2

Nie dość że za darmo to jeszcze mamy płacić kontrakt. Do czego to doszło. To wolę żeby wszyscy tacy zostali i będą siedzieć na trybunach a może będzie dużo kontuzji to wtedy się takich weźmie i zagrają. Lepiej mieć zawodnika niż nie.

0

@Ghotti nie każdy jest stworzony do języków ale widzę chyba Ty tylko wrzucasz bo tłumaczenia dalej nie widzę

0

Barca skupia się na oddaniu zawodników a nie sprzedaniu. My przecież nie sprzedajemy jesteśmy tak bogaci ze oddajemy za zasługi

2

@Quarhodron ja byłem parę lat wstecz na LM z Ajaxem i Pucharze Króla. Na LM Leoś ustrzelił hat trick 80tys ludzi wstało i krzyczało Messi Messi Messi chwilą nie do zapomnienia ale puchar miał to w sobie ze miałem fajna miejscówkę bo byłem za ławka rezerwowy champions Barcy i naprawdę fajnie z bliska się wszystkich widziało ale grał skład wymieszany i bez Messiego. Szczerze każdy mecz w którym Barca zwycięży będzie idealny na ten pierwszy.

0

@Ghotti wszystko fajnie tylko przetłumacz jak wstawiasz po angielsku

2

@Fabik87 no to rewolucja po h... Jeszcze gorzej niż było

0

@lukaszbarca15 nie wiem jak było nie byłem w szatni Liverpoolu ale nie wydaje mi się że był słabszy. Zresztą pewien Kirkland też bronił a był dużo słabszy niż Jurek a bronił tylko że był młodym angolem

0

@Prezes_sycylijczyk wszystko w porządku. Wielki szacun dla Ciebie za to.

0

@Uukasz_93 a ja myślę że Messi może grać jako fałszywa 9

0

@Prezes_sycylijczyk ty tak codziennie?

0

@lukaszbarca15 chyba się mylisz. Wogole pamiętasz te czasy? Czy tylko to że siedział na ławce w Madrycie?

0

@`Sin w nocy się śpi a nie pracuje

4

@kaamil1910 czyli też transfer tyle że z klubu

2

Błąd.. W Marce napisaliście że Diaz trafił do Realu a na okładce jest ze trafil do Milan.

0

@lukaszbarca15 no napewno tylko dudek to samo robił jeszcze w klubie

0

@lukaszbarca15 każdy ma swoje zdanie. Dla mnie Jurek zresztą widać w jakich klubach grali obaj panowie

0

@lukaszbarca15 bo lewy strzela? Dudek był jednym z najlepszych bramkarzy też wygrał LM

0

Nie wiem czy to tak źle wyglądało naprawdę? Oglądałem w pracy i nie byłem zbytnio skupiony ale kilka akcji i klepek nam wyszło chyba

0

@Uukasz_93 za czasów Nawalki fajnie się oglądało

0

@lukaszbarca15 Jerzy Dudek też był kozak

0

@Encore vvd co to?

4

@oZinho święte słowa

5

Kocham Leosia ale zadra zostanie. Mógł przemówić wcześniej i byłoby po sprawie.

0

@ForcaMilosz powiem Ci słabe porównanie. Bo wyobraź sobie że masz ten gruz i możesz oddać go za darmo ale jest kumpel który z tego gruzu może coś stworzyć i będziesz w końcu na tym gruzie na plus. Oddasz za darmo czy zaryzykujesz?

0

@Batys lepiej powiedzieć o nim doświadczony zawodnik niż młody

0

Wygląda na to że będę płakał dopiero za rok ale tli się we mnie nadzieja że wygramy puchary i Messi zostanie ale nie jako kapitan.

2

@MESSIah16 podejrzewam że Bartek nie wierzył że Leoś chciał odejść i potwierdzał mu aż wkoncu Messi go zaskoczył.

1

Teraz pytanie ile prawdy było w tym co mówiły pismaki a ile prawdy jest w tym co mówi Leoś. To dowiemy się za parę lat jak Leoś skończy karierę i wyda książkę.

0

@Coutinho007 a dla mnie właśnie powinien grać de Jong na defensywnym a tu Puig i Vidal. Vidal swoją siła i zaangażowaniem ustawiał by przeciwników a Puig mógłby spokojnie sobie rozgrywać

0

@Naturopata Busi ławka jak nic jak się nie poprawi. Oglądałeś wczoraj Hiszpanów? Busi takie straty że juniorzy takich piłek nie tracą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?