Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo nie piszmy o zdrajach
0
@Kwiatek67 dziwnie to zabrzmiało. Dzisiaj jak zawsze całym sercem z Barca!
0
@TR3YWAY może nie zauważyła smsa bo rzadko używa telefonu bierz ją
0
@kkbarca narzekają ze Puig jest jakby nie było narzekaliby co to za trener młodym grać nie daje. Ja nie wierzę co ludzie mają zamiast mózgu
0
@Kamiloza91 trzeba próbować trzeba jestem jak najbardziej za.
0
Potrafi podlać piłkę za plecy to jest to
0
@Kamiloza91 a może nie dramat tylko są lepsi od swoich konkurentów do grania
0
@Tatazolwinia kto twoim zdaniem jest lepszy od Lengleta i pasowałby do Barcy i jest to wyciągnie is z innego klubu nawet za sporą gotówkę
0
@icon3520 a pierwsze słyszę to co mówisz. Skąd masz takie info ze maja w dupie?
0
@icon3520 a co ty od nich chcesz?
0
@Artuuuuur jeżeli to prawda piękna historia
0
@Tatazolwinia myślisz że tacy są dostępni na rynku?
0
@Artuuuuur Wuja Brzęczek by ich utemperowal
0
@Bamek94 ale nie pisałem że my zdobędziemy mistrzostwo choć wiem że tylko my mamy szansę jeszcze
0
@Kamiloza91 nie mówię że nie chciałbym ale widzisz kolejny trener i kolejny stawia na Busi rakieta
0
@Tatazolwinia okej rozumiem. Ja tam go lubię i chce żeby grał
0
@Kamiloza91 wolę Vidala a druga sprawa to tylko de Jong z twojej trójki jest do pierwszego składu
0
@Bamek94 dlaczego?
2
@Arkadio90 plus do tego dodatek do węgla do prądu do jedzenia do szkoły itp itd i mają więcej niż ci którzy pracują bo im się nie należy bo ich stać
0
@Volk casemiro nienawidzę
0
Utrzymanie Espanyolu czy mistrzostwo Realu? Co wybieracie na dIsiejszy wieczór?
1
@sokot no tak akurat wymieniłeś może 2 ale to może zawodników z pierwszego składu.
0
@Tatazolwinia niezły? Coś Ci się w nim nie podoba?
13
Zostawcie Setiena w spokoju. Żaden trener z tymi chodzącymi gwiazdeczkami nic nie zrobi. On już za dużo wygrali i poprostu się nie chce biegać a kaska mega leci na konto.
2
@Nano22 on nie pamięta takich czasów . On myśli że tylko pierwszy trener może na ławce się odzywać
0
@Bykunn to ty nie rozumiesz że napastnik jest rozliczany z bramek a nie z biegania Messi też biega tyle co ter Stegen a nie narzekasz.
0
@kaligrad gościu dla mnie zgrał normalnie bez fajerwerków ale liczę i wolę jego niż Arturów Pjaniciów itp itd
6
@DLFCB mówiłem że Lenglet szt naszym najlepszym zawodnikiem i jest nie do ruszenia
1
A co niektórzy dalej będą narzekać na Lusia prawda @Bykunn
0
@Bykunn podaj mi nazwisko napastnika który strzeli więcej bramek niż Suarez. Którego jesteśmy wstanie ściągnąć do Barcy oczywiście