1

@domin0o no to trochę złe porównanie bo akurat za Laporty było dobrze a w każdym zespole jest jakiś lider. A co do Bartka to prawda być jednym z największych klubów a mieć problemy finansowe. Wiesz dlaczego? Bo rozdaje milionowe kontrakty na prawo i lewo i do tego nie potrafią sprzedać tylko oddać zawodnika

0

@Joshi a tego że jak się kogoś krytykuje to słabiej gra a jak będziesz go wspierał to będzie lepiej. Ale widocznie się nie znasz

2

@domin0o akurat Ronaldinho był za czasów innych rządzących

0

@Joshi i Ty jako kibic zamiast dodawać mu wiary w siebie to poprostu byś gadał ze jest za słaby na Barce.

0

@Joshi a to jego wina że go kupili? Miał odmówić? Kto Ci się jeszcze nie podoba?

0

@Joshi co na britewhita też narzekasz? Nie rozumiem Cię. Oprócz Messiego kogoś lubisz z Barcelony? Bo chyba więcej jest na nie niż na tak.

5

No dla nich wspaniały bo oddaje za darmo takich graczy. My im za friko oni nam za grube miliony

0

@Joshi dla mnie każdy zawodnik Barcy jest crackiem. A pamiętaj że liczby nie grają. Abidal też liczb nie kręcił a wszyscy się nim jarali.

0

@Joshi nierówno to masz Ty i wątpię żebyś był prawdziwym kibicem Barcelony. Bo dla mnie prawdziwy kibic każdego zawodnika będzie traktował tak samo. Podejrzewam że jesteś poprostu kibicem wygranych.

1

@JurnyGerwazy i to amigos dało nam tyle radości że teraz nie powinniśmy źle o nich mówić. Co by nie było są wielcy.

1

@Pilka_jest_okragla jedzie tak samo szybko jak Vidal do Mediolanu czyli rowerem

1

@Joshi i chyba tylko Ty

0

@joloskyy a Ty cules czy nie?

4

Prawdziwy cules uroni łezkę na pożegnanie Luisito.

0

Nie stać nas na niego a Bayern raczej frajerem nie jest żeby oddawać za darmo jak my

1

Łezka mi się kręci. Na zawsze pozostanie w pamięci.

0

@cules100pro nie powinienem ale gdzie nie pójdzie to jest trzecim bramkarzem więc ma zero ambicji liczy się tylko kasa chyba dla niego.

4

@DonMatteo901 nie zostanie bo jest za słaby

0

@kerouac lepiej zadać pytanie ile my na nich zarobimy a nie ile zaoszczędzimy. Na transferach się zarabia a nie oszczędza

0

@kuz ta chyba jointy

28

Oddają Suareza a nie mają pieniędzy na napastnika. To już nawet śmieszne się orzezatlo być

0

Czyli wiadomo dlaczego go sprzedali

1

@Euphoria to niech dadzą jeszcze podwyżki za dobrą grę po 2 latach od podpisania kontraktu zamiast poczekać i dać na koniec kontraktu

4

Barca szuka wzmocnieniu w drugie lidze angielskiej i oddaje swoich zawodników za darmochę. Zaczynam wątpić w ten projekt.

0

@YoungMan przecież nikt takiego Norwich nie ogląda

2

@Qba2113 a my trzech Suareza Vidala Rakitica razem wziętych nie możemy za tyle sprzedać. Kabaret to mało powiedziane.

0

To że gra najwięcej to nie znaczy że jest dobry. Chciałem przypomnieć że grał w zespole który spadł do drugiej ligi i jakoś nie jest optymistycznie nastawiony na ten transfer. Dla mnie może balansować między pierwszym drugim zespołem a nie do pierwszego składu. Obym odszczekał swoje słowa.

3

Największymi przychód a na transfery nie mamy złamanego eurocenta

0

@Ansufati123 trochę kumam trochę nie

1

Wielki zawodnik. Uwielbiam go. Król Artur. Najważniejsze że strzelił realowi haha. Druga strona mógł przyjść do legii warszawa za takie pieniądze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?