1

@Hipo10 sprzedać Cou tak jak mówisz i wziąć za te pieniądze Harvetza

0

@Hipo10 ale Vidal raczej ma ???? Unii bo przecież on już długo w Europie przebywa a to po 5vlatach można się starać

0

@Hipo10 był kiedyś artykuł o tym ale chyba jak dobrze pamiętam to lautaro był już wliczony

0

@hazo428 dostaniesz 25 sierpnia

0

@Hipo10 jedno już go skreśla brak paszportu UE i dziękuję dowidzenia

0

@Piotr89Sand o Niemcach i postawiłem się jako Niemiec. Skoro nie można być pod stadionem to niech odgrodzą ten teren i wszystko

0

@PaPo ja siorbie yerbe ale energetykiem nie pogardzę

0

@Piotr89Sand eee tam nie wierzę w to. Nikt mi nie zabroni iść pod stadion a tym samym dawać walkower drużynie. Przecież pod stadionem grać nie będą.

0

@BarcaInfo a kto ich sprowadził? Wiesz może?

0

@Piotr89Sand walkower? dlaczego?

0

@BinBin przestańcie ściągnął Dembele i Griezmana nie pamiętam ale Coutinho chyba też a wy narzekacie

1

@lukas10 trza go obserwować i blokować

0

@NeroTFP e sport to nie sport ale ten wirus sprawił że w sport stał się bardziej popularny i wcale bym się nie zdziwił jakby specjalnie wypuścili wirusa żeby esport był na fali

1

@KapitanFCB z tym Pogba to żart czy ty na serio? Przecież to głąb jest

1

@barteq a kiedy salony tatuaży?

0

@rainyy a ja go tam nie lubię i nie chce go u nas

0

@Messibestplayerintheworld ciekawe jakie niuanse jak oni nawet piłki do siebie nie mogą podawać

0

Na wp artykuł Ronaldo junior imponuje techniką i filmik. Przecież tak potrafi 80 procent dzieci w tym wieku tak potrafi. No tak ale to syn Ronaldo czyli wspaniała technika

0

@dominhjkl dla mnie Xavi

1

@lukaszbarca15 dlaczego w tyle przecież mamy więcej chorych to przodujemy

0

@DLFCB jeżeli przyjdzie za Rakietę czy Vidala to krok do przodu

1

@kubix05 pamiętam u dziadków zielona ściana i te wzory na biało

1

Każdy z zawodników Juve jest słabszy od naszych więc będziemy frajerami jak się wymienimy. Jak Inter jest zły to niech przypomni sobie jak w nas w dupe wyruch.... z Rafinha. Dajcie im te 111mln zamiast 90 i piłkarzy i niech za 20 mln kupią sobie pomocnika i obrońcę życzę powodzenia.

0

Tak jak koledzy piszą wydaje mi się że nie daje rady fizycznie. Często zmieniany w drugiej połowie

1

@bynek90 jakie ryzyko mają piłkarze? Są badani przed każdym meczem więc ryzyko jest bardzo małe. Napewno mniejsze niż ma Pani która pracuje np. w sklepie

0

No bez jaj byli ciągle w treningu nie mieli przecież urlopu. Tak wiem zaraz powiecie ze to nie to samo ale teraz mają cały miesiąc na przygotowanie się więc nawet więcej niż w lipcu i sierpniu np. po mistrzostwach

1

@Barca25 a zapomniałeś jeszcze jest Fati i Britewhite ale Cou raczej będzie grał w pomocy z De Jongiem

2

To sprzedać szklankę Umtitiego a młodziaka zostawić. Oddadzą Todibo i kupią Upamecano za 60 mln. Taka nasza polityka

0

@Misiekmisiowaty2000 pochwal się na kogo Ty zagłosujesz wtedy będziemy rozmawiać. Szymon jestem z Tobą.

2

A niektórzy dalej swoje będą gadać żeby go zostawić bo jest lepszy od Lengleta. Tylko że Lenglet gra wszystko Umtiti siedzi hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?