Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama raczej nie bo nie będzie kiedy tego nadrabiac ale pewny nie jestem
0
Powiem krótko : oby tak było
0
@MaTt_BarcaFan wróci do Chile może
0
@Destiny okej kapitan może słaby ale nikt mi nie wmówi że Messiego trzeba się pozbyć bo on nadal może przesadzić o losach meczu. Strzela po 30 czy 40 bramek w sezonie do tego dużo asyst drugiego takiego nie ma
3
Muszą zatuszować swoje przekręty dlatego tak późno
1
Opowiem coś może zaczniecie patrzeć inaczej na Setiena. W pewnym klubie przyszedł nowy trener a starzy zawodnicy tzw. gwiazdeczki drużyny nie chcieli go więc nie przykładali się na treningu, specjalnie przegrywali mecze aż trener sam się podadał i odszedł z drużyny po 2 miesiącach. Myślę że tu mogło być podobnie i to jest autentyczna historia tyle z drużyny 4 ligi polskiej
0
@Filipfcb2000 w życiu 40 mln by nie dostali, max 25 mln i to byłbym zadowolony
0
@PatrychoO w zdanym wypadku jedynie kto mi przychodzi do głowy to Firmino
2
@PatrychoO Busiego zastąpimy Albe też ale Suareza który strzela ponad 20 bramek co sezon? Raczej wątpię. Bo powiedz mi kim?
0
@Filipfcb2000 ale oni się wymienili czy nie kumasz? Kto by Ci dał za Artura 60mln?
0
@HavertzKai ja to wiem oni nie
2
@Tatazolwinia powiedzcie i jakim trzeba debilem żeby pozbywać się najlepszego piłkarza świata? Bo ja tego nie ogarniam
0
@Barca1988 powiedział teraz odwołał a ja go tu nie chce bo fałszywych ludzi się nie bierze. Nie ma pracy to odwołał żeby załapać się gdziekolwiek
0
@HavertzKai co ty mówisz nawet jak w tym roku to go puszcza za marne grosze bo powiedzą że za zasługi nie będą robić problemów i oddadzą go za 5 mln i będą się cieszyć że zaoszczędza na kontrakcie
1
Jak przyjdzie Koeman to jest szansa że ściągną Van den Beeka i zacznie się zaciąg holenderski
20
Messi nie do City to zapraszamy Pepa do Barcy
1
@Pablit hmm to coś mi się pomyliło ale zrobią u nas z niego lewego hehe
3
@barcelonaLM Dest z Ajaxu
0
@dawid230188 dokładnie i będą Bartki w gazetach siać zamęt że byli lepsi
0
@Scross zgodzę się ta klepka była nie potrzebna ale bym powiedział 25% dla Semedo a 75 % Roberto. Skoro już Semedo mu podał a tam było za gęsto trzeba było wybić za połówkę i po problemie
2
@xavi890 nie patrz na jeden mecz bo byśmy musieli sprzedać wszystkich. Od kiedy to się tak robi? Ter Stegen wpuścił 8 tzn że do sprzedania?
4
@Vhaeraun nie wierzę że ludzie dalej tak myślą
0
@Czarny_ck wilian jest w Arsenalu
0
@socha piszą tylko świętych krowach tych najważniejszych
0
@ramon59 kogo masz na myśli z reputacja który będzie chciał wejść w to gówno?
0
@KamilZ ale ter Stegen żadnej bramki nie zawalił równie dobrze mógł wybijać piłkę na pałę do przodu i byłby czysty ale że Bayern stosował wysoki pressing to były straty proste
0
@BarcaInfo ale teraz pytanie czy jest to opłacalne. Żaden kandydat nie jest przygotowany żeby odrazu przejąć klub. Oczywiście jestem za odejściem Bartka ale czy to coś zmieni w następnym sezonie?
6
@Herato a kto to wiedział że nie wypalą
0
@cules100pro dobra ty masz swoje racje ja mam swoje szkoda mi czasu. Ja jestem świecie przekonany że zapłacili by za niego i tyle.
0
@Triv44 ja chce zwycięstwa city w LM