4

Piękna sprawa. Z chęcią bym się zapisał tylko pewnie będzie po hiszpańsku i angielsku a tu znajomość tylko Kali jeść Kali pić

0

@Sortello polemika by była tylko nie taka ostra

23

Przecież my to wiemy że za żadnego zawodnika nie dostaniemy tyle ile chcemy bo jesteśmy frajerami w kwesti sprzedaży

0

@MichalZZZ daj spokój szkoda nerwów

0

@BarcaInfo szczera prawda. Chociaż zaczęli by sezon zgodnie z planem

1

Wyłączyłem. Złodzieji nie będę oglądał.

7

San Sebastian prawidłowa bramka. Proszę Madrycie weź sobie to mistrzostwo i wsadź sobie go w dupe.

2

Dobry thiller na wieczór? I nie mecz Barcy. Coś polecacie?

0

@Volley tylko każdy wie że w Barcelonie dają więc na dzień dobry wołają 3 razy tyle ile dostaną w innym klubie. Trzeba brać teraz zawodników pokroju Todibo, Fati, Puig lub starych ale dobrych i i wyrzucić tych z dużymi kontraktami żeby nie było wielkiej różnicy. Ja jestem zdania że nawet Messi zarabia za dużo. W zupełności mógłby dostawać połowę mniej i z głodu by nie umarł

0

@xavi890 a skąd wziąć? Z tego samego źródła co na Martineza. Dużo mniej za niego nie będzie.

0

@MalanFCB przecież za niego nikt nawet 50 mln nie da bo narazie jest tylko jednym z wielu młodych zdolnych

1

@DLFCB święte słowa

15

Weźcie nawet nie piszcie o tym Fatim za 400mln bo to już nawet śmieszne nie jest. Większej głupoty już wymyślec nie mozna

0

@Szicek10 mogę się mylić ale napewno nie więcej niż 20 i z tego 10 to sportowe

0

@Jakchcesz dlatego trzeba uważać lub pić bez popitki. A najlepiej lać sobie popitki tak żeby wystarczyło na raz i później dolewać sobie cały czas

3

@Crema Catalunya jestem tego samego zdania. Chcę Neymara. Jak będzie Neymar to przy absencji Suareza może zagrać tam Griezman, Braithwaite, Messi.

0

@LuisSuarez09 grałem 5 lat temu. Jest jakaś nowość czy to to? Ja byłem zachwycony

0

@FC1899Barca z tym poważaniem trenera to przesadziłeś bo przy takich piłkarz podaj mi nazwiska 5 trenerów którzy mieli by poważanie. Druga sprawa każdy trener powinien być szanowany przez zawodników z szacunku

1

Pierwsza połowa jeszcze grali z zacięciem i walczyli ale druga to już jest stójka zero ruchu

0

@NGTRX pierwsze 15 min spoko później niewidoczny ale nie ma różnicy czy on czy Grizi a 10 razy tańszy :-)

0

@matirix20 bo to Messi ale myślę że czerwo to za dużo i żółtko byłoby okej

0

@Elisan12 wejdzie w 55 min

0

Zaangażowanie na plus. Messi moim zdaniem najsłabszy ale na koniec go wyprowadzili z równowagi więc jestem pewien że 2 strzeli. Stawiam piwo jak nic nie ukuje.

0

@Mns21 da się ale jak nie było to każdy narzekał że Czesi dają socjal na zachodzie też tylko my mamy taki marny grosz. Jak dają to teraz ludzie narzekają że dają w tym porypanym kraju zawsze będzie źle przez takich ludzi

0

@neeed trzeba zmienić zawodników którym nie chce się biegać a nie dobrego trenera

0

A gdzie są poranne wieści transferowe? Liga się zaczęła i koniec z transferami?

1

@Jakchcesz to raczej się nie myślisz bo tvp lubi tylko pisowców

0

@DanielOOL to jaki kapitalny?

0

@Hiacynk hmm a trochę jaśniej

0

@derlysy1979 jego może nakryje ale on jakiegoś poziomu wysokiego nie trzyma akurat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?