Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamilos84 nie bardzo ma to sens co piszesz
1
@derlysy1979 asensio też miał nakrywać więc z huraoptymizmem bym poczekał
0
Rośnie drugi Pedro?
0
@staszekpk skoro jest taka chęć i pieniądz jest nie ważny to dlaczego nie masz wykupionego canal plus i eleven?
0
@MaŁolat rozumiem co masz na myśli że regeneracja itp itd ale oni mieli 3 miesiące regeneracji więc to jest jakby początek sezonu. Czym oni mają być zmęczeni?
0
@MaŁolat nigdy nie ma tak że wszyscy są w jednakowej formie @Marcinss10 nie mówię że wogole ale przyznaje Ci że w drugiej połowie przy dobrym wyniku wpuszczalbym wtedy młodych dla ogrywania się
0
@MaŁolat jak nie będzie większej przewagi to grałbym najlepszym składem zawodnikami którzy mają najlepsza formę.
0
Dwie sprawy. Pierwsza to Neymar kupimy go jak będzie miał chyba z 34 lata a druga to Fati wiem że to ściema ale odrzucenie takiej oferty to byłoby samobójstwo
1
@Avatarr wtedy kiedy będzie większa przewaga chyba to jest jasne
1
@escarabajo Chyba BDHSM. Brait Dembele Hospital Suarez Messi
1
@DaPi tak jak mówisz nie jest zesrany i myśli co robi na boisku a to już jest połowa sukcesu
0
@DaPi ja zawsze jestem całym sercem za zawodnikami z których 90 % " naszych kibiców" się śmieje. Narazie Martin zrobił pozytywne wejście i liczę na niego. Zagrał niewiele a ma już dwie wypracowane bramki gola i mało brakowało a z realem by jeszcze strzelił zabrakło szczęścia
0
@Coutinho007 a popatrz narzekarz a Vidal brameczke zasadzil ale jak chcesz się przyczepić to zawsze znajdziesz pretekst
13
Zdrajca i tyle w temacie
1
Lepszy jak Dembele
0
Komentarz usunięty
4
Bardzo dobrze zrobił popieram
0
@mandigal będą mówić że mieli za mało czasu na przygotowanie się co już mówił
1
@NaFazieHitman jak imprezował to też grał dobrze
0
@fhero też mi się takie nie podobają wszystko z innej parafii zamiast jakoś ładnie to zrobić
0
@Pilka_jest_okragla ja wolę oglądać dzika
0
@snake99 powiem Ci teraz to pojechałeś grubo. Najlepszy skrzydłowy ligi haha
8
@monsterrize chyba Ronaldo od milika
0
@snake99 a ja ci powiem tak w piłce nie zawsze chodzi o robienie liczb każdym zawodnikiem. Może kiedyś to zrozumiesz
1
@Terminator4666 a zamiast pisać warto by poprostu podejść i pogadać napewno będzie lepiej.wiwm ze w tych czasach wszyscy stukają wiadomości ale moim zdaniem rozmowa będzie o wiele lepsza
8
Oglądam wiadomości na Tvp1. Duda normalnie Bóg Polski a Trzaskowski pierwszy wróg. Czy Trzaskowski zrobił coś w swoim życiu dobrze bo według nich to nawet z papieżem miał nie po drodze. Nie wierzę. Jak Trzaskowski się urodził to już chyba był złym
0
@BarcaInfo dziękuję
0
Kto jest trenerem Alevi A i Infatil B w Barcelonie? Bo przyjeżdżają do mojego miasteczka na turniej.
0
@kkbarca bo ci co krytykują to gówno się znają myślą że taki piłkarz na 50 spotkań zagra 50 idealnych a tak się nie da
0
@13th na ławce w parku w Barcelonie a później na plaży gdzie nas okradli :-(