Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zytko zależy czy chcesz benzynę czy disla. Ja benzynke i kupił bym mitshubishi Lancer. Już się na takiego czaję
2
@panczo @nohemi a czy faul musi być tylko jeżeli zawodnik ma piłkę i ma to wpływ na podanie? Teraz przykład trochę kontrowersyjny. Nie mam piłki a przeciwnik mnie przewraca lub trzyma i nie mogę włączyć się do akcji. Faul czy nie? Faul co za różnica czy z pilka czy bez . Faul to Faul.
0
@AntekGriezmann rzeka nie ucieknie a mecz tak
0
@Gomess najlepiej piatkowski ale to Dawidowicz ma największe szanse bo gra lewą nogą
17
@normasubiektywna bo nikt nie chce piłkarzy z kontraktami dwa razy większymi niż ich system płac a te dziady nie chcą odejść mimo braku gry bo dla nich liczy się kasa a nie granie
0
@Gaucho No jeden błąd a cały mecz jak?
2
Jedyne co mi się dzisiaj podoba to że walczą. Powiecie że słabo ale chodzi mi o grę obronna bo doskakuja szybko są twardzi .
0
@Leooo skoro mowi to są Jurek tzn ze prawda
3
@Criss18Barca i się zaczęło liczenie na kogoś ale powiem jedno obojętnie co będzie bo my i tak jedziemy do domu . Chociaż daleko nie będą mieli bo stacjonują w Polsce
0
@Songo91 zdecydowanie tak
0
@amanter na ładnych buźkach nie zarośniętych wygląda ładnie
0
@tbas bo Bartek na rozdawał pieniędzy i teraz każdy myśl że barce będzie dymał n jadę a tu taki .....uj
2
@Percival bo w Danii gra Brajtłajt
0
@Barca1992 czyli tak samo jak Dembele
18
Jak sobie wynajął agencikow żeby nabili mu kieszenie pieniędzmi to adios łepku. Chce pieniążków to niech gada z neymarkiem załatwi mu u szejka
0
@IbrahimAfellay 0: 4 biore w ciemno oby nie więcej
2
@ShinobiQWE takie pisanie jest bez sensu. Słuchaj tego hiszpanie się nas obawiają bo za czasow trenera górskiego byliśmy bardzo mocni . Co ma jedno do drugiego jak my jesteśmy tak beznadziejni że nawet jakby trzeci skald hiszpanie powołali to nas zleją
0
@grubiorz tak podobno ma bardzo dobra ofertę
2
@grubiorz Sevilla też ma białe
12
@AmigoBlancos Raul i Iker się zgodzę a Cr7 i ramos to nie wychowankowie więc wcale zdziwiony nie jestem
1
@Criss18Barca hiszpanie mogą wystawić 3 garnitur a i tak to wygrają. Przecież my jesteśmy beznadziejni
0
@Kubsoleon zależy kiedy Perez posmaruje za łatwiejszy kalendarz haha
16
Z tym Cancelo to niech pomyślą kto jest lepszy Emerson czy Cancelo bo oddać Brazylijczyka tylko po to bo będzie kasa a wziąć starszego Portugalczyka i pewnie z większym kontraktem to bezsensu
1
@Rust_Cohle wygrają z Węgrami wysoko i wyjdą z 3 miejsca
1
@fart słowo kluczowe wybiegani i walczą a nasi walczą o kontrakty z szamponem do włosów
0
@LionelM95 czyli alergia może
0
@Kibic1998 morata strzeli hat-trick i wszyscy hiszpanie beda zadowoleni
0
@eXi No wina całej drużyny ale to pokazuje że my nie możemy liczyć na lewego tak jak Argentyna na messiego czy Portugalia na Ronaldo
0
@HighestInTheRoom i co z zerowym dorobkiem się załapiemy?
2
@D10SLEO my do domu już jedziemy po pierwszym meczu