2

Jeszcze niech zacznie się uczyć i będzie super

1

@Greenalley i razem z nim raczej Dembuś

1

@kerouac Boruc

1

Podbeskidzie Bielsko Biała się zbroi. Już na kupili jakieś wynalazki z Bałkanów i Słowaków. Oby spadli w pierwszym sezonie za to bo założę się że niczym nie będą się różnić niż nasi młodzi Polacy a później zdziwienie że mamy poziom jaki mamy.

10

@Ratamahatta dla mnie nie sprawiedliwa przecież grali więc powinno być normalnie

2

@BarcaInfo u nas by dostał w pierwszym sezonie. Griezman też taki był i co? u nas kontuzja

0

@Fabik87 jakby wykorzystał to już mecz potoczyłby się inaczej. Trzeba by zacząć od tego ale to podanie do Luisa majstersztyk

11

Kilka lat wstecz skończyliśmy sezon nawet na miejscach premiowanych awansem do pierwszej ligi

0

Myślę że spoko opcja

0

@Lumeen daj Boże ale poczekamy zobaczymy

0

O pięknie i teraz połowa ludzi już będzie go w pierwszym składzie wystawiać. Lubię to. Pewnie już Suareza możemy sprzedać

0

@odo997 proszę nie obrażaj mnie. Ja się cały czas zastanawiam skąd u Ciebie taka pewność. Jesteś na treningach? Może w szatni? Wszytko wiesz najlepiej trener taki trener bez jaj. Może masz jakieś wtyki i rozmawiasz z jakimś piłkarzem. To że mamy zawodników jakich mamy to akurat Valverde takich chciał. Daj szansę teraz Setienowi niech zrobi transfery powie kogo potrzebuje i niech gra po swojemu

0

@odo997 możliwe że brak jaj trenera ale ja uważam dalej że trener widzi ich codziennie na treningu i wie kto jest lepszy a nie takie osoby jak my na rambli sami znafcy więc proponuję trochę pomyśleć zanim coś napiszemy

1

@Mario96w spoko na la rambli jest jak w szatni piłkarskiej wszystko zostaje między nami i nic z niej nie wychodzi

2

@Mario96w bram smaku? To koronawirus

0

@bixmix no niestety albo i stety jestem leniwy i nie chce mi się czytać

0

@Lumeen @rasta212 tak 1 lub 2 i nie obrażam go. Czym go obraziłem? Chodzi mi tylko o to że z Polakami tak jest zawsze awans i do odstawki. Wasilewski też był podstawowym zawodnikiem później grał mało.

0

@odo997 a ja wolę żeby grali lepsi a to chyba trener widzi na treningu a nie my na rambli

0

@MESSIah16 i Klich pójdzie do sprzedania lub na ławkę bo będą potrzebować pomocnika z prawdziwego zdarzenia

1

@ProMILs ale zaoszczędzimy na pensji buhahaha

0

@Arkon na papieżach zasnąłem taki był ciekawy Irlandczyka nie dokończyłem bo był nudny contratiempo jak zobaczyłem że trzeba czytać odrazu wyłączyłem jedynie historii nie wiedziałem

0

@odo997 czyli lepiej przegrać młodymi niż zrobić punkty doświadczonymi. Dobrze Cię rozumie?

0

I w piz.... wylądował pierwszy zespół bez pucharów a rezerwy bez awansu i to będzie podsumowanie tego sezonu. Oby nie.

0

@odo997 czyli jednym słowem trener miał rację stawiając na doświadczenie

1

@Janiama nic więcej dodać ani ująć. Super napisane. Pozdrawiam

0

@Ratamahatta ale wczoraj grała młodzież

0

@catalanian09 proszę Cię opuść tą stronę madrytczyku

0

@prodigy powiem Ci też się uśmiałem

2

Doleję oliwy do ognia dla osób które ciągle narzekają na skład. Co dała wczoraj młodzież? Jeszcze mnie niż nasi oldboje. Koniec.

0

@tn.divine kolega dobrze mówi albo poprostu się spóźnij powiesz że zaspałeś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?