3

@Cochise chociaż jeden myśli tu na rambli

0

Nie narzekajcie bo taki Puig nie będzie grał teraz nagle po 90 min w każdym meczu.

0

@Hushovt i co znowu nie awansują?

0

@D10SLEO a mi ich szkoda nie będziemy mieli derbów no i zawsze to Barcelona więcej pieniędzy dla miasta itp itd

1

Espanyol do zsypu to już jest pewne. A postawiłem że stukną ten Leganes u siebie i wleja nadzieję w serca kibiców.

0

@Toretto myślę że ogarniesz

3

@draxidox wielki Real dawno temu się skończył

7

Oho i się zaczyna. Oddamy rakietę za darmo bo zaoszczędzimy na pensji. Uwielbiam takie tematy. A swoją drogą nie chce odchodzić bo gdzie zarobi takie pieniądze? Wie o tym że każdy inny klub da mu połowę tej kwoty

2

Karnego dla Realu nie widzialem ale dlaczego var nie dał karnego po stemplu ramosa?

0

@Elvisek trochę za dużo winy zwalasz na Bartka

0

@Barcelismo nigdy w życiu. On jest z Polski

0

@Hushovt gwiazda porno

0

@Chwytliwy jaki hakan? Sukur?

5

Ramos pichchi bo ciągną ich na varze. Proste i logiczne.

0

A nasi jak zwykle mądrzejsi. Inter mówi do 7 a nasi swoje, wiedzą lepiej. Dzbany. Chyba jego pracodawca wie lepiej

6

Ooo dawno nie miał. Pierwsza kontuzja.... ale w tym miesiącu

3

Klub próbował się skontaktować z otoczeniem piłkarza. Śmieszne to. Może lepiej zapytać Leo. No już takie bzdety piszą. Klub dzwoni do cioci leo żeby zapytać czy zostanie hahaha(tak wiem że pytają menadżera)

2

@Coutinho007 no i w każdym meczu grał piach

0

@barcowy1899 ubezpieczenie przechodzi z automatu ale przy końcu OC chyba jest koniec umowy i tyle

1

A ja może bym sprzedał Griza a wziął Pedro za darmochę i myślę że więcej by pokazał bo wie o co kaman

1

@Coutinho007 a zagrał chyba z 50 spotkań

0

@Sztosik widzę sami trenerzy i eksperci na rambli

0

@scotti akurat pisał to chyba fan Realu żeby dowalić nam. Przecież Modric Hazard to wcale nie rezerwowi. My też posadzimy Rakitica i Griezmana i będziemy mieli super ławkę

1

@Rhaan jak łatwo i szybko można kogoś skreślić prawda? Miralem pokaże tym łobuzom jak się gra w piłkę.

1

@michaleu zapamiętaj to jedno nie mów nigdy że jesteśmy dziadami. Chyba że jesteś tylko zwykłym sezonowcem. Dla mnie Barca to moje życie i będę z nimi na zawsze i nigdy nie powiem że są dziadami.

0

@escarabajo wczoraj Luis słabo muszę przyznać że taki Fati lub Griezman powinni wejść już między 60 a 70 minuta a weszli na parę minut t. Trochę to boli.

0

@kkbarca który jest w takim samym bagnie

0

@SeeleyBooth a ja pracuje i Okocim wchodzi zdrowo po meczyku wczorajszym

0

@Ghotti a później była taka sama sytuacja chyba jak Fati wyszedł w górę i był faul

0

@Zoker tylko był pierwszy karany reszta naciągana tyle dobrze ze dał jednym i drugim więc wyszedł na zero

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?