3

@Yosemite bramkarz legenda Campos, Chilavert i Lama moi bramkarze dzieciństwa a później dołączył do tego Dudek jak już byłem nastolatkiem.

1

Co za pech. Wczoraj padł mi jeden tv pojechałem do media expert kupiłem następny. Dzisiaj padł tv w drugim pokoju aż wyciągnąłem browar bo na trzeźwo tego nie przyjmę. Oczywiście dwa wyłączyły się zaraz po skończeniu gwarancji. Walić Philipsa.

5

Do czego to doszło. Całe szczęście że Bartek odszedł to będą mniejsze kontrakty teraz podpisywane bo niedługo to byśmy interesowali się graczami Krzyśka Piątka którego nikt nie chce bo tylko na takich byłoby nas stać

0

@ShawnC tyle co na rozgrzewce

0

@Hubso robi wszystko żeby po sezonie odejść???

0

@dezerter no to ja się z tym nie zgadzam

1

@Stanio87 @dezerter @wojtek_debiec4 też tak myślę że mógł wybić na aut i byłoby skończone czy to Pique czy Neto ale pisanie typu tak się kończy podpisywanie długich kontraktów to mija się z celem bo to było bezsensu. Nie wiem co ma jedno do drugiego

0

@IronSanHybrid super podsumowanie fajnie wytłumaczyłeś wszystko

1

@dezerter nie wierzę że można tak myśleć jak Ty

0

@IronSanHybrid chciałbym Cię nazwać kibicem Barcy ale nie potrafię

0

@IronSanHybrid a kim jesteś? Co Barca robiła źle? Czekam na Twoje podsumowanie spotkaniami.

0

@Azi kto mnie spakuje jestem trenerem decyduje i mam gdzieś kto coś powie. Jeżeli mnie spakują i powiedzą że leo nie grał to później bym powiedział prawdę w mediach jak jest

1

@POLAK12345 de Jong pjanic

0

Komentarz usunięty

0

@norbi77 oj był lepszy zdecydowanie

0

@Janiama daj czas on jest chyba 2 miesiące trenerem. Może nie v jestem typem trenera który biega i krzyczy. Co powiedzieć to mówi w szatni.

0

@Azi to posadźmy leo na ławce skoro jest bez formy

0

@POLAK12345 tylko Puig i Puig widocznie jest słaby skoro gra pedri i Fati a są młodsi tzn że Koeman jest kolejnym trenerem który twierdzi że są lepsi

3

Mimo wyniku dumny. Te dzieciaki jeszcze pokażą światu jak się gra w piłkę.

1

@YoNoEntiendoNada to trzeba go zbanować

0

@Czechuton a Boniek a Platini?

2

@NeroTFP widać Milan rośnie w siłę spowrotem

0

@adukla to samo co o asensio? Miał zbierać złote piłki i gdzie jest w czarnej d.... Powiedziałem tak z przekąsem ale mam nadzieję że będzie z niego grajek dobry

0

@Aureczek skoro postawiłeś to zostawiać

3

@RKS1979 w Juventusie też nie pamiętają bo był na ławce i przypomnieli sobie ze maja go po 80 min a mógł swoje doświadczenie wykorzystać po grze w Barcelonie tak jak zrobił do pjanic grając dobre spotkanie

0

@jedrek7000 fajnie to opisałeś ale z kuzyna to się uśmiałem

1

@Pawlak1992 napisałem że nie powiem a nie że nie powiedziałem. A tam działałem napewno pod wpływem dużych emocji

5

@Pawlak1992 a ja tam Valverde szanuje i nie powiem na niego złego słowa

0

@BKSChemik nie chce się pchać w ten burdel?

0

@NaFazieHitman tak mówił Bartek zobaczymy co powiedzą nowe władze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?