0

@Krzychu1010 netflixa max pakiet składasz się w 4 osoby i wychodzi ci po 13 zł miesięcznie. Z tym że kolegów lub rodzinę musisz mieć sumienna bo każdy może oglądać tylko na jednym odbiorniku.

1

@kejdzi zostawić u siebie tym bardziej że nie mamy kim grać

0

@Pitrobolon no to kurzawa jest młodszy o kilka lat

0

@Undertaker87 wypożyczenie plus wypożyczenie i wkoncu wezmą go za darmo a w Barcelonie dadzą się wydymac i powiedzą że wyszli na plus z amortyzacji transferu hahaha

1

Pamiętam Anticia ponieważ są to moje początki kibicowania Barcelonie. Jednak żeby być bardziej szczegółowym to jakieś może dwa lata wcześniej ale ten okres pamiętam.

0

Widzę na la rambli dyskusja polityczna wrze a więc Szymon do boju!!!

0

@contowsky dokładnie bo niektórzy się sprzedają i kto przy władzy to on tam jest

1

@darek60 tak chodzę do sklepu ale bez maseczki bo po co mi ona?

0

@kamzar nie jest atletą. Nie ma sylwetki fitness a i tak zjada Cr7. Messi jest Bogiem a Cr7 to zwykły apostoł i może siedzieć przy jednym stole z Griezmanem

0

@FC1899Barca moim zdaniem nie

3

@Barcaponadzycie997 dlatego nawet się czytać tego nie chce.

0

@Colon yyy czarnoskóry piłkarz i do tego bardzo dobry

1

@l0Messini ja się nie boję. Potrzebuję to idę. Tylko wkur.... mnie te kolejki pod sklepem

0

@ShinobiQWE za kasę bym się zgodził

0

@barcelonaLM a co Ci przeszkadza 500 plus? Zrób sobie dzieci dziecinko i dostaniesz z tym że wydasz dwa razy tyle hahaha

0

@PrinceDamon ale co?

0

@Ratamahatta a co ty masz do dzieci? Nie dawali to stękałeś że nie ma dali to pultasz się że dają. Będziesz miał dziecko kiedyś dziecinko to zrozumiesz ile kosztuje utrzymanie. Dlaczego nie płaczesz że do 26 roku życia podatku się nie płaci? i też ok. 500zl masz więcej

0

@RomanHoffer zdecydowanie tak

3

Ruiz 180 mln przecież on nie jest wart nawet 80 mln. Dobry towar mają w tym Neapolu

1

@adamt1996 mam ten sam dylemat oby poszły w dół

0

@NeroTFP no to dembele wywalenia

0

@NaFazieHitman zauważ że jakbyśmy zrobili 500tys testów to zakażonych byłoby 5 razy więcej albo i więcej

0

@monsterrize plus jeszcze pedri i trinqao czy jak mu tam

2

@cooen dokładnie. A Modric był(może jest dalej) fanem Barcy ale trafiła się oferta i gra w Madrycie.

0

@hefaj6 Tieri Anri

0

@-barca4ever- ja chyba przed świętami już zmienię

0

@Gall z tym akurat się zgodzę

0

@Piotr89Sand wytłumacz mi proszę bo jestem nie oczytany a od Ciebie bije mądrością

1

@Gall jak ktoś jest prawdziwym kibicem to zna historia klubu a nie tylko czasy bieżące

0

@Krisgum pójdę do innego a ten niech plajtuje powoli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?