Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Negocjacje z PSG? 80 mln za Rafinhe i mogą go wziąść
0
@Alberto1031 ja się nie unosze broń Boże tylko rozbawiają mnie tacy ludzie jak Ty
1
@Encore on bierze przykład z Grosika. I czeka do 23:55.
0
@rumilas dokładnie a dla mnie wcale się źle nie zaprezentował. Bo te ułomy myślą że każdy będzie robił sztuczki jak Edgar Davids i Ronaldinho
0
@Alberto1031 nie twierdzę że się wyróżnia na boisku ale nie mów mi że daje tyle samo co gość który nie gra. Kończę bo jesteś tak samo produktywny jak Twój Hazard.
0
@semafor jeden w 90 min na pewno ale drugi to kiedy?
1
Brak armat z przodu a Dembuś i Braitwhite i Puig siedzą a my przesuwamy De jonga na pozycję 10 lub 9. Koeman trochę przesadził z tym.
0
@Rewolucja123 nie, lubię wielkiego Antka
0
@Tales_Omletu ja wiem ale zobaczysz że my za niego zapłacimy żeby mieć napastnika i przyjdzie odrazu w styczniu a nie od czerwca
0
@endriuuu2 dobrze kolega porównywał Griza z Hazardem więc nie ma co wplątywać tutaj teraz Viniciusa.
1
@Tales_Omletu depaya za 10mln bo Lyon będzie chciał coś zarobić
0
@kubafcb102 szczerze ja pamiętam że jak grałem w piłkę to po dwóch żółtych można było zagrać w następnym meczu ale to było prawie 20 lat temu haha
0
@Alberto1031 tyle samo wnoszą? Proszę Cię nie kompromituj się. Kolega wyżej Ci napisał. Hazard 1 bramka w Realu a Griezman dla Barcy 9 bramek. To faktycznie tyle samo dają. Czy bym zamienił głupie pytanie bo akurat Hazard jest cały czas kontuzjowany więc Ci mówię możemy porównywać Hazarda Dembele.
0
@endriuuu2 a hazard nie gra wogole i głupie to porównanie
0
@Yosemite Kubica.
1
Muszę. Wszyscy co obwiniają Pepa to kretyni. Szybko wasza podnieta mija.
0
@Barcza223 a to Guardiola je wygrywał czy piłkarze?
0
@Nihas ale dużo groźniejsze
0
Odejście Suareza odbije się nam. Zobaczycie.
0
@endriuuu2 no raczej nie bardzo bo jeden się leczy drugi przebywa na boisku więc bardziej dembele hazard
0
@Alberto1031 nie rozumiem porównania
0
@Orlik00 mądrą dziewczynę masz. Daj numer do niej. Bo przecież tego oglądać nie idzie
0
@barteq i nie zagrał w oficjalnym meczu chyba
1
Co mi się podobało wczoraj to że nie szukali Messiego na siłę a Cou tak ma grać to jest jego pozycja
2
@normasubiektywna najważniejsze żebyśmy wygrali a kto strzeli nie ważne może nawet Neto hattrick ustrzelic
1
@Crema Catalunya będzie mógł chyba zagrać bo dostał 2 żółte
4
Roberto dziękuję. Czekam teraz na twoich hejterów. Rano Cię broniłem. Piszcie do mnie leszcze. Visca el Barca.
3
Why Busi??? Ale może lepiej na treningu się prezentuję niż pjanic
1
@kuz skoro byśmy wygrali to by znaczyło że mamy najlepszych zawodników więc po co ich wymienić wtedy? Wolałbym jednak LM niż 2 nowych zawodników i 6 oddanych za darmo
0
@maatiixx może wielki fan Barcy i sam chciał skoro całował herb