Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie dość że za darmo to jeszcze mamy płacić kontrakt. Do czego to doszło. To wolę żeby wszyscy tacy zostali i będą siedzieć na trybunach a może będzie dużo kontuzji to wtedy się takich weźmie i zagrają. Lepiej mieć zawodnika niż nie.
0
@Ghotti nie każdy jest stworzony do języków ale widzę chyba Ty tylko wrzucasz bo tłumaczenia dalej nie widzę
0
Barca skupia się na oddaniu zawodników a nie sprzedaniu. My przecież nie sprzedajemy jesteśmy tak bogaci ze oddajemy za zasługi
2
@Quarhodron ja byłem parę lat wstecz na LM z Ajaxem i Pucharze Króla. Na LM Leoś ustrzelił hat trick 80tys ludzi wstało i krzyczało Messi Messi Messi chwilą nie do zapomnienia ale puchar miał to w sobie ze miałem fajna miejscówkę bo byłem za ławka rezerwowy champions Barcy i naprawdę fajnie z bliska się wszystkich widziało ale grał skład wymieszany i bez Messiego. Szczerze każdy mecz w którym Barca zwycięży będzie idealny na ten pierwszy.
0
@Ghotti wszystko fajnie tylko przetłumacz jak wstawiasz po angielsku
2
@Fabik87 no to rewolucja po h... Jeszcze gorzej niż było
0
@lukaszbarca15 nie wiem jak było nie byłem w szatni Liverpoolu ale nie wydaje mi się że był słabszy. Zresztą pewien Kirkland też bronił a był dużo słabszy niż Jurek a bronił tylko że był młodym angolem
0
@Prezes_sycylijczyk wszystko w porządku. Wielki szacun dla Ciebie za to.
0
@Uukasz_93 a ja myślę że Messi może grać jako fałszywa 9
0
@Prezes_sycylijczyk ty tak codziennie?
0
@lukaszbarca15 chyba się mylisz. Wogole pamiętasz te czasy? Czy tylko to że siedział na ławce w Madrycie?
0
@`Sin w nocy się śpi a nie pracuje
4
@kaamil1910 czyli też transfer tyle że z klubu
2
Błąd.. W Marce napisaliście że Diaz trafił do Realu a na okładce jest ze trafil do Milan.
0
@lukaszbarca15 no napewno tylko dudek to samo robił jeszcze w klubie
0
@lukaszbarca15 każdy ma swoje zdanie. Dla mnie Jurek zresztą widać w jakich klubach grali obaj panowie
0
@lukaszbarca15 bo lewy strzela? Dudek był jednym z najlepszych bramkarzy też wygrał LM
0
Nie wiem czy to tak źle wyglądało naprawdę? Oglądałem w pracy i nie byłem zbytnio skupiony ale kilka akcji i klepek nam wyszło chyba
0
@Uukasz_93 za czasów Nawalki fajnie się oglądało
0
@lukaszbarca15 Jerzy Dudek też był kozak
0
@Encore vvd co to?
4
@oZinho święte słowa
5
Kocham Leosia ale zadra zostanie. Mógł przemówić wcześniej i byłoby po sprawie.
0
@ForcaMilosz powiem Ci słabe porównanie. Bo wyobraź sobie że masz ten gruz i możesz oddać go za darmo ale jest kumpel który z tego gruzu może coś stworzyć i będziesz w końcu na tym gruzie na plus. Oddasz za darmo czy zaryzykujesz?
0
@Batys lepiej powiedzieć o nim doświadczony zawodnik niż młody
0
Wygląda na to że będę płakał dopiero za rok ale tli się we mnie nadzieja że wygramy puchary i Messi zostanie ale nie jako kapitan.
2
@MESSIah16 podejrzewam że Bartek nie wierzył że Leoś chciał odejść i potwierdzał mu aż wkoncu Messi go zaskoczył.
1
Teraz pytanie ile prawdy było w tym co mówiły pismaki a ile prawdy jest w tym co mówi Leoś. To dowiemy się za parę lat jak Leoś skończy karierę i wyda książkę.
0
@Coutinho007 a dla mnie właśnie powinien grać de Jong na defensywnym a tu Puig i Vidal. Vidal swoją siła i zaangażowaniem ustawiał by przeciwników a Puig mógłby spokojnie sobie rozgrywać
0
@Naturopata Busi ławka jak nic jak się nie poprawi. Oglądałeś wczoraj Hiszpanów? Busi takie straty że juniorzy takich piłek nie tracą