0

@Zytko zależy czy chcesz benzynę czy disla. Ja benzynke i kupił bym mitshubishi Lancer. Już się na takiego czaję

2

@panczo @nohemi a czy faul musi być tylko jeżeli zawodnik ma piłkę i ma to wpływ na podanie? Teraz przykład trochę kontrowersyjny. Nie mam piłki a przeciwnik mnie przewraca lub trzyma i nie mogę włączyć się do akcji. Faul czy nie? Faul co za różnica czy z pilka czy bez . Faul to Faul.

0

@AntekGriezmann rzeka nie ucieknie a mecz tak

0

@Gomess najlepiej piatkowski ale to Dawidowicz ma największe szanse bo gra lewą nogą

17

@normasubiektywna bo nikt nie chce piłkarzy z kontraktami dwa razy większymi niż ich system płac a te dziady nie chcą odejść mimo braku gry bo dla nich liczy się kasa a nie granie

0

@Gaucho No jeden błąd a cały mecz jak?

2

Jedyne co mi się dzisiaj podoba to że walczą. Powiecie że słabo ale chodzi mi o grę obronna bo doskakuja szybko są twardzi .

0

@Leooo skoro mowi to są Jurek tzn ze prawda

3

@Criss18Barca i się zaczęło liczenie na kogoś ale powiem jedno obojętnie co będzie bo my i tak jedziemy do domu . Chociaż daleko nie będą mieli bo stacjonują w Polsce

0

@Songo91 zdecydowanie tak

0

@amanter na ładnych buźkach nie zarośniętych wygląda ładnie

0

@tbas bo Bartek na rozdawał pieniędzy i teraz każdy myśl że barce będzie dymał n jadę a tu taki .....uj

2

@Percival bo w Danii gra Brajtłajt

0

@Barca1992 czyli tak samo jak Dembele

18

Jak sobie wynajął agencikow żeby nabili mu kieszenie pieniędzmi to adios łepku. Chce pieniążków to niech gada z neymarkiem załatwi mu u szejka

0

@IbrahimAfellay 0: 4 biore w ciemno oby nie więcej

2

@ShinobiQWE takie pisanie jest bez sensu. Słuchaj tego hiszpanie się nas obawiają bo za czasow trenera górskiego byliśmy bardzo mocni . Co ma jedno do drugiego jak my jesteśmy tak beznadziejni że nawet jakby trzeci skald hiszpanie powołali to nas zleją

0

@grubiorz tak podobno ma bardzo dobra ofertę

2

@grubiorz Sevilla też ma białe

12

@AmigoBlancos Raul i Iker się zgodzę a Cr7 i ramos to nie wychowankowie więc wcale zdziwiony nie jestem

1

@Criss18Barca hiszpanie mogą wystawić 3 garnitur a i tak to wygrają. Przecież my jesteśmy beznadziejni

0

@Kubsoleon zależy kiedy Perez posmaruje za łatwiejszy kalendarz haha

16

Z tym Cancelo to niech pomyślą kto jest lepszy Emerson czy Cancelo bo oddać Brazylijczyka tylko po to bo będzie kasa a wziąć starszego Portugalczyka i pewnie z większym kontraktem to bezsensu

1

@Rust_Cohle wygrają z Węgrami wysoko i wyjdą z 3 miejsca

1

@fart słowo kluczowe wybiegani i walczą a nasi walczą o kontrakty z szamponem do włosów

0

@LionelM95 czyli alergia może

0

@Kibic1998 morata strzeli hat-trick i wszyscy hiszpanie beda zadowoleni

0

@eXi No wina całej drużyny ale to pokazuje że my nie możemy liczyć na lewego tak jak Argentyna na messiego czy Portugalia na Ronaldo

0

@HighestInTheRoom i co z zerowym dorobkiem się załapiemy?

2

@D10SLEO my do domu już jedziemy po pierwszym meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?