0

@BarcaInfo nie piszmy o zdrajach

0

@Kwiatek67 dziwnie to zabrzmiało. Dzisiaj jak zawsze całym sercem z Barca!

0

@TR3YWAY może nie zauważyła smsa bo rzadko używa telefonu bierz ją

0

@kkbarca narzekają ze Puig jest jakby nie było narzekaliby co to za trener młodym grać nie daje. Ja nie wierzę co ludzie mają zamiast mózgu

0

@Kamiloza91 trzeba próbować trzeba jestem jak najbardziej za.

0

Potrafi podlać piłkę za plecy to jest to

0

@Kamiloza91 a może nie dramat tylko są lepsi od swoich konkurentów do grania

0

@Tatazolwinia kto twoim zdaniem jest lepszy od Lengleta i pasowałby do Barcy i jest to wyciągnie is z innego klubu nawet za sporą gotówkę

0

@icon3520 a pierwsze słyszę to co mówisz. Skąd masz takie info ze maja w dupie?

0

@icon3520 a co ty od nich chcesz?

0

@Artuuuuur jeżeli to prawda piękna historia

0

@Tatazolwinia myślisz że tacy są dostępni na rynku?

0

@Artuuuuur Wuja Brzęczek by ich utemperowal

0

@Bamek94 ale nie pisałem że my zdobędziemy mistrzostwo choć wiem że tylko my mamy szansę jeszcze

0

@Kamiloza91 nie mówię że nie chciałbym ale widzisz kolejny trener i kolejny stawia na Busi rakieta

0

@Tatazolwinia okej rozumiem. Ja tam go lubię i chce żeby grał

0

@Kamiloza91 wolę Vidala a druga sprawa to tylko de Jong z twojej trójki jest do pierwszego składu

0

@Bamek94 dlaczego?

2

@Arkadio90 plus do tego dodatek do węgla do prądu do jedzenia do szkoły itp itd i mają więcej niż ci którzy pracują bo im się nie należy bo ich stać

0

@Volk casemiro nienawidzę

0

Utrzymanie Espanyolu czy mistrzostwo Realu? Co wybieracie na dIsiejszy wieczór?

1

@sokot no tak akurat wymieniłeś może 2 ale to może zawodników z pierwszego składu.

0

@Tatazolwinia niezły? Coś Ci się w nim nie podoba?

13

Zostawcie Setiena w spokoju. Żaden trener z tymi chodzącymi gwiazdeczkami nic nie zrobi. On już za dużo wygrali i poprostu się nie chce biegać a kaska mega leci na konto.

2

@Nano22 on nie pamięta takich czasów . On myśli że tylko pierwszy trener może na ławce się odzywać

0

@Bykunn to ty nie rozumiesz że napastnik jest rozliczany z bramek a nie z biegania Messi też biega tyle co ter Stegen a nie narzekasz.

0

@kaligrad gościu dla mnie zgrał normalnie bez fajerwerków ale liczę i wolę jego niż Arturów Pjaniciów itp itd

6

@DLFCB mówiłem że Lenglet szt naszym najlepszym zawodnikiem i jest nie do ruszenia

1

A co niektórzy dalej będą narzekać na Lusia prawda @Bykunn

0

@Bykunn podaj mi nazwisko napastnika który strzeli więcej bramek niż Suarez. Którego jesteśmy wstanie ściągnąć do Barcy oczywiście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?