0

@messi564 co to za mckennie?

0

@Majsteer idealne słowa haha

2

@PJ777 no raczej ciężko jak oni są w Vigo a Dest w Barcelonie to po pierwsze i dużo innych rzeczy ale pytanie czy zdążyliby go zgłosić do rozgrywek

1

O widzę duży hejt na Roberto. Dużo osób ale to bardzo dużo widać tylko ogląda mecze. Skoro 3 czy 4 trener z rzędu stawiał na Roberto to poprostu jest lepszy.

4

@Yosemite zdrajca i tyle w temacie. Niech sobie na stronie białych puszczają te filmiki

0

Bayern, Barca, Inter i Club Brugge

1

@krefi10 myślę że jedno i drugie

2

@AduŚ07 śmiali się Z Dembusia to mają Hazardzika swojego

2

@seba444 dawać Bayern do grupy

9

@Klaudia30 jak Real będzie wygrywał mimo słabej gry to raczej przewagi nie zwiększymy

0

@Filipfcb2000 i na tym zakończmy bo na piłce znasz się tyle co ja na judo chyba

0

@Filipfcb2000 tragiczny to Ty jesteś w szkole.Na całe szczęście nie jesteś trenerem bo byś wszystkich zmarnował

1

@MateS a co to jest?

2

@norbi77 stawiam flachę za te słowa

0

@monsterrize chyba w twoim komentarzu. Nikt mi nie powie że Roberto jest słaby

0

Ściema jak nic. Oddaliśmy za darmo tylu zawodników i dalej nie możemy nikogo wziąć? Powiedzcie mi co by było gdyby oni zostali. Dostalibyśmy minus 20 pkt?

3

@PJ777 skąd wiesz jaką psychikę mają pedri i trincao? Po tym jednym meczu i 20 min już wiesz ze maja mocną?

1

Niech zostanie z ostatnią szansą jak się połamie oddać za darmo i trudno ale o wóz albo przewóz

0

@Barca_Big_Moment raczej Busi out i Pjanic za niego

2

Rafinha zostanie i bardzo dobrze. Solidny zmiennik.

3

@YoNoEntiendoNada ja tam Liverpool zawsze lubiłem i będę nadal

3

A połowa ludzi chciała oddać ich obu i nawet twierdzę że mówili że Lenglet nie potrafi wyprowadzić piłki. Teraz mam bekę z tych ananasków bo ja cały czas twierdzę że francuz jest nie doceniany

0

@AlwaysBlaugrana dobrze że Ibra jest konkurencyjny w LM. Mogli kupić drugiego napastnika i nimi rotowac a nie oddawać i nie mieć wogóle. Teraz to dopiero będziemy strzelać

0

@LucaBrasi lgbt trzeba ich zamknąć bo są wszędzie już.

0

@AdiKingu96 a my Suareza za darmo. Trzymajcie mnie. A przepraszam zaoszczędziliśmy na pensji przecież to jest najważniejsze w oddaniu zawodnika zapomniałem

0

@AlwaysBlaugrana przestań się ośmieszać. Ibra i Luisito to dwa kozaki. Zobaczysz ile Luis ustrzeli w Atletico. Ponad 15 bramek w samej la lidze będzie miał na bank i idę o zakład.

5

Zobaczymy jak Fati zagra dwa mecze słabo. 90 procent ludności na la rambli będzie go sprzedawać. Wspomnicie moje słowa.

0

@pawel0304 nie lubię skośnookich

1

@betonito jesteście wszyscy zajeb.... mówiąc po jednym meczu że Pep się kończy. To powiem wam że Bayern też przegrał 4:1 i odrazu widać że trener nie ma pomysłu na ten zespół

1

Bo wszyscy są kozakami z naszej kadry i Ci co nas opuścili też tylko trzeba odpowiednio ich z motywować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?