Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomek54321 a jak zostanie i odejdzie za darmo nie grając u nas nic bo trzeba będzie grube mln dawać jeszcze Liverpoolowi to się bedzie opłacać i jeszcze płacić mu po 15mln za sezon?
0
Zostawić cou tylko dlatego że transfer się nie zwrócił to porażka. On już nigdy się nie zwróci. Jak zostanie do końca kontraktu to się zwróci? To dopiero będzie klapa. Już wolę oddać go teraz za czapkę gruszek
0
@trolownik ale co to za różnica? Szejki też nie wygrali LM więc?
1
@LatajacyHolender hamuj z bajera, skoro goretzka taki cwany to niech siedzi w Monachium
0
Tylko nie goretzka, nie cierpię tego gościa
0
@jordus100 a normalne że facet z kobietą. Wiadomo że zrobią dziecko, a trochę dziwnie to wygląda jak faceci się posuwają
0
@VeB 1899 wydaje mi się że pkt, mecz bezpośredni, różnica bramek, bramki strzelone, bramki stracone, fair play , ranking
1
Komentarz usunięty
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
@Objectivo dokładnie tak jak mówisz zakaz wstępu do domu
1
@Objectivo widzisz i tu się różnimy bo dla mnie nie . Pomyśl teraz że twój syn przychodzi do domu z chłopakiem daje mu buziaki przy Tobie i w nie krępujący sposób mówią Wam jaki jest fajny seks. Podoba Ci się to ?
1
@KmN a może Czesi będą cwansi
4
Komentarz usunięty
3
@EGON1128 kontrakt o połowę mniejszy i za rok wypier.....
0
@4Fabregas4 taa bo myślisz że tam patrzą kto ile zarabia to będzie grał? Proszę cię. Srają pieniędzmi to nie patrzą
0
@Tomek54321 to zobaczysz kwiatek w tym sezonie haha
0
@ściah Daleko nie musisz szukać weź pod uwagę naszych polaczków
1
@AduŚ07 będą ciągnąć go jak neymara @trolownik odszczekasz to jeszcze . Lille pokazało jaki ten Paryż wielki
4
No bo w Barcelonie nie powiedzieli mu jaką rolę będzie pełnił. Co za bzdety
1
@Herbert a ja myślę że jest bo za rok znajdzie klub ale nikt mu nie da dużych pieniędzy a jak by siw prowadził odpowiednio to by targał dolary niczym Neymarek
0
Wypier..... nawet za darmo . Koniec siedzenia. Lubię gościa ale to musi być jego koniec .
0
@ściah nie zgodzę się z tym .temat znam i to bardzo dobrze. VV bardzo cenie i lubię żeby była jasność ale sądzę że byli wtedy lepsi bramkarze od niego .
0
@kamiVeB No to ja jakieś 15 lat temu może max 17 takie pamiętam
0
@kamiVeB to jesteś chyba nastolatkiem
0
@Pawel1985 to nie wina tylko kibiców ale Bartka który był tragiczny
0
@Janas11224 No to się mylisz. Moder się obrócił przebiegł kilka metrów podał do Klicha ten rozciągnął grę do boku do Jóźwiaka który wrzucił z pierwszej piłki na głowę Lewandowskiego
0
@ściah użyłem takiego bo jakby nim nie był to po błędach które popełniał na początku swojej kariery już by z Barcy wyleciał
0
@Janas11224 ale chyba to Klich dał do Jóźwiaka a nie moder
0
@jacobFCB był tylko dlatego że był wychowankiem w dzisiejszych czasach by został oddany
0
@Krokiet szalejesz strasznie