0

@Janiama raczej nie bo nie będzie kiedy tego nadrabiac ale pewny nie jestem

0

Powiem krótko : oby tak było

0

@MaTt_BarcaFan wróci do Chile może

0

@Destiny okej kapitan może słaby ale nikt mi nie wmówi że Messiego trzeba się pozbyć bo on nadal może przesadzić o losach meczu. Strzela po 30 czy 40 bramek w sezonie do tego dużo asyst drugiego takiego nie ma

3

Muszą zatuszować swoje przekręty dlatego tak późno

1

Opowiem coś może zaczniecie patrzeć inaczej na Setiena. W pewnym klubie przyszedł nowy trener a starzy zawodnicy tzw. gwiazdeczki drużyny nie chcieli go więc nie przykładali się na treningu, specjalnie przegrywali mecze aż trener sam się podadał i odszedł z drużyny po 2 miesiącach. Myślę że tu mogło być podobnie i to jest autentyczna historia tyle z drużyny 4 ligi polskiej

0

@Filipfcb2000 w życiu 40 mln by nie dostali, max 25 mln i to byłbym zadowolony

0

@PatrychoO w zdanym wypadku jedynie kto mi przychodzi do głowy to Firmino

2

@PatrychoO Busiego zastąpimy Albe też ale Suareza który strzela ponad 20 bramek co sezon? Raczej wątpię. Bo powiedz mi kim?

0

@Filipfcb2000 ale oni się wymienili czy nie kumasz? Kto by Ci dał za Artura 60mln?

0

@HavertzKai ja to wiem oni nie

2

@Tatazolwinia powiedzcie i jakim trzeba debilem żeby pozbywać się najlepszego piłkarza świata? Bo ja tego nie ogarniam

0

@Barca1988 powiedział teraz odwołał a ja go tu nie chce bo fałszywych ludzi się nie bierze. Nie ma pracy to odwołał żeby załapać się gdziekolwiek

0

@HavertzKai co ty mówisz nawet jak w tym roku to go puszcza za marne grosze bo powiedzą że za zasługi nie będą robić problemów i oddadzą go za 5 mln i będą się cieszyć że zaoszczędza na kontrakcie

1

Jak przyjdzie Koeman to jest szansa że ściągną Van den Beeka i zacznie się zaciąg holenderski

20

Messi nie do City to zapraszamy Pepa do Barcy

1

@Pablit hmm to coś mi się pomyliło ale zrobią u nas z niego lewego hehe

3

@barcelonaLM Dest z Ajaxu

0

@dawid230188 dokładnie i będą Bartki w gazetach siać zamęt że byli lepsi

0

@Scross zgodzę się ta klepka była nie potrzebna ale bym powiedział 25% dla Semedo a 75 % Roberto. Skoro już Semedo mu podał a tam było za gęsto trzeba było wybić za połówkę i po problemie

2

@xavi890 nie patrz na jeden mecz bo byśmy musieli sprzedać wszystkich. Od kiedy to się tak robi? Ter Stegen wpuścił 8 tzn że do sprzedania?

4

@Vhaeraun nie wierzę że ludzie dalej tak myślą

0

@Czarny_ck wilian jest w Arsenalu

0

@socha piszą tylko świętych krowach tych najważniejszych

0

@ramon59 kogo masz na myśli z reputacja który będzie chciał wejść w to gówno?

0

@KamilZ ale ter Stegen żadnej bramki nie zawalił równie dobrze mógł wybijać piłkę na pałę do przodu i byłby czysty ale że Bayern stosował wysoki pressing to były straty proste

0

@BarcaInfo ale teraz pytanie czy jest to opłacalne. Żaden kandydat nie jest przygotowany żeby odrazu przejąć klub. Oczywiście jestem za odejściem Bartka ale czy to coś zmieni w następnym sezonie?

6

@Herato a kto to wiedział że nie wypalą

0

@cules100pro dobra ty masz swoje racje ja mam swoje szkoda mi czasu. Ja jestem świecie przekonany że zapłacili by za niego i tyle.

0

@Triv44 ja chce zwycięstwa city w LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?