Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Takiej głupoty to nie słyszałem dawno
0
@Lukjav okej myśl jak chcesz ja będę myślał po swojemu. Każdy ma swoje zdanie. Pozdrowionka
0
@Lukjav czyli wszystko co piszą w gazetach twierdzisz że to falasz tak?
0
@hazo428 oddadzą najlepszych bo najlepszych będą chciały inne kluby a my zostaniemy z dziadkami i zrobimy drugi Milan który próbuje odbudować się od 15 lat
1
Bo święte krowy boją się o ciepłą posadkę. Nie zmęczą się na boisku zarobią jak nigdzie indziej bo my wydajemy kasę lekką ręką na prawo i lewo.
0
@Lukjav a akurat Ty wiesz czy to plota czy nie. Widzę jesteś bardzo w temacie pracujesz w jakiejś gazecie? A może zarządzie jakiegoś klubu. Następna kwestia wymieniłem klika klubów a nie pół Europy. Mam wymienić Ci każdy klub żebyś mógł zanegować jego transfer? Idąc dalej piszą że nie ma lepszego prawego obrońcy dostępnego na rynku a my się mamy go pozbywać i kogo kupimy?
0
@MaFCB to że to jest ich największą zaletą nie znaczy że jako trener bym ich nigdy nie wystawił razem na boisku. A druga sprawa nawet jakby powiedział to Guardiola to bym skrytykował.
0
@BarcaInfo bo jaki klub chce mieć piłkarza który jest cały czas w domu lub szpitalu i płacić mu 12 mln
2
@patrykzmc2000 ten ze Szwecji to już pradziadek
1
Wygląda na to że dziadek z Bośni wybił Piątkowi grę w pierwszej 11.
0
@MichalZZZ nie słuchaj go. Dla mnie bardzo fajny
0
@Lukjav z Bayernem się zgodzę pewnie plotka ale City już nie Cancelo jest tam poprostu słaby a w takich klubach jak PSG, Juve, Inter, Man utd itp itd chyba nie powiesz mi że by nie grał.
3
Nigdy nie rozumiem trenerowi którzy mówią że jacyś dwaj zawodnicy nie mogą grać ze sobą razem. Dla mnie to znaczy że są słabi ponieważ nie potrafią dobrać taktyki pod zawodników.
0
@kamilwalus1997 w tamtym roku 3 miesiące w tym roku będzie 6 miesięcy więc można się przyzwyczaicie i nie czytać
0
@NeroTFP rządzący kazali zrobić mu aferę żeby nie było że tylko księża są źli. Zapłacą kasę żeby go wybronić a on kasę przytuli za rozpowszechnianie takich wiadomosci
2
Skoro chce Semedo cała Europa to chyba dobrze a tu każdy na niego narzeka. Semedo ma zostać i tyle zawsze to powtarzalem.
0
@Barca1992 jeszcze dzień się nie skończył
0
@PatrykBarca o tym samym pomyślałem
0
@Bovciek żaden z nich chociaż bardziej rakieta
1
@Witekk10 dembele dobry żart czyli zostało trzech
0
@MesQueUnClub_87 nom Polak zawsze ma pod górkę niemów że nie zauważyłeś. Kogo kupią polaka Zielaka czy Holendra np. Van den beeka? Dla mnie wiadomo że Holendra, Niemca czy Portugalczyka
0
@bari_94 nigdy w życiu po pierwsze to Polak po drugie za słaba głowa po trzecie to madritista
0
@avenger święte słowa
2
@Scross to jak gra fatalnie to po im na jeszcze jeden rok?
4
A jak zdobędzie doświadczenie to będzie wart 80 mln i nie będzie na niego kasy i postawią na jakiegoś 30 latka wartego 40 mln. Cała Barcelona.
8
Tylko ani Messi ani Cristiano byli typowymi napastnikami i nie grali w słabej lidze na początku
0
@BarcaInfo a nie my dajemy 25mln i Semedo?
9
Za Desta 20 mln jest wygórowaną ceną ale żarcik ale za 17 latka z Rennes chcą płacić 50mln to niech się zdecydują. Przecież 20 mln to jak za darmo za takiego grajka.
0
@Granto nikt nie kupi za 120mln nikt nie kupi za 70 mln a innych sprzedają za 100mln i nikt nie gada że nie dadzą. Za Harvetza chcą 100 to dlaczego Cou ma kosztować 30mln?
0
@Granto oddać Coutinho za 70 lub 8p mln i masz Harvetza