Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca_Big_Moment nie wierzę w to co czytam. To co powiesz o Pique? Skoro lenglet był od niego lepszy.
2
@Libar za oczernianiem firy która to produkuje
1
@Krzychuu_77 dlatego stwierdzam że nic z niego nie będzie. Może się mylę ale w Chelsea siedział w Paryżu siedzi więc poprostu mu to odpowiada a kasa leci
0
@Barca_Big_Moment czyli argumenty się skończyły. Dziękuję dowidzenia
0
@mzr16 nie osiągalne. Xavi był tylko jeden
0
@BarcaInfo no i może wracać do Polski. Druga sprawa jak nie gra to tak później wygląda ale to jego decyzja być 3 bramkarzem
0
@Barca_Big_Moment dobre to co napisałeś? Po pierwsze po czym to stwierdzasz? Po drugie Puyol raczej też nią nie grzeszył a jest jednym z lepszych
0
@Tollusiek szybkie skrzydła nieprzewidywalni zawodnicy i Messi który może dogrywać idealne piłki
49
Dembek nie zawiedź nas. Niech te nogi go niosą. Fati i Dembek na skrzydłach i Messi w środku to zabójstwo dla przeciwnika
0
@messi564 mam taką nadzieję że będzie wybitny bo przez następne naście lat chcę oglądać na Camp Nou gwiazdę światową
0
@Prezes_sycylijczyk dołącz mnie do odliczania :-)
1
Inter to chyba znalazł sobie w Barcelonie frajer. Chcą wszystkich za darmo rafinhe chcieli kiedyś później odpuścili bo za drogo i chcieli za połowę mniej teraz chcą vidala i firpo ale kasy dać nie chcą. To niech sobie zostawia tego Martineza i więcej do nas nie dzwonią po nikogo.
0
@MESSIah16 Messi :-)
1
@Prezes_sycylijczyk jest mój amigos. Pozdrawiam
0
@messi564 fizyczny tak ale czy jakościowy?
1
@kubix05 1994@kubix05 1994 w USA to był mój pierwszy mundial jaki pamiętam ale bardzo mało więc stawiam na Francję 1998 bo oglądałem każdy mecz i mocno kibicowałem Brazylii
0
@IronSanHybrid new dembele
0
@Barca_Big_Moment lenglet najlepszy nasz obrońca i pierwszy wybór w reprezentacji ty mówi Sz że to nie gracz na pierwszy skład.
@adasko1998 rafe bym zostawił
1
@Makso_ tak jak kiedyś David Villa odszedł za 2 mln
0
@AndOne88 no to przecież inne kluby też wiedzą że Real musi sprzedawać. Widzę tu brak logiki.
1
@Azi a ile godzin pracowałes w tych kilku pracach? Bo oni się wydaje zarabiają miliony razy więcej jak Ty a mają być w pracy 1, 5 h dziennie? Więc jak będą 2,5 to nic im się nie stanie
0
@Azi dlaczego twierdzisz że nic nie robienia? Może jest jakaś pogadanka na temat treningu co jest w planie żeby czasu nie tracić na tłumaczeniem podczas zajęć. Więcej czasu równa się więcej treningu
0
@Ghotti taa a Messiemu trzeba dać jeszcze plus 20 za zasługi
0
Czyli kolejna podwyżka w abonamencie. A jak kupi Polsat to 40 zł na bank podwyżka
2
@Tomo1989 Francja z Benzemy też zrezygnowała i zostali mistrzami świata
0
@Ghotti rakieta odszedł Vidal odejdzie i już masz na Tiago. Zresztą trzeba pozbyć się tego Umtitiego ze szpitala i będziesz miał też na Tiago bo on zarabia ok 12mln
3
Depay bo tani choć jakoś mnie nie przekonuje Tiago bo tani jest nasz i super gra plus Garcia z City i możemy zacząć sezon
1
Dlaczego nie skoro jest taki super to niech rotuje się z Messim. Messi i tak już praktycznie odchodzi lub kończy karierę to coś go nauczy jeszcze
0
@Przemson Messi jest wyjątkiem
2
Nie dość że za darmo to jeszcze mamy płacić kontrakt. Do czego to doszło. To wolę żeby wszyscy tacy zostali i będą siedzieć na trybunach a może będzie dużo kontuzji to wtedy się takich weźmie i zagrają. Lepiej mieć zawodnika niż nie.