Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kwiatek67 jasne że tak
0
@masik86 bo nie będzie miał kto biegać do przodu hehe
0
@ElmaXeen zarząd zarządem choć w połowę tych informacji nie wierzę. Wracając do młodego Messiego jeśli tak dobrze pamiętasz to on w wieku 17 lat nie grał w pierwszym składzie cały czas. W wieku 17 lat 7 spotkań a w wieku 18 lat 17 spotkań. A Twoje przykłady Sancho, Hakimi itp to chyba są właśnie starsi niż nasz Fati. Rozumiem też twoje rozgoryczenie jeżeli chodzi o grę 8 wiem że od Barcy się wymaga ale zrozum oni są na absolutnym topie od 10 lat więc przychodzi wkoncu kryzys i myślę że my kibice powinniśmy nie ciągnąć ich w dół tylko dopingować żeby podnieśli głowy do góry. Myślisz że to jest rozwiązanie sprzedać pół składu i kupić nowych? To nie manager na komputer że robi się co chce.
0
@koziar uizorm chyba nie za ciekawie
0
@donleo12 może i na tym co zrobił kiedyś ale może jest doświadczony i pokieruje teraz jeszcze lepiej
0
@ElmaXeen a powiedz mi pamiętasz te czasy jak Messi zaczynał karierę? Haha ale my odkąd wróciliśmy po przerwie to jeszcze nie przegraliśmy. 6 zwycięstw i 3 remisy więc o jakich ty mówisz wygranych "czasami" . Do sedna chciałbym żeby grali ładnie pięknie co mecz oczywiście ale nigdy nie powiem na nich złego słowa i na klub bo to jest mój klub życia i będę zanimi stał murem a ludzie którzy narzekają i gwiżdżą na klub to nie są kibice to ludzie sukcesu tylko i wyłącznie
4
Wyszkolił się w Barcelonie i nie mógł się dogadać i dlatego wybrał odwiecznego rywala chyba żeby zrobić na złość. Kubo zdrajca i już zawsze dla mnie taki zostanie.
0
@ElmaXeen Fati? A co on pokazał? Dla mnie jest narazie obiecującym zawodnikiem a nie graczem pierwszego składu. On nie może grać co tydzień po 90 minut bo tego nie wytrzyma. Tak widzę jak grają inne drużyny ale powiem Ci jedno jak masz zamiar tylko krytykować to idź sobie oglądaj i kibicuj tym drużyną z Europy. Ja tam się cieszę ze zwycięstwa nieważne w jakim stylu. Chciałbym żeby grali pięknie ale skoro mamy zawodników jakich mamy to cieszą mnie zwycięstwa.
0
@catalanian09 aha to nawet jak klauzula była to jego wartość była niższa max 50mln
2
@zdrastfujcie tylko nasza wina leży po stronie spotkań wyjazdowych wystarczyło wygrać 3 mecze więcej i nie było by o czym rozmawiać. Jak my zdobyliśmy połowę pkt wyjazdowych jak na barce trochę słabo ale cóż gramy dalej walczymy w kolejnym sezonie
0
@azysko 70 plus 41 to dla mnie 111 mln czyli klauzula więc nie wiem o co chodzi z tym mniejsza
0
@Coutinho007 Puig jest cały czas w ruchu i jest dość szybki i cały czas presuje na przeciwnika Alenia jest spokojny pokaże się na pozycję ale bez nadmiernego presingu
0
@Piotr,1985 to ja to wiedziałem już jak ich wyrzucali ze i tak będą grać dalej PSG też miało wylecieć i co? I grali dalej.
0
I w piz..... du wylądował
0
@svensonFCB nie wiem ale wiśnia z nutka robi robotę
0
@stone80 nie przesadzaj zostawił nogi. Zachował się jak cwaniak ale karny tylko zastanawiało mnie to czy to było w polu karnym czy przed
0
@Krzychuuuu14 no tak sprzedadzą za 10 mln i odkupią za 40 mln żeby po 3 latach oddać za darmo i zaoszczędzicie na pensji
0
@MarioVeB! Dlaczego pytasz?
0
@kamil9040 przecież ja odrazu po decyzji widziałem że city jest nie do dotknięcia i nie muszę pracować w fifach uefach i innych tasach
0
@Tasde karne karnymi należały się ewidentnie najbardziej boli to że nie gwiżdżą karnych przeciw Realowi i i jak przeciwnik strzela im bramki to wtedy VAR je anuluje
3
@DonMatteo901 niech tak piszą i mówią dalej to szybko ich zawiną
9
A dla 90 procent la rambli i tak trzeba go sprzedać mimo że nikogo lepszego na rynku nie ma
0
@ElmaXeen a co mamy 11 zawodników w pierwszym zespole? Wy odrazu wyobrażacie sobie pod słowem grać to musi być 5:0 piękna gra. Dobrze niech Ci będzie ma kto przebywać na boisku ale to jest Twoje określenie bo ja ich będę wspierał bo to mój klub i nie będę kładł im kłód pod nogi i na nich gwizdał.
0
@R-Dinho a od kiedy możesz trzymać kota w chacie? Przecież jest niebezpieczny ma pazury. O czym my rozmawiamy. To ja sobie krokodyla sprowadzę i będę trzymał na chacie bo mam warunki
0
@Coutinho007 a my 10 lat temu nie byliśmy budowani z głową? Real na początku lat 2000 gdzie byli nazywani galaktikos nie byli budowani z głową? Pamiętaj forma zawsze minie nigdy nie ma tak że całe życie będziesz najlepszy. Twoje City też nie wygrało mistrza więc dla mnie nie bardzo są budowani oczywiście pół żartem pół serio. Przyznaje Ci przebudowa jest potrzebna tylko szlag mnie trafia jak tu kibice tylko narzekają na wszystko. To jest nasz klub i trzeba go wspierać a nie stękać dlaczego gra rakieta a nie Puig jak zagra Puig to stekanie dlaczego Puig na takiego przeciwnika. Ja aż się trzęsę. Vamos Barca.
0
@Coutinho007 no nie zawsze można grać pięknie. Graliśmy przez kilka ładnych lat zawsze przychodzi dołek formy. Tylko czekać aż z niego wyjdziemy na wszystko trzeba czasu a nie pultać się. Oni to nie maszyny zaprogramowane. Poczekaj twoje City też opadnie z formy zresztą co dają im te zwycięstwa po 5:0 jak są 20 pkt za Liverpoolem? A nikt nie każe Ci oglądać jak się męczysz. Poczekaj aż wrócimy do formy i wróć do oglądania ale to dupa nie kibic tylko kibic sukcesu. Nigdy nie będę narzekał na ich grę i zawsze będę ich bronił bo to klub mojego życia i na dobre i na złe. Dobranoc.
0
@Coutinho007 no to wymieniłeś kto ma grać więc w czym problem?
0
@Coutinho007 szanuje to co mówisz co mówisz ale wczoraj wygraliśmy ostatnio też więc spoko nie zawsze gra się pięknie. Ostanie 10 sezonów i nasze 7 zwycięstw. Ja jestem dumny ze jestem kibicem Barcy i nie będę narzekał na swoich ulubionych piłkarzy za jeden nie udany sezon z niecierpliwością czekam na następny
6
Młodzi powinni pomóc rezerwom. W pierwszym zespole ma kto grać a lepiej będzie jak zrobimy awans
0
@Coutinho007 widzę ty to taki pewny siebie i tylko narzekasz. Mam jedno pytanie od kiedy kibicujesz Barcelonie? nie twierdzę że mamy stać w miejscu ale twierdzę że gra się całkiem inaczej