0

@mr_robot no ciekawe. Pewnie byś pierwszy pisał Setien do zwolnieniach bo wyników bo nie ma wyników. Cieszyłby się jakby Barca była powiedzmy 10-ta w tabeli?

0

@mr_robot bo tu nie ma prawdziwych kibiców Barcelony tylko kibice ery Pepa. Ja kocham Barcę i dla mnie mogą wygrywać wszystko po 1:0 i brzydko ale dla mnie wynik idzie w świat

1

@german_17 młody jak dostaje szansę to sam już chce iść do szatni haha

1

Trzy pkt to są trzy pkt. Hejterzy czekam na Was. Tak wiem gra nie powalała dzisiaj ale jak grać jak 11 zawodników przeciwnika tylko stoi i czeka żeby mecz się skończył a nie grają w piłkę.

4

@horang to nie patrz i nie oglądaj

0

@brzozz wejdą na bank

1

@stone80 a ty co taki oburzony? Kolega grzecznie tylko się wypowiada

0

@A_Gomesinho_21 Vidal nie może odejść

19

Szkoda Espanyolu bo to zawsze derby ale dzisiaj rewanż za Tamudazo jeśli ktoś nie wie to Espanyol kiedyś pozbawił nas mistrza w ostatniej kolejce więc to będzie srogi rewanż

0

@Xavifcb6 daj temu trenerowi przepracować okres przygotowawczy niech kupi takich zawodników jakich chce a nie jakich da mu Bartek i za rok będziesz mógł powiedzieć czy jest lepiej czy nie. Chociaż ten okres przygotowawczy i tak nie będzie taki sam jak zawsze ale jedyny plus jest taki że każdy klub będzie miał taki sam.

0

@Danny Gaucho ale to są dublety czy więcej też liczą?

0

@Hushovt zimne piwko i zapomisz o swędzeniu

4

@Hiacynk ciekawe czy będzie bronił czy tylko oglądał

0

@pienaar daj mu czas. Z meczu na mecz jest lepiej ale tak wiem takim ludziom którzy zaczęli interesować się Barca Pepa zawsze będzie źle

0

@mateusz33 trincao to boczny pomocnik to może na siłę będą robić z niego obrońcę

0

Jutro rewanż na Espanyolu za Tamudazo!!! Hahahhaah

0

@mateusz33 kto na lewa czy prawa? Emerson?

23

@snoopy z dembele to może wyciągnąć coś tylko dobry lekarz

9

@bari_94 a może wystarczy odpowiednio dzielić minuty i nie będzie musiał siedzieć

0

@BarcaInfo bo co tu komentować? Nie twierdzę że karne im się ostatnie nie należały ale inne sytuację akurat nie były gwizdane przeciwko Realowi więc siedzą cicho ale poczekaj jak gwizdną coś dla Barcy albo przeciwko nim to zobaczysz czy Real będzie cichy.

0

@Pawlak1992 Atalanta

0

@FCMichalo pisali kilka dni temu trincao w pierwszym zespole pedri w drugim

0

@Encore Napoli to Zielak wieczna nadzieja polskiej piłki

0

@konrad1661 zapomnij o lewym. To Polak i za mało medialny

1

@Vhaeraun w środę o 22 na Camp Nou

1

@Danny Gaucho a dalej będą ludziska którzy będą na niego narzekać

1

@lukas10 mieli dużo czasu żeby pomyśleć podczas przerwy co zrobić żeby liga trafiła do Madrytu a my niestety jeszcze im pomogliśmy

0

@PatrychoO że większość to narzeka na wszystko że się nie odzywa, że nie klaska jak zidane że źle się ubiera wszystko aby ponarzekać @Encore to akurat wiem

1

@robsesh ja bym powiedział 4 1 2 1 2

0

@Walker chyba żartujesz ja wstaje o 5 i nie ma takiej możliwości żeby iść spać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?