Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mr8lack szkoda to go trzymać u nas w składzie
0
@MontelQ dokładnie tak jak mówisz
3
@fcbarcafan19 na santiago burdello
0
@Norbi2021 o norbi co siorbi się obudził. Już myślałem ze zapomniałeś o swoim przyjacielu.
10
@Tomason gościu Pep go chciał zostawić tylko on chciał odejść i wrócić do Barcy. Jak taki słaby to czemu jedzie na euro a taki ramos czy na nacho będą opalać dupy na Zanzibarze?
0
@Encore myślę że ok.20 plus jakieś asysty
0
@FC1899Barca Messi? Szczerze bym go też nie dał i cr7 by tak nie płakał wtedy
0
@FC1899Barca No z Donarumą to cię poniosło
1
@tomek8756 już po gościu nie wytrzyma tygodnia w pudle i będzie wisiał
3
@cat_r37 bo miał kontuzję ostatnio ? I to znaczy już koniec . To fati niech już da sobie spokój niech idzie na produkcję zarabiać
6
@darek60 ibra ma 40 lat i wali cały czas bramki więc kun z Messim mogą to robić jeszcze dobre 5 lat
0
@Tridente2015 No wiem bo tam się urodził ale to rodzicow dużo zależy a później zresztą od niego samego
2
@Tridente2015 ale rodzice Polacy więc polak. Nawet komentatorzy mówili spektakularny polak Michał Żuk
0
@AlexDark00 przestań. Jednego z lepszych bramkarzy i lepiej pasujących do naszego stylu. Oni mają się wzmacniać a nie osłabiać
1
@LeoMessiah falcao, Costa, Torres, forlan, suarez
0
@Lukkkas o i tu się możesz zdziwić
2
@cichociemny1000 ale ściema . Będą płacić rezerwowemu GK 10mln . Proszę Was nawet nie udostępniajcie bo to śmieszne jest.
0
@cat_r37 o kim mówisz?
1
@Rewolucja123 później podobno będzie wenezuelska
0
@Herato Lewy Messi Mbappe
4
@Messibestplayerintheworld to trochę przeciwne te informacje
0
@Puyolex muzeum sportu
0
@dv7wisnia No to trochę od Karpacza z tym klodzkiem to odjechałeś
2
@Bocheno1 zapomnij za mało medialny jest
7
@krzyrzak69 na pewno każdego kibica Barcelony a nie tylko kibica męskiej drużyny Barcy
1
@masq ma wolne to przyleciał do domu
2
Odnośnie gry siatkarzy. Czytam same narzekania. Fakt gramy słabo ale nie każdy mecz będzie idealny a po drugie przypominam że to slowency a nam zawsze się z nimi ciężko gra. Maja na nas patent.
0
@paweldunajecfcb nie ma szans
4
@BarcaKings965212 odszczekasz jeszcze swoje słowa zobaczysz
0
@Mixtape jak ma najwięcej dodatków