Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@against_modern_football @Deviler mimo wszystko gdzie by nie poszedł to źle by nie miał. Nie mów że w klubie pokroju West ham, crystal pałace itp by nie zarobił a by grał.
0
@kempnou taa tak samo jak z Dembele
0
@Yosemite i każdy z tych napastników był przynajmniej przeciętny wiec to żadna klątwa kupili by prawdziwego napadziora to by nie było tematu
0
@KapiFCB podaj choć jeden mecz o 23
0
@kuz No to faktycznie super iść do klubu żeby poznawać ludzi anjie grać. Ambicja z najwyższej półki
3
@joloskyy w Fifie hahaha
0
@kuz grać na jego pozycjonowanie może bardzo dużo zawodnikowi
0
@koksik2700 o widzę że tylko Ty jesteś taki nie ogarnięty
0
@DonMatteo901 a co ci w nim nie podoba ?
6
@IronSanHybrid bo to cza trochę czasu chyba że jesteś naprawdę cieniutki
0
@DonMatteo901 jakiego koloru?
1
@kryhaa to że jesteśmy Polakami
1
@AntekGriezmann tylko za Antek na dzień dzisiejszy nie jest tyle wart więc wzór do dupy
0
@conatus w b klasie wyślą ich do Polski żeby takie grzmoty mogły ich oglądać
1
@LionelM95 boisz się burzy?
0
@MaTt_BarcaFan nie bardzo Cie rozumiem
1
Koleżanki i koledzy gdzie w Polsce jest waszym zdaniem fajny aquapark na świeżym powietrzu . Wiem mogę wpisać w internet ale chciałbym zaczerpnąć opinii tutaj.
12
@Siergiej_Piputkin czytamy dokładnie. Ofensywny pomocnik to raczej nie nowy Busi
0
@Tales_Omletu w sensie gdzie widzisz problem gdzie ja widzę problem? Tylko zapytałem
0
@Ghotti Messi I Pique bez brody. Dlaczego? Ponieważ wiedzą ze od teraz nie będzie widać po nich że się wstydzą za klub bo będą same zwycięstwa
0
@Blanco16 jak ty sledzisz losy Barcy że nie wiesz?
0
@HarveySpecter nie joggery
4
@adambądkowski93 ma super ojca
0
@Herato tak ja haha
0
@HarveySpecter to wybieram w kant lub są spodnie dzinso podobne wyglądają elegancko a sa dużo wygodniejsze
2
@IbrahimAfellay wcale nie głupio, lepiej odmówić niż się później skompromitować
1
@Janas11224 dżinsów sie nie nosi . Jaja nie oddychają, gniotą, jest nie wygodnie lepiej dresiki
1
@Commandement może ta reszta nie czuła się na siłach a oni stwierdzili ze dadzą radę. Jestem trenerem i miałem sytuację grupie młodzieżowej akurat mieliśmy finał karne i moi jedni z lepszych zawodników bali się podejść. Niestety przegraliśmy. Ale byłem dumny z zawodników teoretycznie słabszych że brali ciężar na barki
4
O kurde mamy powiązanie z Escobarem??? Nowy sponsor z Ameryki płd.
0
@escarabajo transfery bardzo dobre tylko śmierdzi tu na kilometr oszustwem