0

@Iwczak to kupuj sobie za ponad 100 baniek Martineza a ja wolę za mniej kogoś innego. Za ponad 100 baniek wolałbym już Firmino mimo że jest starszy trochę

0

@ferdas_rawa Wague nie bądź śmieszny. Za mniejsze pieniądze i tańszy równa się słabszy faktycznie biznes a myślałem że w tym biznesie chodzi żeby być lepszym a nie gorszym

0

Przepięknie bo ja 14 wracam z nad morza i w poniedziałek na spokojnie sobie obejrzę

0

@ferdas_rawa no tak ale jeśli go sprzedadzą to kim będziemy grać? Roberto cały sezon? Jeśli, jak sami twierdzą że nie ma w Europie dobrego prawego obrońcy to my mamy pozbyć się swojego i być bez? Trochę bezsensu myślenie

0

@Iwczak Torres może masz rację ale Kai raczej gra w ataku

0

@messi564 akurat 5:0

0

@Evrile niby tak ale jakbym miał 15 mln rocznie czy 20 mln to by mi było bez różnicy. Byłbym w miejscu gdzie bym się lepiej czuł a nie gdzie miał bym więcej

0

@xavi890 a czy ja każe za 200mln? Wystarczy dobrze się rozejrzeć ale tak włodarze Barcy nauczyli ze płacą ogromne pieniądze a oddają za zasługi za darmochę

0

@Iwczak dlaczego ta dwójka nie? Havertz statystykami bije Martineza dwu krotnie

0

@DaPi ale dla nich to tak jak ty byś zapłacił 18 zł więc cena wcale nie jest wygórowana

0

@Messinio82 trochę późno jak już każdy od nich odchodzi

1

Na eleven słynny mecz Barca Real ale oni pięknie grali. Łezka w oku.

1

@adrix8 też tak pomyślałem z żoną

0

@NeroTFP brakuje takich ludzi. Teraz jest pogon za kasa. Został tylko jeszcze chyba Messi i Busi z takich legend

1

@Hiacynk a top 5? Wiadomo oprócz dojczlandów bo już grają

1

@Krisey bo jego statystyki nie są powalające. Nie jest kilerem takim jak Suarez

0

Pieniądze a raczej wartość nie przekłada się na wyniki

1

@ferdas_rawa ale dla mnie Semedo jest lepszy więc Roberto pewnie gra bo jest stąd

0

@JimMorrisonFCB a widzisz to nawet nie wiedziałem

0

@Yanek bo neyek wybrał sobie kasę a nie tytuły

0

@Messibestplayerintheworld ter Stegen drugi Sancho który będzie występował już w barwach Barcelony i trzeci Mane z Realu Madryt

0

@ferdas_rawa czyli to samo tyczy się Semedo co by pokazał jakby grał cały czas

0

@Iwczak Werner, Milik( tylko się nie śmiej bo statystyki ma praktycznie jak Martinez) ferran Torres z Valenci, Kai havertz z Leverkusen wystarczy?

0

@JimMorrisonFCB to proponuję edytować ten wcześniejszy

0

@Iwczak to może kogoś innego też młodego a za połowę mniej kasy na przykład

0

@JimMorrisonFCB powiem Ci upominasz innych a sam poprawną polszczyzną nie grzeszych. Oczywiście bez urazy

2

@ferdas_rawa najpierw to niech ten Emersona przyjdzie i pokaże że jest gotowy na granie bo firpo też był kocur a u nas dość przecietnie

0

@snake99 bo jest za wolny za ciężki i za słaby ( oczywiście żeby grać na boku). Max jeden mecz w sezonie z konieczności

0

Polecacie jakąś telewizję??? Może być internetowa lub normalna za rozsądne pieniądze i obowiązkowo żeby dostępne były eleveny i canal plus sport

0

@koozzi ma to jakiś sens co piszesz. Wiadomo mecz potoczyłby się inaczej ale nie zmienia nic faktu że sędziowie im sprzyjają a jak raz na dziesięć sytuacji gwizdną na ich niekorzyść to już płacz i cały świat czyta jacy oni są pokrzywdzeni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?