1

Negocjacje z PSG? 80 mln za Rafinhe i mogą go wziąść

0

@Alberto1031 ja się nie unosze broń Boże tylko rozbawiają mnie tacy ludzie jak Ty

1

@Encore on bierze przykład z Grosika. I czeka do 23:55.

0

@rumilas dokładnie a dla mnie wcale się źle nie zaprezentował. Bo te ułomy myślą że każdy będzie robił sztuczki jak Edgar Davids i Ronaldinho

0

@Alberto1031 nie twierdzę że się wyróżnia na boisku ale nie mów mi że daje tyle samo co gość który nie gra. Kończę bo jesteś tak samo produktywny jak Twój Hazard.

0

@semafor jeden w 90 min na pewno ale drugi to kiedy?

1

Brak armat z przodu a Dembuś i Braitwhite i Puig siedzą a my przesuwamy De jonga na pozycję 10 lub 9. Koeman trochę przesadził z tym.

0

@Rewolucja123 nie, lubię wielkiego Antka

0

@Tales_Omletu ja wiem ale zobaczysz że my za niego zapłacimy żeby mieć napastnika i przyjdzie odrazu w styczniu a nie od czerwca

0

@endriuuu2 dobrze kolega porównywał Griza z Hazardem więc nie ma co wplątywać tutaj teraz Viniciusa.

1

@Tales_Omletu depaya za 10mln bo Lyon będzie chciał coś zarobić

0

@kubafcb102 szczerze ja pamiętam że jak grałem w piłkę to po dwóch żółtych można było zagrać w następnym meczu ale to było prawie 20 lat temu haha

0

@Alberto1031 tyle samo wnoszą? Proszę Cię nie kompromituj się. Kolega wyżej Ci napisał. Hazard 1 bramka w Realu a Griezman dla Barcy 9 bramek. To faktycznie tyle samo dają. Czy bym zamienił głupie pytanie bo akurat Hazard jest cały czas kontuzjowany więc Ci mówię możemy porównywać Hazarda Dembele.

0

@endriuuu2 a hazard nie gra wogole i głupie to porównanie

0

@Yosemite Kubica.

1

Muszę. Wszyscy co obwiniają Pepa to kretyni. Szybko wasza podnieta mija.

0

@Barcza223 a to Guardiola je wygrywał czy piłkarze?

0

@Nihas ale dużo groźniejsze

0

Odejście Suareza odbije się nam. Zobaczycie.

0

@endriuuu2 no raczej nie bardzo bo jeden się leczy drugi przebywa na boisku więc bardziej dembele hazard

0

@Alberto1031 nie rozumiem porównania

0

@Orlik00 mądrą dziewczynę masz. Daj numer do niej. Bo przecież tego oglądać nie idzie

0

@barteq i nie zagrał w oficjalnym meczu chyba

1

Co mi się podobało wczoraj to że nie szukali Messiego na siłę a Cou tak ma grać to jest jego pozycja

2

@normasubiektywna najważniejsze żebyśmy wygrali a kto strzeli nie ważne może nawet Neto hattrick ustrzelic

1

@Crema Catalunya będzie mógł chyba zagrać bo dostał 2 żółte

4

Roberto dziękuję. Czekam teraz na twoich hejterów. Rano Cię broniłem. Piszcie do mnie leszcze. Visca el Barca.

3

Why Busi??? Ale może lepiej na treningu się prezentuję niż pjanic

1

@kuz skoro byśmy wygrali to by znaczyło że mamy najlepszych zawodników więc po co ich wymienić wtedy? Wolałbym jednak LM niż 2 nowych zawodników i 6 oddanych za darmo

0

@maatiixx może wielki fan Barcy i sam chciał skoro całował herb

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?