0

@Messibestplayerintheworld chociaż w piłkę trafił bo Antek się machnął hihi

0

@ViscaBarca123 Sancho, Dest, Eric Garcia, Tonali, Havertz

0

@masq a od kiedy można sobie trzymać pume na chacie? Raczej to jest niebezpieczne zwierzę

0

@daniel32778 a ile bramek ma Suarez w ostatnich dwóch latach?

1

@NeroTFP skoro nie ma swojego faworyta to nie idzie. Jej prawo.

0

@Coutinho007 tylko napewno taki Espanyol nie grał z eibarem tak cofnięty jak z nami więc z automatu teoretycznie łatwiej się gra

2

Gram w fife Barca i Dembele chodzi na skrzydełku jak złoto. Pięknie by było jakby w realnym meczu tak grał ale cóż..... raczej jest to nierealne

1

Kupiłem na mecz Barcy piwko Leżajsk i było tak samo do dupy jak druga połowa Barcy. Nie polecam kupować tego dziadostwa.

0

@Elosek hmm a gdzie wygrał poza Hiszpanią

1

@LuisSalvano były Realowiec to wiadomo że musi mieć dużo karnych

0

@seba7 most Karola, jakiś zamek ale nie pamiętam gdzie dokładnie i jaki, dzielnica bogaczy można zobaczyć naprawdę super auta i najdroższe sklepy w Europie, no i stadion slavi albo Sparty

1

@MesQueUnClub96 a trójce złotej piłki i tak będzie Ronaldo a Lewy poza pierwsza piątka

0

@lukas10 nie twierdzę że nie ale młodego trzeba spokojnie wprowadzać na chociażby ze względu na jego posturę

3

I na co było stękać wszystkim że Puiga nie ma? Chyba trener słuchał rambli

0

@lukas10 a może słabo się na treningach prezentuję nie pomyślałeś?

1

@Bocheno1 bo połowa dalej nie wie że to tylko przypuszczenia. Myślą że to trener już podał skład hahaha

2

@tobiasson92 tu akurat się zgadzam z Panem Dudą

0

@Harnas2 nie twierdzę że grają brzydko bo grają fajnie ale tracą dużo bramek a to w LM może być decydujące

0

@Harnas2 widziałem ale jakoś kariery im w LM nie wróżę ale chciałbym bardzo żeby zaszli jak najdalej

0

@Unkas przestań lorente niech sobie mieszka w tym Madrycie

0

Losowanie pod PSG. Zdecydowanie

0

@NeroTFP 1.Messi
2.Cristiano lub Di Stefano
3. Xavi

0

@Volk sędziowie ich uratują jak się pogubią

0

@kombo13 ja bym się pocioł hehe

0

@swiergol2 bo takich drużyn się nie stawia

0

@Yoshi94 okej przyjmuje twoje zdanie ale pamiętaj w każdej drużynie musi być chłop od czarnej roboty. Roboty której zwykły kibic nie jest w stanie ogarnąć. Nie możesz grać samymi technikami

0

@micholek09 ja nie wiem dlaczego Vidal ma być sprzedany. Wytłumacz mi tylko konkretu mnie interesują. Druga sprawa miranda jako zmiennik przecież on się nadaje co najwyżej do Barcy B. W słabym schalke się nie łapie a my mamy brać go do kadry? Żarty jakieś.

2

@Midast nie Sancheza tylko Sancho. Ale tak jak mówisz za te same pieniądze wziąć Jadona Sancho Griezmana dać na 9 i wszystko jest pięknie

0

@mr_robot dlaczego? Graliśmy ładnie z Sevilla 1 połowę i co? remis. Z Atletico ładnie i co? Remis to ja wolę tak jak wczoraj i 1:0 wygrana

0

@mr_robot no ciekawe. Pewnie byś pierwszy pisał Setien do zwolnieniach bo wyników bo nie ma wyników. Cieszyłby się jakby Barca była powiedzmy 10-ta w tabeli?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?