Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Cochise chociaż jeden myśli tu na rambli
0
Nie narzekajcie bo taki Puig nie będzie grał teraz nagle po 90 min w każdym meczu.
0
@Hushovt i co znowu nie awansują?
0
@D10SLEO a mi ich szkoda nie będziemy mieli derbów no i zawsze to Barcelona więcej pieniędzy dla miasta itp itd
1
Espanyol do zsypu to już jest pewne. A postawiłem że stukną ten Leganes u siebie i wleja nadzieję w serca kibiców.
0
@Toretto myślę że ogarniesz
3
@draxidox wielki Real dawno temu się skończył
7
Oho i się zaczyna. Oddamy rakietę za darmo bo zaoszczędzimy na pensji. Uwielbiam takie tematy. A swoją drogą nie chce odchodzić bo gdzie zarobi takie pieniądze? Wie o tym że każdy inny klub da mu połowę tej kwoty
2
Karnego dla Realu nie widzialem ale dlaczego var nie dał karnego po stemplu ramosa?
0
@Elvisek trochę za dużo winy zwalasz na Bartka
0
@Barcelismo nigdy w życiu. On jest z Polski
0
@Hushovt gwiazda porno
0
@Chwytliwy jaki hakan? Sukur?
5
Ramos pichchi bo ciągną ich na varze. Proste i logiczne.
0
A nasi jak zwykle mądrzejsi. Inter mówi do 7 a nasi swoje, wiedzą lepiej. Dzbany. Chyba jego pracodawca wie lepiej
6
Ooo dawno nie miał. Pierwsza kontuzja.... ale w tym miesiącu
3
Klub próbował się skontaktować z otoczeniem piłkarza. Śmieszne to. Może lepiej zapytać Leo. No już takie bzdety piszą. Klub dzwoni do cioci leo żeby zapytać czy zostanie hahaha(tak wiem że pytają menadżera)
2
@Coutinho007 no i w każdym meczu grał piach
0
@barcowy1899 ubezpieczenie przechodzi z automatu ale przy końcu OC chyba jest koniec umowy i tyle
1
A ja może bym sprzedał Griza a wziął Pedro za darmochę i myślę że więcej by pokazał bo wie o co kaman
1
@Coutinho007 a zagrał chyba z 50 spotkań
0
@Sztosik widzę sami trenerzy i eksperci na rambli
0
@scotti akurat pisał to chyba fan Realu żeby dowalić nam. Przecież Modric Hazard to wcale nie rezerwowi. My też posadzimy Rakitica i Griezmana i będziemy mieli super ławkę
1
@Rhaan jak łatwo i szybko można kogoś skreślić prawda? Miralem pokaże tym łobuzom jak się gra w piłkę.
1
@michaleu zapamiętaj to jedno nie mów nigdy że jesteśmy dziadami. Chyba że jesteś tylko zwykłym sezonowcem. Dla mnie Barca to moje życie i będę z nimi na zawsze i nigdy nie powiem że są dziadami.
0
@escarabajo wczoraj Luis słabo muszę przyznać że taki Fati lub Griezman powinni wejść już między 60 a 70 minuta a weszli na parę minut t. Trochę to boli.
0
@kkbarca który jest w takim samym bagnie
0
@SeeleyBooth a ja pracuje i Okocim wchodzi zdrowo po meczyku wczorajszym
0
@Ghotti a później była taka sama sytuacja chyba jak Fati wyszedł w górę i był faul
0
@Zoker tylko był pierwszy karany reszta naciągana tyle dobrze ze dał jednym i drugim więc wyszedł na zero