Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Confident. Zapomnij o Dembusiu
0
@D10SLEO mnie od dawna irytuje takimi samymi zagraniami do Messiego. Cały czas jedno i to samo nawet jak ma lepiej ustawionego partnera to będzie cofał do Leo
0
@jeyx77x dla mnie nie pokazał nic wielkiego ale nie ma różnicy czy gra rakieta czy Artur czy ktokolwiek inny więc lepiej stawiać na młodego
0
@Bykunn ale zrozum że nie będzie już czasów jak kilka lat wstecz. Daj napastnika który będzie jak Luis 5 lat temu
1
@stone80 nie tylko dzisiaj przecież każdy normalnie myślący zawodnik wie że będzie grał tylko do Messiego nic trudnego żeby go przeczytać
0
@Bykunn to powiedz co ma robić napastnik? Biegać? Ty chyba nie znasz się na piłce nożnej w ogóle
0
@Bykunn a właśnie może potrzebujemy lepszych pomocników skoro Luis nawet strzela dwie bramki na swoje trzy sytuacje ale ile ma strzelić 5 żebyś był zadowolony?
0
@Bykunn dla mnie może stać cały mecz ale jak będzie strzelał to więcej nie wymagam statystki robią swoje napastnik ma strzelać a biegać
0
@Bykunn jesteś typem który będzie zawsze narzekał jeśli sobie to wymyślisz. Kto to by grał tak jak chcesz?
0
@El dominatore dla mnie może ważyć 150kg ale jak będzie strzał to ma grać. Skoro waga jest dla Ciebie najważniejsza to znaczy że nie masz pojęcia co piszesz. Przypomnijcie mi ile bramek strzelił Luis w tym sezonie? @Bykunn niw wychodzi na pozycję? To samo pytanie co kolegi poprzednika ile ma bramek i asyst? Przypominam żeby nie sugerować się Messim
1
Firpo ręka Benzema w takiej samej sytuacji nie ma ręki. Nie mam nic więcej do powiedzeniami.
1
Czekam teraz na przeciwników Suareza. Coś macie do powiedzenia?
0
Nie może dziś zabraknac Lengleta on jest naszym najlepszym zawodnikiem teraz
0
@kerouac trochę dużo ma zarabiać jak na zawodnika na ławkę
0
@`Sin ja na kupnie mam obie strzelą i Barca wygra.
0
@lukas10 rozumiem i to jest właśnie obraz naszego zarządu. Nieudolne gamonie.
0
@lukas10 może tak być tylko czy nie lepiej sprzedać poprostu Artura
2
@lukas10 ale nie za takie pieniądze bo dostaniemy 10cmln a za 2 lata wypchamy Pjanicia za darmo żeby tylko nie pobierał wypłaty i powiedzą nam że na tym zyskali bo
2
@MichVeB nie dość że wymieniamy na dziadka to jeszcze będzie zarabiał 3 razy tyle co Artur gdzie my ledwo przędziemy na kontraktach
0
@zibiku to czy Fati dostanie więcej minut i ten trincao to się okaże ja bym na to nie liczył przy lini ataku Messi Suarez Griezman i nawet jak przyjdzie Lautaro. Do tego nieszczęsny Dembele i solidny zmiennik Brajt
0
@SeeleyBooth nie no robię sobie jaja ale jak to wytłumaczyć inaczej?
3
A ja mam polewkę z tego Mariano. Wpadł w tego młodego 15 latka jak w dzika prawie go połamał i nie interesował się piłka wogóle. Dla mnie debil. Chciał mu pokazać jaki twardy jest? Gdyby był twardy to by grał a nie grzał ławkę.
0
@SeeleyBooth boli Cię słaby Real? Idź na stronę prześcieradeł
0
@Marcinss10 święte słowa
0
@SeeleyBooth a jak wytłumaczysz ze każdy strzał musi wykonać on i każde podanie musi iść do niego
0
@geass a mi się wydaje że on w tym sezonie chce chyba wszystko strzelać
0
@Ogonek45 zapomnij o dembele, trincao to wielka niewiadoma Fati trochę młody żeby grać w każdym meczu Griezman cień samego siebie a Brajt to raczej solidny rezerwowy
1
@Krzywy95 dokładnie lepiej wystawić Artura np za 30 mln i postawić na młodego lub kupić kogoś mniej więcej za te pieniądze
0
Wczoraj myślałem że krew mnie zaleje jak na meczu wszystko pchalu do Messiego i Suareza na siłę. Mając idealną sytuację do strzału pach podanie do źle ustawionego Messiego. Druga sprawa Puig nie raz ustawiony idealnie na strzał to Messi kombinuje żeby strzelić samemu. Mam wrażenie że Messi im grozi albo płaci żeby grać tylko na niego i Suareza. Skoro nawet Vidal pcha już na Messiego większość bo już o Albie i Busi to nie wspomnę.
0
@Avatarr to ty wkoncu jestes za czy przeciw bo nie rozumiem