2

A niektórzy dalej swoje będą gadać żeby go zostawić bo jest lepszy od Lengleta. Tylko że Lenglet gra wszystko Umtiti siedzi hahaha

0

@damianex10 co ty w wieku 6 lat sam robiłeś w domu?

6

@dafik85 a jest sens ryzykować ponad 50 mln za 17 latka który ledwo pograł w lidze francuskiej? Nie mówię że transfer Pjanicia to dobre rozwiązanie. Myślę że Puig może tak samo grać jak ten Camaviga więc po co płacić

2

@xbox jestem za porządnym wpier....

0

@bywabywalo ja jestem za tym żeby grali ale skoro władze skończą to mistrzostwo zdobywa drużyna która jest pierwsza a nie która z pierwsza ma lepszy bilans. I tak samo bym mówił gdyby to Real czy Atletico było pierwsze

10

@SkN dlaczego sprzedajesz Lengleta jak jest pewniejszy niż umtiti?

2

Barcelona powinna podpisać nową umowę z Semedo lub go sprzedać ameryki nie odkryli albo jedno albo drugie przecież za darmo go nie oddadzą chociaż przy naszym zarządzie kto wie

0

@Gwidon akurat Kuby przykład jest zły bo jest już stary i wrócił na stare śmieci

0

@Gwidon bo to dla Bayernu dla nas byłoby 100 mln. Pamiętaj.

0

@VeB92Nov levante na mistrza

21

Courtois może wprowadzi nowe zasady. Będą grać cały sezon i później będą brali sąsiadujące ze sobą drużyny w tabeli żeby wyłonić kto jest lepszy. Co za ułom. Trzeba grać cały sezon a nie dwa mecze.

1

@BarcaInfo to samo napisałem parę dni temu to dostałem pojazd od chmary ludzi ale to powiedziałem ja a jemu pewnie będą te same osoby biły brawo

0

@HueHueszki a to ciekawe co mówisz szczególnie teraz gdzie wszyscy zwalniają geniuszu. Załóż agencje pracy zarobisz krocie szukając innym pracę skoro jest jej pod dostatkiem. A pomyślałeś że może logistycznie dla nie których jest to nie do przejścia? A może muszą chodzić na określone godziny bo mają dzieci i muszą się nimi zająć. Gadać jest łatwo ale pomyśleć widzę trudno.

0

@tobiasson92 ale teraz pomysl ile poszła najniższa krajowa od 20 lat bo zasiłek dla bezrobotnych nie zmienia się gdzie od tyłu lat a druga sprawa taki zasiłek trzeba sobie wy pracować pracując przez rok więc nie widzę w tym żadnego problemu. Nie dają każdemu bezrobotnemu

0

@DLFCB no to dawać go mnie tu proszę

0

@DLFCB to on jeszcze gra?

0

@Lenioq jak cała reszta każdy z nich to kpi z urzędu prezydenta. Nasz Andrzej jest lepszy? Piesek prezesa podpisuje co mu każą

3

@michaleu a ja zawsze miałem w dupie a w tym roku pójdę specjalnie zagłosuje. Szymon jestem z Tobą!

13

@Rhaan to lepiej te 25 mln z wynagrodzeniami Neya na rudego z City dać

0

@Szicek10 tak jak inni a zawsze chodzą na bani

0

@th@les to zapisz się i opłacaj składkę. Zawsze parę euro wpadnie do ich kasy

0

Do nas niec przyjdziesz bo za drogi, za duża pensja i nie ma stylu Barcy haha

0

@MarioVeB! Jakos kojarzy mi sie że oni poprostu zrobili wymianę

0

@MarioVeB! Na czym jest 9 mln na plus?

1

Barça i Manlleu mistrzami w lidze hokeja na wrotkach. Pierwszy z zespołów ma 11 punktów przewagi w tabeli, ale drugi zdobył mistrzostwo dzięki goal-average.
O co chodzi z tym bo nie kumam?

0

@Pustelnik bo w 2022 roku są MŚ w grudniu więc kombinują bo chcieli żeby kasa się zgadzała

0

@TheNekro94
Dudek
Dani Alves Puyol Chielini Zambrotta(z Juve)
Roy Keane Gerrard Davids
Ronaldinho Messi Del Piero
Musiałem 4 z Barcy niestety

0

@MarioVeB! W dupie co potrzebowała Valencia ale jak zawsze my jesteśmy w plecy a teraz Valencia sprzeda Jasperka za 25 mln lub 30 mln a my Neto za 10 mln i to może

1

@MichalZZZ Sorki ale powiedziałeś że jesteś za stary więc stwierdziłem że zwrócę się grzecznościowo. Pozdrawiam

0

@Kwiatek67 Nie jaki Deulofeu też miał być wyjadaczem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?