0

@Kamilos84 nie bardzo ma to sens co piszesz

1

@derlysy1979 asensio też miał nakrywać więc z huraoptymizmem bym poczekał

0

Rośnie drugi Pedro?

0

@staszekpk skoro jest taka chęć i pieniądz jest nie ważny to dlaczego nie masz wykupionego canal plus i eleven?

0

@MaŁolat rozumiem co masz na myśli że regeneracja itp itd ale oni mieli 3 miesiące regeneracji więc to jest jakby początek sezonu. Czym oni mają być zmęczeni?

0

@MaŁolat nigdy nie ma tak że wszyscy są w jednakowej formie @Marcinss10 nie mówię że wogole ale przyznaje Ci że w drugiej połowie przy dobrym wyniku wpuszczalbym wtedy młodych dla ogrywania się

0

@MaŁolat jak nie będzie większej przewagi to grałbym najlepszym składem zawodnikami którzy mają najlepsza formę.

0

Dwie sprawy. Pierwsza to Neymar kupimy go jak będzie miał chyba z 34 lata a druga to Fati wiem że to ściema ale odrzucenie takiej oferty to byłoby samobójstwo

1

@Avatarr wtedy kiedy będzie większa przewaga chyba to jest jasne

1

@escarabajo Chyba BDHSM. Brait Dembele Hospital Suarez Messi

1

@DaPi tak jak mówisz nie jest zesrany i myśli co robi na boisku a to już jest połowa sukcesu

0

@DaPi ja zawsze jestem całym sercem za zawodnikami z których 90 % " naszych kibiców" się śmieje. Narazie Martin zrobił pozytywne wejście i liczę na niego. Zagrał niewiele a ma już dwie wypracowane bramki gola i mało brakowało a z realem by jeszcze strzelił zabrakło szczęścia

0

@Coutinho007 a popatrz narzekarz a Vidal brameczke zasadzil ale jak chcesz się przyczepić to zawsze znajdziesz pretekst

13

Zdrajca i tyle w temacie

1

Lepszy jak Dembele

0

Komentarz usunięty

4

Bardzo dobrze zrobił popieram

0

@mandigal będą mówić że mieli za mało czasu na przygotowanie się co już mówił

1

@NaFazieHitman jak imprezował to też grał dobrze

0

@fhero też mi się takie nie podobają wszystko z innej parafii zamiast jakoś ładnie to zrobić

0

@Pilka_jest_okragla ja wolę oglądać dzika

0

@snake99 powiem Ci teraz to pojechałeś grubo. Najlepszy skrzydłowy ligi haha

8

@monsterrize chyba Ronaldo od milika

0

@snake99 a ja ci powiem tak w piłce nie zawsze chodzi o robienie liczb każdym zawodnikiem. Może kiedyś to zrozumiesz

1

@Terminator4666 a zamiast pisać warto by poprostu podejść i pogadać napewno będzie lepiej.wiwm ze w tych czasach wszyscy stukają wiadomości ale moim zdaniem rozmowa będzie o wiele lepsza

8

Oglądam wiadomości na Tvp1. Duda normalnie Bóg Polski a Trzaskowski pierwszy wróg. Czy Trzaskowski zrobił coś w swoim życiu dobrze bo według nich to nawet z papieżem miał nie po drodze. Nie wierzę. Jak Trzaskowski się urodził to już chyba był złym

0

@BarcaInfo dziękuję

0

Kto jest trenerem Alevi A i Infatil B w Barcelonie? Bo przyjeżdżają do mojego miasteczka na turniej.

0

@kkbarca bo ci co krytykują to gówno się znają myślą że taki piłkarz na 50 spotkań zagra 50 idealnych a tak się nie da

0

@13th na ławce w parku w Barcelonie a później na plaży gdzie nas okradli :-(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?