5

Sprzedać Umtitiego(12 mln za siedzenie się nie dziwię ze nie chce odejść) i dać mu podwyżkę bo zasłużył trzeci będzie araujo i będzie miał pensje mniejsza napewno niż ma lenglet

1

@FC1899Barca kozak zawsze chciałem zobaczyć go w roli selekcjonera

0

@masik86 dzięki bo nic o tym jakoś nie słyszałem

0

Co w tym Madrycie piszą o ter Stegenie? Jaka operacja? Jaka kontuzji?

0

@`Sin w nocy się śpi a nie pracuje. Szukaj lepszej pracy na weekend. Pozdro

0

@BarcaInfo inter już raz nas wygwizdał 16 i nie ma negocjacji

2

Liga Benzemy buhaha tylko zapomnieli napisać że to druga liga

0

@luna666moon za moich czasów nie było orlików tylko normalne boiska to pierwsza sprawa druga lepszych napewno choć ja też jeździłem z kadra Dolnegośląska na turnieje zagraniczne więc jakiś poziom tam był @krefi10 czytalem 4 na 7 obronione. Jakby by było z 20 parę karnych i miał wysoki procent to wtedy się zgodzę

0

No faktycznie jeden obroniony karny i już specjalista. Ja broniłem masę karnych i jakoś specjalistą mnie nazywali. Podejrzewam że teraz bym stanął w bramce po paru latach i bym wyciągał karniaki

0

@Striker nie powstrzymałem się

0

@NeroTFP zrobiłbym bym tak samo nawet jakby ktoś rozegrał 1 min czy był powołany na mecz a nie zagrał

0

@kerouac wszystkie brzydkie

0

@Rastafarnianin myślałem że to Neymar

2

@NeroTFP nie znam hymnu Realu bo mam ich głęboko w....

0

@AduŚ07 jakoś gościa nie lubię i lepiej niech sobie gnije w tym Paryżu

0

@Jacob94 ja tam karne dla Realu widziałem ale nie dlaczego nie było przeciwko nim oraz anulowano prawidłowe gole

2

Tak niewiele a tak znaczące jak nigdy

0

@Coutinho007 a w bramce Ferrari

7

@NeroTFP bo pewnie tak wieje że nie są w stanie latać

0

Niech sobie dadzą spokój z takimi pomysłami niech przetrenuje na pełnych obrotach z miesiąc lub dwa bez kontuzji i wtedy możemy pomyśleć o wprowadzaniu go w mecz wiedząc jaki jest szklany

0

@MarioVeB! Napoli to wogole żart

2

@Barwindg redtube haha

0

@Triv44 tzn? Bo nie rozumiem

0

@FC1899Barca jedziemy na 3 auta chcieliśmy się komunikować między sobą w trasie @PatrykBarcelona będziemy mieli swoje na szczęście

0

Jadę do Chorwacji okazało się że tam używanie cb radia jest zabronione chyba że ma się pozwolenie. Orientuję ie się jak je zdobyć. Nigdzie nie mogę takich informacji zdobyć.

0

@Zbyszard o kolega pojechał grubo

0

@Czarny19 się nie będzie uczył to drugi balotelli wyrośnie

0

@kaladin podobno ma zachaczyc jeszcze ekstraklasę bo u nas ciężko jest strzelić 30 bramek i chciałby pobić rekord

1

@Zoker u mnie powiedzieli że muszą oddać w tym samym miesiącu rozliczeniowym czyli w sierpniu

1

@Coutinho007 cieszę się bo bardzo lubię Leeds Utd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?