0

@against_modern_football @Deviler mimo wszystko gdzie by nie poszedł to źle by nie miał. Nie mów że w klubie pokroju West ham, crystal pałace itp by nie zarobił a by grał.

0

@kempnou taa tak samo jak z Dembele

0

@Yosemite i każdy z tych napastników był przynajmniej przeciętny wiec to żadna klątwa kupili by prawdziwego napadziora to by nie było tematu

0

@KapiFCB podaj choć jeden mecz o 23

0

@kuz No to faktycznie super iść do klubu żeby poznawać ludzi anjie grać. Ambicja z najwyższej półki

3

@joloskyy w Fifie hahaha

0

@kuz grać na jego pozycjonowanie może bardzo dużo zawodnikowi

0

@koksik2700 o widzę że tylko Ty jesteś taki nie ogarnięty

0

@DonMatteo901 a co ci w nim nie podoba ?

6

@IronSanHybrid bo to cza trochę czasu chyba że jesteś naprawdę cieniutki

0

@DonMatteo901 jakiego koloru?

1

@kryhaa to że jesteśmy Polakami

1

@AntekGriezmann tylko za Antek na dzień dzisiejszy nie jest tyle wart więc wzór do dupy

0

@conatus w b klasie wyślą ich do Polski żeby takie grzmoty mogły ich oglądać

1

@LionelM95 boisz się burzy?

0

@MaTt_BarcaFan nie bardzo Cie rozumiem

1

Koleżanki i koledzy gdzie w Polsce jest waszym zdaniem fajny aquapark na świeżym powietrzu . Wiem mogę wpisać w internet ale chciałbym zaczerpnąć opinii tutaj.

12

@Siergiej_Piputkin czytamy dokładnie. Ofensywny pomocnik to raczej nie nowy Busi

0

@Tales_Omletu w sensie gdzie widzisz problem gdzie ja widzę problem? Tylko zapytałem

0

@Ghotti Messi I Pique bez brody. Dlaczego? Ponieważ wiedzą ze od teraz nie będzie widać po nich że się wstydzą za klub bo będą same zwycięstwa

0

@Blanco16 jak ty sledzisz losy Barcy że nie wiesz?

0

@HarveySpecter nie joggery

4

@adambądkowski93 ma super ojca

0

@Herato tak ja haha

0

@HarveySpecter to wybieram w kant lub są spodnie dzinso podobne wyglądają elegancko a sa dużo wygodniejsze

2

@IbrahimAfellay wcale nie głupio, lepiej odmówić niż się później skompromitować

1

@Janas11224 dżinsów sie nie nosi . Jaja nie oddychają, gniotą, jest nie wygodnie lepiej dresiki

1

@Commandement może ta reszta nie czuła się na siłach a oni stwierdzili ze dadzą radę. Jestem trenerem i miałem sytuację grupie młodzieżowej akurat mieliśmy finał karne i moi jedni z lepszych zawodników bali się podejść. Niestety przegraliśmy. Ale byłem dumny z zawodników teoretycznie słabszych że brali ciężar na barki

4

O kurde mamy powiązanie z Escobarem??? Nowy sponsor z Ameryki płd.

0

@escarabajo transfery bardzo dobre tylko śmierdzi tu na kilometr oszustwem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?