0

@Barca_Big_Moment nie wierzę w to co czytam. To co powiesz o Pique? Skoro lenglet był od niego lepszy.

2

@Libar za oczernianiem firy która to produkuje

1

@Krzychuu_77 dlatego stwierdzam że nic z niego nie będzie. Może się mylę ale w Chelsea siedział w Paryżu siedzi więc poprostu mu to odpowiada a kasa leci

0

@Barca_Big_Moment czyli argumenty się skończyły. Dziękuję dowidzenia

0

@mzr16 nie osiągalne. Xavi był tylko jeden

0

@BarcaInfo no i może wracać do Polski. Druga sprawa jak nie gra to tak później wygląda ale to jego decyzja być 3 bramkarzem

0

@Barca_Big_Moment dobre to co napisałeś? Po pierwsze po czym to stwierdzasz? Po drugie Puyol raczej też nią nie grzeszył a jest jednym z lepszych

0

@Tollusiek szybkie skrzydła nieprzewidywalni zawodnicy i Messi który może dogrywać idealne piłki

49

Dembek nie zawiedź nas. Niech te nogi go niosą. Fati i Dembek na skrzydłach i Messi w środku to zabójstwo dla przeciwnika

0

@messi564 mam taką nadzieję że będzie wybitny bo przez następne naście lat chcę oglądać na Camp Nou gwiazdę światową

0

@Prezes_sycylijczyk dołącz mnie do odliczania :-)

1

Inter to chyba znalazł sobie w Barcelonie frajer. Chcą wszystkich za darmo rafinhe chcieli kiedyś później odpuścili bo za drogo i chcieli za połowę mniej teraz chcą vidala i firpo ale kasy dać nie chcą. To niech sobie zostawia tego Martineza i więcej do nas nie dzwonią po nikogo.

0

@MESSIah16 Messi :-)

1

@Prezes_sycylijczyk jest mój amigos. Pozdrawiam

0

@messi564 fizyczny tak ale czy jakościowy?

1

@kubix05 1994@kubix05 1994 w USA to był mój pierwszy mundial jaki pamiętam ale bardzo mało więc stawiam na Francję 1998 bo oglądałem każdy mecz i mocno kibicowałem Brazylii

0

@IronSanHybrid new dembele

0

@Barca_Big_Moment lenglet najlepszy nasz obrońca i pierwszy wybór w reprezentacji ty mówi Sz że to nie gracz na pierwszy skład.
@adasko1998 rafe bym zostawił

1

@Makso_ tak jak kiedyś David Villa odszedł za 2 mln

0

@AndOne88 no to przecież inne kluby też wiedzą że Real musi sprzedawać. Widzę tu brak logiki.

1

@Azi a ile godzin pracowałes w tych kilku pracach? Bo oni się wydaje zarabiają miliony razy więcej jak Ty a mają być w pracy 1, 5 h dziennie? Więc jak będą 2,5 to nic im się nie stanie

0

@Azi dlaczego twierdzisz że nic nie robienia? Może jest jakaś pogadanka na temat treningu co jest w planie żeby czasu nie tracić na tłumaczeniem podczas zajęć. Więcej czasu równa się więcej treningu

0

@Ghotti taa a Messiemu trzeba dać jeszcze plus 20 za zasługi

0

Czyli kolejna podwyżka w abonamencie. A jak kupi Polsat to 40 zł na bank podwyżka

2

@Tomo1989 Francja z Benzemy też zrezygnowała i zostali mistrzami świata

0

@Ghotti rakieta odszedł Vidal odejdzie i już masz na Tiago. Zresztą trzeba pozbyć się tego Umtitiego ze szpitala i będziesz miał też na Tiago bo on zarabia ok 12mln

3

Depay bo tani choć jakoś mnie nie przekonuje Tiago bo tani jest nasz i super gra plus Garcia z City i możemy zacząć sezon

1

Dlaczego nie skoro jest taki super to niech rotuje się z Messim. Messi i tak już praktycznie odchodzi lub kończy karierę to coś go nauczy jeszcze

0

@Przemson Messi jest wyjątkiem

2

Nie dość że za darmo to jeszcze mamy płacić kontrakt. Do czego to doszło. To wolę żeby wszyscy tacy zostali i będą siedzieć na trybunach a może będzie dużo kontuzji to wtedy się takich weźmie i zagrają. Lepiej mieć zawodnika niż nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?