1

@Zbyszko z Bogdańca udaje żeby Messi znowu go nie wkręcał po pas do ziemi

0

@MaŁolat doczytałem do momentu kiedy chcesz Britewhita. ty jesteś chyba jeszcze mniej ogarnięty bo Britewhite nie może grać ponieważ nie jest zgłoszony wiec proszę nie kompromituj sie. Gdyby wpuscil fatiego Puiga i monchu a by odpadli pierwszy byś krzyczał jaki to jest słaby trener wystawiając młodych w tak ważnym meczu.

6

@yla to się kolego dopiero okaże. Paulinho też nie był wart a później jednak pokazał się z dobrej strony

0

2 bramki padną w meczu

0

@juliacicha na la rambli czy artykuł będzie?

4

Łysy i wiking do domu hahaha

0

@czesctuam dlatego dobierają Artura hihi

0

@BarcaInfo trochę to absurdalne czekać do poniedziałku skoro jest już w Barcelonie to odrazu mógł załatwić sprawę i jeszcze dzisiaj wylecieć do Turynu

1

Czyli tak jak ja bym dostał 2,3 zł i ogólnie miałbym to gdzieś dalej

21

@Unikatowy wzięła Cię żebyś zaraził się koronawirusem tak pewnie chce Cie ukarać

2

@Zip kilka widziałem jak nie ma co oglądać to można zabić sobie czas

0

@AllBundy jakoś nie podchodzi mi on

0

Kto go nie zna tzn. że nie zna się na piłce i jest tylko zwykłym oglądaczem

0

@szkutnik91 jak wytrzyma 2 miesiące treningów na pełnym obciążeniu to zasłuży na powołanie

0

@Joe_Pesci powinien dostać ale czy klub mu go przekaże to drugie

0

@Chwytliwy i insigne i mertens słabsi niż nasz Milik

0

@eckov bo mieli nadzieję że awansują a druga sprawa mogą go wypożyczyć i się rozwinie

5

Wypożyczyć lub sprzedać Alenie a zostawić Rafinhe takie jest moje zdanie

2

@Lucassito sam sobie odpowiedziałeś na pytanie wymieniając lepszych obrońców. A teraz odpowiedz ile on wygrywa pojedynków w obronie

5

Pique może wybitny nie jest ale z ramosem to pojechał po ba dziękuję. Gość który kopie i faluje na czerwo najlepszym obrońca. Bo co? Bo dali mu karne strzelać co mecz?

1

@Bogan i w betisie tez niczym się nie wyróżnił

0

@MILYFCB17 mam i ogólnie jestem zadowolony. Golisz zarost w obu kierunkach. Dla mnie jedynym minusem jest golenie wąsa przy nosie jeżeli chcę skrócić np. na 3 mm plus trochę więcej. Ale w skali do 10 to daje 9.

1

@BarcaSupporter a na bank miałby już złotą piłkę

7

Szybko zapomnieli o Raulu w Realu. Tak się traktuje gwiazdy. Przecież on był 16 sezonów w ataku Realu a oni już Santilane jakiegoś wspominają

3

To jest hit. Nikt nie chce odejść. Dajcie im jeszcze większe kontrakty. Powiedziałbym to nie zagrasz ani minuty i koniec kropka.

2

Są piękne koszulki będzie i piękna gra. Koszulki w kratkę to i gra w kratkę

1

@xavi890 a mi się wydaje że boateng jest bardziej wydajny bo chociaż jest na boisku a nie w szpitalu

0

@Chwytliwy wydoroślał nam ten młody chłopaczek

0

@michaleu pamiętam tą uniesiona rękę

0

W końcu Artur to dobry kolega Neya więc czego się spodziewać. Już Ney mu powiedział co zrobić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?