Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Sprzedać Umtitiego(12 mln za siedzenie się nie dziwię ze nie chce odejść) i dać mu podwyżkę bo zasłużył trzeci będzie araujo i będzie miał pensje mniejsza napewno niż ma lenglet
1
@FC1899Barca kozak zawsze chciałem zobaczyć go w roli selekcjonera
0
@masik86 dzięki bo nic o tym jakoś nie słyszałem
0
Co w tym Madrycie piszą o ter Stegenie? Jaka operacja? Jaka kontuzji?
0
@`Sin w nocy się śpi a nie pracuje. Szukaj lepszej pracy na weekend. Pozdro
0
@BarcaInfo inter już raz nas wygwizdał 16 i nie ma negocjacji
2
Liga Benzemy buhaha tylko zapomnieli napisać że to druga liga
0
@luna666moon za moich czasów nie było orlików tylko normalne boiska to pierwsza sprawa druga lepszych napewno choć ja też jeździłem z kadra Dolnegośląska na turnieje zagraniczne więc jakiś poziom tam był @krefi10 czytalem 4 na 7 obronione. Jakby by było z 20 parę karnych i miał wysoki procent to wtedy się zgodzę
0
No faktycznie jeden obroniony karny i już specjalista. Ja broniłem masę karnych i jakoś specjalistą mnie nazywali. Podejrzewam że teraz bym stanął w bramce po paru latach i bym wyciągał karniaki
0
@Striker nie powstrzymałem się
0
@NeroTFP zrobiłbym bym tak samo nawet jakby ktoś rozegrał 1 min czy był powołany na mecz a nie zagrał
0
@kerouac wszystkie brzydkie
0
@Rastafarnianin myślałem że to Neymar
2
@NeroTFP nie znam hymnu Realu bo mam ich głęboko w....
0
@AduŚ07 jakoś gościa nie lubię i lepiej niech sobie gnije w tym Paryżu
0
@Jacob94 ja tam karne dla Realu widziałem ale nie dlaczego nie było przeciwko nim oraz anulowano prawidłowe gole
2
Tak niewiele a tak znaczące jak nigdy
0
@Coutinho007 a w bramce Ferrari
7
@NeroTFP bo pewnie tak wieje że nie są w stanie latać
0
Niech sobie dadzą spokój z takimi pomysłami niech przetrenuje na pełnych obrotach z miesiąc lub dwa bez kontuzji i wtedy możemy pomyśleć o wprowadzaniu go w mecz wiedząc jaki jest szklany
0
@MarioVeB! Napoli to wogole żart
2
@Barwindg redtube haha
0
@Triv44 tzn? Bo nie rozumiem
0
@FC1899Barca jedziemy na 3 auta chcieliśmy się komunikować między sobą w trasie @PatrykBarcelona będziemy mieli swoje na szczęście
0
Jadę do Chorwacji okazało się że tam używanie cb radia jest zabronione chyba że ma się pozwolenie. Orientuję ie się jak je zdobyć. Nigdzie nie mogę takich informacji zdobyć.
0
@Zbyszard o kolega pojechał grubo
0
@Czarny19 się nie będzie uczył to drugi balotelli wyrośnie
0
@kaladin podobno ma zachaczyc jeszcze ekstraklasę bo u nas ciężko jest strzelić 30 bramek i chciałby pobić rekord
1
@Zoker u mnie powiedzieli że muszą oddać w tym samym miesiącu rozliczeniowym czyli w sierpniu
1
@Coutinho007 cieszę się bo bardzo lubię Leeds Utd