Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@domin0o no to trochę złe porównanie bo akurat za Laporty było dobrze a w każdym zespole jest jakiś lider. A co do Bartka to prawda być jednym z największych klubów a mieć problemy finansowe. Wiesz dlaczego? Bo rozdaje milionowe kontrakty na prawo i lewo i do tego nie potrafią sprzedać tylko oddać zawodnika
0
@Joshi a tego że jak się kogoś krytykuje to słabiej gra a jak będziesz go wspierał to będzie lepiej. Ale widocznie się nie znasz
2
@domin0o akurat Ronaldinho był za czasów innych rządzących
0
@Joshi i Ty jako kibic zamiast dodawać mu wiary w siebie to poprostu byś gadał ze jest za słaby na Barce.
0
@Joshi a to jego wina że go kupili? Miał odmówić? Kto Ci się jeszcze nie podoba?
0
@Joshi co na britewhita też narzekasz? Nie rozumiem Cię. Oprócz Messiego kogoś lubisz z Barcelony? Bo chyba więcej jest na nie niż na tak.
5
No dla nich wspaniały bo oddaje za darmo takich graczy. My im za friko oni nam za grube miliony
0
@Joshi dla mnie każdy zawodnik Barcy jest crackiem. A pamiętaj że liczby nie grają. Abidal też liczb nie kręcił a wszyscy się nim jarali.
0
@Joshi nierówno to masz Ty i wątpię żebyś był prawdziwym kibicem Barcelony. Bo dla mnie prawdziwy kibic każdego zawodnika będzie traktował tak samo. Podejrzewam że jesteś poprostu kibicem wygranych.
1
@JurnyGerwazy i to amigos dało nam tyle radości że teraz nie powinniśmy źle o nich mówić. Co by nie było są wielcy.
1
@Pilka_jest_okragla jedzie tak samo szybko jak Vidal do Mediolanu czyli rowerem
1
@Joshi i chyba tylko Ty
0
@joloskyy a Ty cules czy nie?
4
Prawdziwy cules uroni łezkę na pożegnanie Luisito.
0
Nie stać nas na niego a Bayern raczej frajerem nie jest żeby oddawać za darmo jak my
1
Łezka mi się kręci. Na zawsze pozostanie w pamięci.
0
@cules100pro nie powinienem ale gdzie nie pójdzie to jest trzecim bramkarzem więc ma zero ambicji liczy się tylko kasa chyba dla niego.
4
@DonMatteo901 nie zostanie bo jest za słaby
0
@kerouac lepiej zadać pytanie ile my na nich zarobimy a nie ile zaoszczędzimy. Na transferach się zarabia a nie oszczędza
0
@kuz ta chyba jointy
28
Oddają Suareza a nie mają pieniędzy na napastnika. To już nawet śmieszne się orzezatlo być
0
Czyli wiadomo dlaczego go sprzedali
1
@Euphoria to niech dadzą jeszcze podwyżki za dobrą grę po 2 latach od podpisania kontraktu zamiast poczekać i dać na koniec kontraktu
4
Barca szuka wzmocnieniu w drugie lidze angielskiej i oddaje swoich zawodników za darmochę. Zaczynam wątpić w ten projekt.
0
@YoungMan przecież nikt takiego Norwich nie ogląda
2
@Qba2113 a my trzech Suareza Vidala Rakitica razem wziętych nie możemy za tyle sprzedać. Kabaret to mało powiedziane.
0
To że gra najwięcej to nie znaczy że jest dobry. Chciałem przypomnieć że grał w zespole który spadł do drugiej ligi i jakoś nie jest optymistycznie nastawiony na ten transfer. Dla mnie może balansować między pierwszym drugim zespołem a nie do pierwszego składu. Obym odszczekał swoje słowa.
3
Największymi przychód a na transfery nie mamy złamanego eurocenta
0
@Ansufati123 trochę kumam trochę nie
1
Wielki zawodnik. Uwielbiam go. Król Artur. Najważniejsze że strzelił realowi haha. Druga strona mógł przyjść do legii warszawa za takie pieniądze