Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Litman w betisie był takim Albą i tym się kierowali
0
@BarcaInfo uwielbiam gościa
0
@Tomek54321 akurat myślę że oczywiście to jest tylko moje zdanie że Bartomeu ma to głęboko bo on tylko chce nabijać swoją kasę w kieszeni
0
@Tomek54321 i kto się tym będzie przejmować? Czy dług będzie 200 mln czy 300 mln. Funkcjonować będą dalej
0
@Messinio82 szybki skubaniec nawet nie wiedziałem
0
@draxidox nie wierzę napewno fejknius
0
@Tomek54321 a ja nie wierzę w to. Zobaczysz że Barca nie zrobi 70 mln a trwać będzie dalej
0
@Dasty on nie ale Barca pewnie tak
7
@capoN Hiszpania bo gorąco tam. @Chakalaka miał być jeden
0
@szopen779 do końca kontraktu co najwyżej
0
@darr0o no szczególnie że zagra w 5 meczach max. Nie ma różnicy czy będzie u nas czy nie.
0
@barcelification kontuzji nie przewidzisz
0
@darr0o dokładne tym bardziej że młodziutki już nie jest
9
Jeżeli to prawda że Lautaro ma mieć 12 mln plus premie to jesteśmy idiotami. W Interze ma 4 a my odrazu dajemy mu 3 razy więcej
3
@Danny Gaucho ja pamiętam jak kolega z klubu był na turnieju i grał przeciwko Aguero. Mieli wtedy jakoś po 15 lat. Aguero gra w City a kolega ma firmę sprzątająca na naszej wiosce
0
@TheGoldenEleven mimo że gra tam żelek teraz którego nie lubię ale szanuję JUVENTUS TURYN od czasów Del Piero, Zambrotty, Trezegeut itp itd
0
@marcinbarca1984 miał czas żeby określić się do końca maja
7
I kolejna podwyżka na stare lata. Obniżyć i dać za wygrane trofea więcej a nie za samo granie.
0
@ferdas_rawa a wina leży po stronie zarządu bo nauczyli wszystkich że Barca da zarobić i wpadli teraz w swoje sidła. Nikt nie chce odejść bo nigdzie tyle nie zarobią. Tu jest problem i teraz muszą sprzedawac nawet gości którzy coś grają kosztem dziadkowie. My zamiast obniżać na stare lata to podnosimy za zasługi i tu jest pies pogrzebany.
0
@JimMorrisonFCB @Scross nie chce mi się wierzyć że taki Cou tam pójdzie. Najpierw pójdą dziadki dla kasy i jak zeo ia puchary to wtedy ewentualnie się zacznie kupowanie na grubo
0
Już widzę jak Cou idzie do słabego Newcastle które broni się przed spadkiem
0
@ferdas_rawa wiem że jest to trudna decyzja ale skoro nie jest w moich planach to mówię mu jasno a nie owijam w bawełnę. A później jak mu nie powiem to będzie siał ferment w szatni że trenuje ciężko a nie gra więc daje mu wybór. Grania gdziekolwiek albo siedzenia. Mało dostaniesz za Rakietę ale jak mam patrzeć jak Ty to sprzedajmy Griezmana i Messiego dostaniemy najwiecej
0
@TheGoldenEleven a ja chcę powrotu.
0
@ferdas_rawa tak, powiedziałbym jeżeli nie chcą np. Rakitica albo odchodzisz albo nie zagrasz nawet minuty w tym sezonie. Myślisz że by został?
0
@robsesh a na Janosiku można pogadać z autem jadącym za mną?
0
@fhero nie w gazecie tylko w internecie chłopie
10
Masakra to jest to że ma być filarem na długie lata a klub próbuje się go pozbyć
0
@svensonFCB wygrane najlepiej
0
Mam cb radio midland m10 jaką dobrą antenę do tego kupić nie drogo? Jest może tu jakiś znawca w tym temacie?
1
@noface pokazuje od 3 lat że się nie nadaje przez kontuzje