Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A niektórzy dalej swoje będą gadać żeby go zostawić bo jest lepszy od Lengleta. Tylko że Lenglet gra wszystko Umtiti siedzi hahaha
0
@damianex10 co ty w wieku 6 lat sam robiłeś w domu?
6
@dafik85 a jest sens ryzykować ponad 50 mln za 17 latka który ledwo pograł w lidze francuskiej? Nie mówię że transfer Pjanicia to dobre rozwiązanie. Myślę że Puig może tak samo grać jak ten Camaviga więc po co płacić
2
@xbox jestem za porządnym wpier....
0
@bywabywalo ja jestem za tym żeby grali ale skoro władze skończą to mistrzostwo zdobywa drużyna która jest pierwsza a nie która z pierwsza ma lepszy bilans. I tak samo bym mówił gdyby to Real czy Atletico było pierwsze
10
@SkN dlaczego sprzedajesz Lengleta jak jest pewniejszy niż umtiti?
2
Barcelona powinna podpisać nową umowę z Semedo lub go sprzedać ameryki nie odkryli albo jedno albo drugie przecież za darmo go nie oddadzą chociaż przy naszym zarządzie kto wie
0
@Gwidon akurat Kuby przykład jest zły bo jest już stary i wrócił na stare śmieci
0
@Gwidon bo to dla Bayernu dla nas byłoby 100 mln. Pamiętaj.
0
@VeB92Nov levante na mistrza
21
Courtois może wprowadzi nowe zasady. Będą grać cały sezon i później będą brali sąsiadujące ze sobą drużyny w tabeli żeby wyłonić kto jest lepszy. Co za ułom. Trzeba grać cały sezon a nie dwa mecze.
1
@BarcaInfo to samo napisałem parę dni temu to dostałem pojazd od chmary ludzi ale to powiedziałem ja a jemu pewnie będą te same osoby biły brawo
0
@HueHueszki a to ciekawe co mówisz szczególnie teraz gdzie wszyscy zwalniają geniuszu. Załóż agencje pracy zarobisz krocie szukając innym pracę skoro jest jej pod dostatkiem. A pomyślałeś że może logistycznie dla nie których jest to nie do przejścia? A może muszą chodzić na określone godziny bo mają dzieci i muszą się nimi zająć. Gadać jest łatwo ale pomyśleć widzę trudno.
0
@tobiasson92 ale teraz pomysl ile poszła najniższa krajowa od 20 lat bo zasiłek dla bezrobotnych nie zmienia się gdzie od tyłu lat a druga sprawa taki zasiłek trzeba sobie wy pracować pracując przez rok więc nie widzę w tym żadnego problemu. Nie dają każdemu bezrobotnemu
0
@DLFCB no to dawać go mnie tu proszę
0
@DLFCB to on jeszcze gra?
0
@Lenioq jak cała reszta każdy z nich to kpi z urzędu prezydenta. Nasz Andrzej jest lepszy? Piesek prezesa podpisuje co mu każą
3
@michaleu a ja zawsze miałem w dupie a w tym roku pójdę specjalnie zagłosuje. Szymon jestem z Tobą!
13
@Rhaan to lepiej te 25 mln z wynagrodzeniami Neya na rudego z City dać
0
@Szicek10 tak jak inni a zawsze chodzą na bani
0
@th@les to zapisz się i opłacaj składkę. Zawsze parę euro wpadnie do ich kasy
0
Do nas niec przyjdziesz bo za drogi, za duża pensja i nie ma stylu Barcy haha
0
@MarioVeB! Jakos kojarzy mi sie że oni poprostu zrobili wymianę
0
@MarioVeB! Na czym jest 9 mln na plus?
1
Barça i Manlleu mistrzami w lidze hokeja na wrotkach. Pierwszy z zespołów ma 11 punktów przewagi w tabeli, ale drugi zdobył mistrzostwo dzięki goal-average.
O co chodzi z tym bo nie kumam?
0
@Pustelnik bo w 2022 roku są MŚ w grudniu więc kombinują bo chcieli żeby kasa się zgadzała
0
@TheNekro94
Dudek
Dani Alves Puyol Chielini Zambrotta(z Juve)
Roy Keane Gerrard Davids
Ronaldinho Messi Del Piero
Musiałem 4 z Barcy niestety
0
@MarioVeB! W dupie co potrzebowała Valencia ale jak zawsze my jesteśmy w plecy a teraz Valencia sprzeda Jasperka za 25 mln lub 30 mln a my Neto za 10 mln i to może
1
@MichalZZZ Sorki ale powiedziałeś że jesteś za stary więc stwierdziłem że zwrócę się grzecznościowo. Pozdrawiam
0
@Kwiatek67 Nie jaki Deulofeu też miał być wyjadaczem