1

Niby fajnie ale..... Ale kto to jest ten gość Tusquet? czy jak mu tam. Teraz będą się 3 miesiące trzymać stołka następni później wybory i okaże się że prezydent będzie mógł zasiąść na stołku dopiero po następnych 3 miesiącach i tak się okaże że jest koniec sezonu

0

@plastek87 już teraz wiadomo że to Bartek stoi za rozprzestrzenianiem się covida żeby zostać na stanowisku

5

@slayer bo tylko ibra to kozak gdzie nie pójdzie tam najlepszy

0

Zlatan z Piątkiem tworzyłby zabójczy duet haha

0

@VeB 1899 a my go oddaliśmy

0

@Wymyslilemtosobie rozumiem tylko nie mówmy że on jest słaby bo takie wypowiedzi słyszałem u góry

0

@Wymyslilemtosobie grałeś kiedyś w piłkę? Nie chodzi mi o podwórko. Musisz się przepychać musisz kogoś trzymać żeby nie uciekł. Skoro go Ramos odepchnął to do go złapał a że Ci w białych koszulkach to pajace to się rzucił w drugą stronę niż był pociągany a ten pajac z gwizdkiem potwierdził ze jest madritista

0

To jak boją się o swoich socios to niech pakuję się bez głosowania. Jeszcze wyjdzie im to na dobre że są tacy troskliwi i dobrzy. Adios

0

@matix19(2) no kiedy jeszcze zawiódł? I na ile rozegranych spotkań?

0

@Kidd bo taki powinien być bramkarz

0

@Coutinho007 nie bo de ligt w Juve gra słabo

0

@WisniaKala popieram najgorzej wydane pieniądze i daje gram w fifie 20

0

@Damian11 bo na torze wiatr rozwiewa wirusa

1

@RadekACCA na temat Lengleta to ci powiem jesteś z Madrytu i prowokujesz? Dalej czytać twoich wypocin mi się nie chciało bo bym bana dostał chyba miałbym to komentowac

1

@FC1899Barca bo my nie mamy kapitana od czasu Puyola

0

@sokot bo znowu grał na skrzydle zamiast w środku

1

@kamiVeB dla mnie gra bo musi czyli bez rewelacji

0

@daniel32778 daj mu czas jest jeszcze młody i zacznie klepać

0

Komentarz usunięty

0

@4drian0 @Teletubis tak pierwszy raz bo się zdenerwował em na maksa. Oczy miałem otwarte wcześniej wiedziałem że spacerowałem itp ale zawsze miałem jakieś wytłumaczenie. Dzisiaj mnie poniosło. Kocham każdego piłkarza Barcy równo. Ale jestem tak zły że chyba dzisiaj nie zasnę.

1

@Janiama Messi to niech zacznie grać najpierw bo od początku sezonu to wygląda jakby na boisku był za karę

4

W ostatniej akcji pierwszy raz w życiu skrytykowałem Messiego. Ma Brajta do zgrania do lewej to z uporem ciągnie sam. Co kurła Brajt za słaby żeby mu podać? Tak lepiej stracić samemu. Moje słowa po tej akcji mógł odejść do City. Przepraszam ale emocje wzięły górę.

0

@Dominikpiqe a co ma skład do tego? Liczą się emocje i mecz jaki rozegrają zawodnicy

0

@Chaoss absolutnie tylko mówię jak może być

0

@dawidw4 obowiązki obowiązkami może skończył zawodówkę i ma 18 lat więc musi pracować

0

@Blantozaur dziecinność bo wtedy to jest ważne że mozna już się napić pewnie

0

@ParlesCuyol5 Roberto to jedno ale nasz Andre Gomes xd

0

@Beliar7283 a to nie sa przez pesudowirusa studia zamknięte i nauka zdalna?

2

@Xavyol niech się śmieją i tak nie będzie miał nic do roboty. Mógłby stanąć nawet Puig i tak wygramy

0

@Boro79 mają i to zdecydowanie ja z Polsatem niechce mieć do czynienia bo to złodzieje są od lat. Płacisz abonament a za różne imprezy sportowe i tak musisz dopłacać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?