Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartekvisca w radiu przed chwilą powiedzieli ile osób zmarlo a z 80% z tych ludzi miało inne choroby więc tak naprawdę 20% tylko zmarło na covida
0
@supermis a co miał Brajt zrobić w 10 min? Dembele miał dużo więcej i pokazał tyle samo czas teraz dać Dunczykowi więcej czasu
0
@Chicken1992 gdyby Griezman sam na sam strzelił gola to to spokojnie byśmy ten wygrali
0
@El dominatore a trzeci nie potrafisz się wyleczyć
0
@Cyzix cały bo tak jakby go nie było na meczu
5
Każdy wie że mamy nieudolny zarząd i próbują z nas wydoic kasę
0
Fajny składzie podoba mi się tylko za Busiego bym jeszcze Pjanicia wrzucił
1
@fryteusz no tu powiedział że jest podwrażeniem ale co z tego jak w piłce chodzi o zespół
0
@Ricardinio14 przestań z tym Manajem to już Milika trzeba było brać
0
@Rastafarnianin a ja podam inny przykład byłem na egzaminie gdzie pisaliśmy test 30 osób nakaz noszenia maseczki po teście wyszliśmy na boisko na egzamin praktyczny graliśmy mecz test mecz 11 na 11 i bez maseczek gdzie każdy miał ze sobą kontakt. Logiczne?
0
@JurnyGerwazy no to Ci tłumacze ze w Atletico przecież był kozakiem i nikt nie był w stanie przewidzieć że u nas będzie grał słabo
0
@Aleks27 Wacław Kowalski, Władysław Hańcza, Marian Kociniak, Pamela Anderson, Jason Stathan
0
@JurnyGerwazy przestańcie bo jak grał w Atletico to każdy się nad nim spuszczał i tak bardzo go chciał u nas
0
@koksik2700 ale chciałeś zabłysnąć czy jak?
1
@Bobski to nie jest 9
0
A szkoda bo byłby naszym wzmocnieniem
4
I tak się kierują żeby kasa była na boisku że nie stać nas na zawodnik za 15mln
0
@tobiasson92 no właśnie o to chodzi te ich pomysły są bezsensu ich
1
@barcelonaLM @tobiasson92 ale oni nie będą płacić. Będzie nauczanie zdalne dla dzieci powyżej 8 roku życia i wszystko. A czy rodzice będą zadowoleni czy nie to ich nie interesuje. W marcu też nam rodzicom się nie podobało a zamknęli szkoły
0
@capoN czyli jak mnie złapią to powiem że biegam ale właśnie mam idę bo odpoczywam haha
0
@Rust_Cohle ale głupszym i bardziej spanikowanym narodem lepiej się rządzi
0
@tobiasson92 jeszcze się zdziwisz jak wszystkie szkoły zamkną i wrócą dopiero po feriach
0
@dv7wisnia zagra piątek i tak taktyka się nie zmieni
0
@NemeZis93 a że u nas nie wystawia bo jest tylko laga na lewgo i niech walczy to ma ciężko
2
@Cwaniak4 jak zawsze dzida napastnika i niech walczy
2
@Janiama 1000 bezobjawowych czyli zdrowi
0
@olejtm i dużo gorsza wersja od matsa przecież to jest duży chłop bez koordynacji jakby miał grać tak nogami jak mats to by się ośmieszył tylko
0
@kaamil1910 Pogba to niech sobie siedzi tam gdzie jest
0
@wachaFCB boi się i covida bezobjawowego sobie wymyślił xd taki żarcik
1
Tego Halanda moglibyśmy kupić. Strzela w Borussii strzela w Norwegi więc może godnie zastąpiłby Luisita