Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hipo10 sprzedać Cou tak jak mówisz i wziąć za te pieniądze Harvetza
0
@Hipo10 ale Vidal raczej ma ???? Unii bo przecież on już długo w Europie przebywa a to po 5vlatach można się starać
0
@Hipo10 był kiedyś artykuł o tym ale chyba jak dobrze pamiętam to lautaro był już wliczony
0
@hazo428 dostaniesz 25 sierpnia
0
@Hipo10 jedno już go skreśla brak paszportu UE i dziękuję dowidzenia
0
@Piotr89Sand o Niemcach i postawiłem się jako Niemiec. Skoro nie można być pod stadionem to niech odgrodzą ten teren i wszystko
0
@PaPo ja siorbie yerbe ale energetykiem nie pogardzę
0
@Piotr89Sand eee tam nie wierzę w to. Nikt mi nie zabroni iść pod stadion a tym samym dawać walkower drużynie. Przecież pod stadionem grać nie będą.
0
@BarcaInfo a kto ich sprowadził? Wiesz może?
0
@Piotr89Sand walkower? dlaczego?
0
@BinBin przestańcie ściągnął Dembele i Griezmana nie pamiętam ale Coutinho chyba też a wy narzekacie
1
@lukas10 trza go obserwować i blokować
0
@NeroTFP e sport to nie sport ale ten wirus sprawił że w sport stał się bardziej popularny i wcale bym się nie zdziwił jakby specjalnie wypuścili wirusa żeby esport był na fali
1
@KapitanFCB z tym Pogba to żart czy ty na serio? Przecież to głąb jest
1
@barteq a kiedy salony tatuaży?
0
@rainyy a ja go tam nie lubię i nie chce go u nas
0
@Messibestplayerintheworld ciekawe jakie niuanse jak oni nawet piłki do siebie nie mogą podawać
0
Na wp artykuł Ronaldo junior imponuje techniką i filmik. Przecież tak potrafi 80 procent dzieci w tym wieku tak potrafi. No tak ale to syn Ronaldo czyli wspaniała technika
0
@dominhjkl dla mnie Xavi
1
@lukaszbarca15 dlaczego w tyle przecież mamy więcej chorych to przodujemy
0
@DLFCB jeżeli przyjdzie za Rakietę czy Vidala to krok do przodu
1
@kubix05 pamiętam u dziadków zielona ściana i te wzory na biało
1
Każdy z zawodników Juve jest słabszy od naszych więc będziemy frajerami jak się wymienimy. Jak Inter jest zły to niech przypomni sobie jak w nas w dupe wyruch.... z Rafinha. Dajcie im te 111mln zamiast 90 i piłkarzy i niech za 20 mln kupią sobie pomocnika i obrońcę życzę powodzenia.
0
Tak jak koledzy piszą wydaje mi się że nie daje rady fizycznie. Często zmieniany w drugiej połowie
1
@bynek90 jakie ryzyko mają piłkarze? Są badani przed każdym meczem więc ryzyko jest bardzo małe. Napewno mniejsze niż ma Pani która pracuje np. w sklepie
0
No bez jaj byli ciągle w treningu nie mieli przecież urlopu. Tak wiem zaraz powiecie ze to nie to samo ale teraz mają cały miesiąc na przygotowanie się więc nawet więcej niż w lipcu i sierpniu np. po mistrzostwach
1
@Barca25 a zapomniałeś jeszcze jest Fati i Britewhite ale Cou raczej będzie grał w pomocy z De Jongiem
2
To sprzedać szklankę Umtitiego a młodziaka zostawić. Oddadzą Todibo i kupią Upamecano za 60 mln. Taka nasza polityka
0
@Misiekmisiowaty2000 pochwal się na kogo Ty zagłosujesz wtedy będziemy rozmawiać. Szymon jestem z Tobą.
2
A niektórzy dalej swoje będą gadać żeby go zostawić bo jest lepszy od Lengleta. Tylko że Lenglet gra wszystko Umtiti siedzi hahaha