Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@messi564 co to za mckennie?
0
@Majsteer idealne słowa haha
2
@PJ777 no raczej ciężko jak oni są w Vigo a Dest w Barcelonie to po pierwsze i dużo innych rzeczy ale pytanie czy zdążyliby go zgłosić do rozgrywek
1
O widzę duży hejt na Roberto. Dużo osób ale to bardzo dużo widać tylko ogląda mecze. Skoro 3 czy 4 trener z rzędu stawiał na Roberto to poprostu jest lepszy.
4
@Yosemite zdrajca i tyle w temacie. Niech sobie na stronie białych puszczają te filmiki
0
Bayern, Barca, Inter i Club Brugge
1
@krefi10 myślę że jedno i drugie
2
@AduŚ07 śmiali się Z Dembusia to mają Hazardzika swojego
2
@seba444 dawać Bayern do grupy
9
@Klaudia30 jak Real będzie wygrywał mimo słabej gry to raczej przewagi nie zwiększymy
0
@Filipfcb2000 i na tym zakończmy bo na piłce znasz się tyle co ja na judo chyba
0
@Filipfcb2000 tragiczny to Ty jesteś w szkole.Na całe szczęście nie jesteś trenerem bo byś wszystkich zmarnował
1
@MateS a co to jest?
2
@norbi77 stawiam flachę za te słowa
0
@monsterrize chyba w twoim komentarzu. Nikt mi nie powie że Roberto jest słaby
0
Ściema jak nic. Oddaliśmy za darmo tylu zawodników i dalej nie możemy nikogo wziąć? Powiedzcie mi co by było gdyby oni zostali. Dostalibyśmy minus 20 pkt?
3
@PJ777 skąd wiesz jaką psychikę mają pedri i trincao? Po tym jednym meczu i 20 min już wiesz ze maja mocną?
1
Niech zostanie z ostatnią szansą jak się połamie oddać za darmo i trudno ale o wóz albo przewóz
0
@Barca_Big_Moment raczej Busi out i Pjanic za niego
2
Rafinha zostanie i bardzo dobrze. Solidny zmiennik.
3
@YoNoEntiendoNada ja tam Liverpool zawsze lubiłem i będę nadal
3
A połowa ludzi chciała oddać ich obu i nawet twierdzę że mówili że Lenglet nie potrafi wyprowadzić piłki. Teraz mam bekę z tych ananasków bo ja cały czas twierdzę że francuz jest nie doceniany
0
@AlwaysBlaugrana dobrze że Ibra jest konkurencyjny w LM. Mogli kupić drugiego napastnika i nimi rotowac a nie oddawać i nie mieć wogóle. Teraz to dopiero będziemy strzelać
0
@LucaBrasi lgbt trzeba ich zamknąć bo są wszędzie już.
0
@AdiKingu96 a my Suareza za darmo. Trzymajcie mnie. A przepraszam zaoszczędziliśmy na pensji przecież to jest najważniejsze w oddaniu zawodnika zapomniałem
0
@AlwaysBlaugrana przestań się ośmieszać. Ibra i Luisito to dwa kozaki. Zobaczysz ile Luis ustrzeli w Atletico. Ponad 15 bramek w samej la lidze będzie miał na bank i idę o zakład.
5
Zobaczymy jak Fati zagra dwa mecze słabo. 90 procent ludności na la rambli będzie go sprzedawać. Wspomnicie moje słowa.
0
@pawel0304 nie lubię skośnookich
1
@betonito jesteście wszyscy zajeb.... mówiąc po jednym meczu że Pep się kończy. To powiem wam że Bayern też przegrał 4:1 i odrazu widać że trener nie ma pomysłu na ten zespół
1
Bo wszyscy są kozakami z naszej kadry i Ci co nas opuścili też tylko trzeba odpowiednio ich z motywować