłosili. Rozwiązań jest mnóstwo tylko trzeba pomyśleć a nie podejmować decyzje bo przegrałem. Uwielbiam Messiego za jego grę ale jego zachowanie jest dalekie od ideału
0
@Dani13 możemy my a co nie masz w skarpecie 15mln euro?
4
@Sherem z trzeciej strony był na to czas ale Messi go przespał
0
@Fabik87 dlaczego my nie możemy złożyć takiej oferty?
0
@FCMichalo haha myślałem że piszesz o top 4 w Polsce
2
@DaPi powiem że ma potencjał nawet większy niż mbappe
3
@sedziaoxford to mógł powiedzieć w czerwcu że ma dość i po sezonie odejdzie. Iniesta jakoś potrafił zwołać konferencję i powiedział że to jego ostatni sezon. I przestańcie biadolić o tym że może odejść. Kasę niech szejk wykłada i może brać Leosia
0
No to się zmieniło w Barcelonie. Rozdawnictwo zawodników trwa dalej a później płaczą że nie mają pieniędzy na transfery
7
No i super nie trenuje nie dostaje kasy. Więc cały rok może siedzieć dalej w domu. A jak przyjdzie po miesiącu na trening to po wiedzieć że jest zawieszony w prawach zawodnika i dziękuję za tyle lat pięknej gry.
0
@koziar zacząłem bo głupoty piszesz do innych
0
@yoli no nie ma więc jak nie chce tu grać to niech jakiś klub zapłaci odpowiednią kwotę i może odejść. Proste. My Dembele też za darmo nie wzieliśmy.
0
@koziar a ty się nie odzywaj więcej