0

@Mr8lack szkoda to go trzymać u nas w składzie

0

@MontelQ dokładnie tak jak mówisz

3

@fcbarcafan19 na santiago burdello

0

@Norbi2021 o norbi co siorbi się obudził. Już myślałem ze zapomniałeś o swoim przyjacielu.

10

@Tomason gościu Pep go chciał zostawić tylko on chciał odejść i wrócić do Barcy. Jak taki słaby to czemu jedzie na euro a taki ramos czy na nacho będą opalać dupy na Zanzibarze?

0

@Encore myślę że ok.20 plus jakieś asysty

0

@FC1899Barca Messi? Szczerze bym go też nie dał i cr7 by tak nie płakał wtedy

0

@FC1899Barca No z Donarumą to cię poniosło

1

@tomek8756 już po gościu nie wytrzyma tygodnia w pudle i będzie wisiał

3

@cat_r37 bo miał kontuzję ostatnio ? I to znaczy już koniec . To fati niech już da sobie spokój niech idzie na produkcję zarabiać

6

@darek60 ibra ma 40 lat i wali cały czas bramki więc kun z Messim mogą to robić jeszcze dobre 5 lat

0

@Tridente2015 No wiem bo tam się urodził ale to rodzicow dużo zależy a później zresztą od niego samego

2

@Tridente2015 ale rodzice Polacy więc polak. Nawet komentatorzy mówili spektakularny polak Michał Żuk

0

@AlexDark00 przestań. Jednego z lepszych bramkarzy i lepiej pasujących do naszego stylu. Oni mają się wzmacniać a nie osłabiać

1

@LeoMessiah falcao, Costa, Torres, forlan, suarez

0

@Lukkkas o i tu się możesz zdziwić

2

@cichociemny1000 ale ściema . Będą płacić rezerwowemu GK 10mln . Proszę Was nawet nie udostępniajcie bo to śmieszne jest.

0

@cat_r37 o kim mówisz?

1

@Rewolucja123 później podobno będzie wenezuelska

0

@Herato Lewy Messi Mbappe

4

@Messibestplayerintheworld to trochę przeciwne te informacje

0

@Puyolex muzeum sportu

0

@dv7wisnia No to trochę od Karpacza z tym klodzkiem to odjechałeś

2

@Bocheno1 zapomnij za mało medialny jest

7

@krzyrzak69 na pewno każdego kibica Barcelony a nie tylko kibica męskiej drużyny Barcy

1

@masq ma wolne to przyleciał do domu

2

Odnośnie gry siatkarzy. Czytam same narzekania. Fakt gramy słabo ale nie każdy mecz będzie idealny a po drugie przypominam że to slowency a nam zawsze się z nimi ciężko gra. Maja na nas patent.

0

@paweldunajecfcb nie ma szans

4

@BarcaKings965212 odszczekasz jeszcze swoje słowa zobaczysz

0

@Mixtape jak ma najwięcej dodatków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?