0

@bartekvisca w radiu przed chwilą powiedzieli ile osób zmarlo a z 80% z tych ludzi miało inne choroby więc tak naprawdę 20% tylko zmarło na covida

0

@supermis a co miał Brajt zrobić w 10 min? Dembele miał dużo więcej i pokazał tyle samo czas teraz dać Dunczykowi więcej czasu

0

@Chicken1992 gdyby Griezman sam na sam strzelił gola to to spokojnie byśmy ten wygrali

0

@El dominatore a trzeci nie potrafisz się wyleczyć

0

@Cyzix cały bo tak jakby go nie było na meczu

5

Każdy wie że mamy nieudolny zarząd i próbują z nas wydoic kasę

0

Fajny składzie podoba mi się tylko za Busiego bym jeszcze Pjanicia wrzucił

1

@fryteusz no tu powiedział że jest podwrażeniem ale co z tego jak w piłce chodzi o zespół

0

@Ricardinio14 przestań z tym Manajem to już Milika trzeba było brać

0

@Rastafarnianin a ja podam inny przykład byłem na egzaminie gdzie pisaliśmy test 30 osób nakaz noszenia maseczki po teście wyszliśmy na boisko na egzamin praktyczny graliśmy mecz test mecz 11 na 11 i bez maseczek gdzie każdy miał ze sobą kontakt. Logiczne?

0

@JurnyGerwazy no to Ci tłumacze ze w Atletico przecież był kozakiem i nikt nie był w stanie przewidzieć że u nas będzie grał słabo

0

@Aleks27 Wacław Kowalski, Władysław Hańcza, Marian Kociniak, Pamela Anderson, Jason Stathan

0

@JurnyGerwazy przestańcie bo jak grał w Atletico to każdy się nad nim spuszczał i tak bardzo go chciał u nas

0

@koksik2700 ale chciałeś zabłysnąć czy jak?

1

@Bobski to nie jest 9

0

A szkoda bo byłby naszym wzmocnieniem

4

I tak się kierują żeby kasa była na boisku że nie stać nas na zawodnik za 15mln

0

@tobiasson92 no właśnie o to chodzi te ich pomysły są bezsensu ich

1

@barcelonaLM @tobiasson92 ale oni nie będą płacić. Będzie nauczanie zdalne dla dzieci powyżej 8 roku życia i wszystko. A czy rodzice będą zadowoleni czy nie to ich nie interesuje. W marcu też nam rodzicom się nie podobało a zamknęli szkoły

0

@capoN czyli jak mnie złapią to powiem że biegam ale właśnie mam idę bo odpoczywam haha

0

@Rust_Cohle ale głupszym i bardziej spanikowanym narodem lepiej się rządzi

0

@tobiasson92 jeszcze się zdziwisz jak wszystkie szkoły zamkną i wrócą dopiero po feriach

0

@dv7wisnia zagra piątek i tak taktyka się nie zmieni

0

@NemeZis93 a że u nas nie wystawia bo jest tylko laga na lewgo i niech walczy to ma ciężko

2

@Cwaniak4 jak zawsze dzida napastnika i niech walczy

2

@Janiama 1000 bezobjawowych czyli zdrowi

0

@olejtm i dużo gorsza wersja od matsa przecież to jest duży chłop bez koordynacji jakby miał grać tak nogami jak mats to by się ośmieszył tylko

0

@kaamil1910 Pogba to niech sobie siedzi tam gdzie jest

0

@wachaFCB boi się i covida bezobjawowego sobie wymyślił xd taki żarcik

1

Tego Halanda moglibyśmy kupić. Strzela w Borussii strzela w Norwegi więc może godnie zastąpiłby Luisita

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?